Kas Jūsų laukia gatvės muzikos dienoje Kaune? (dienotvarkė) (0)

GMD nuotr.

GMD nuotr.

Šiemet Gatvės muzikos diena Kaune (GMD) jau aštuntąjį kartą kviečia susivienyti ir užpildyti miestą muzikos garsais. Gegužės 21 d. nuo 12 val. miesto centrą – nuo Vytauto Didžiojo karo muziejaus ir Vienybės aikštės iki „Pilies sodo“  prie Kauno pilies –  užkariaus profesionalūs ir  mėgėjiški įvairios muzikos bei šokio atlikėjai ir grupės iš Lietuvos ir užsienio.

GMD rengėjai, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF) studentai, nori jums priminti, kokius atlikėjus ir kur galite rasti:

 • Prie Vytauto Didžiojo karo muziejaus ir Vienybės aikštėje jus pasitiks tradicinėmis lietuvių liaudies dainomis ir tautiniais šokiais. Būkite pasiruošę šokti kartu su „Gintarėliu“, „Skalsa“, „Nemunu“, „Rasa“.
 • Prie fontano Laisvės alėjoje galėsite pasimėgauti populiaria muzika ir išgirsti kažką naujo, atliekamo Juozo Kizevičius ir grupės „Po aštuntos“.
 • Laisvės al. 72 įsikūrusiame „Coffee Inn“ (informaciniame punkte) pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos kviečiami tie, kurie viską atiduotų už truputį roko ar R&B – su jumis muzika dalysis Vytis bei Karolis Bagočius. Čia pat galėsite pasiimti renginio dienotvarkę arba Jums reikalingą informaciją suteiks Gatvės muzikos dienos Kaune savanoriai.
 • Prie Vasario 16-osios gatvės stabtelėti turėtų žmonės, kurie mėgaujasi metalu, alternatyviąja muzika ar roku, – čia savo talentus demonstruos grupės „D.I.K.V.A.Š.“, „Green Walls“, „Clockwork Creep“.
 • Prie Kauno centrinio pašto vyks šokėjų pasirodymai – čia dėl žiūrovų dėmesio rungsis šokių kolektyvai „Flash Dance“, „Tango Salon“, „24/7“ ir „Vanila“.
 • Prie Dj Armija (prie greitojo maisto restorano „Hesburger“) turėtų burtis šokių muzikos mėgėjai, nes būtent čia nuo 12 iki 20 val. gros tokie Dj, kaip: „7T7“, „NELBUMBOS&ALIENNCATT“, „Quiet one“, „Interno“ ir kt.
 • Prie kavinės „Vero Cafe“ (Vilniaus g. 18) jūsų laukia gyvi pasirodymai su elektriniais prietaisais – muzikuos džiazo atlikėjai „Diksilendas SWEETBAND“, rokeriai „Matas ir Dangiras su grupe“.
 • Į Vilniaus g. 19 šiemet sugrįžta paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“, kurio pakviesti Sasha Song ir grupės „B.B.E.“ bei „Original copy“ skatins visuomenę padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, o fondo savanoriai surengs specialią dienotvarkę.
 • Šalia kavinės „Kavos kerai“ (Vilniaus g. 60) lietuvių liaudies dainomis su jumis dalinsis folkloro atlikėja Gilė, grupė „Kanklių muzika“ kvies pasinerti į džiazo ritmiką, o su KTU muzikine grupe „AITOR“ galėsite judėti roko metru.
 • Šiemet naujai atsiradęs punktas prie „Pilies sodo“ (Pilies g. 12) nuo 13 iki 22 val. visiems siūlys pajudėti šokių muzikos ritmu.
 • Į Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF) Liepų kiemelį (Muitinės g. 8) užsukti turėtų ne tik muzikos, bet ir meno mėgėjai. Čia įsikūrusioje „Muzikos karalystėje“ nuo 12 iki 16 val. savo muzikinius gebėjimus demonstruos jaunieji Kauno I muzikos mokyklos muzikantai, o Kauno dailės gimnazijos mokiniai visus džiugins savo kūryba pačiomis įvairiausiomis technikomis.
 • 30 val. GMD Kaune‘2016 organizatoriai visus gatvės muzikos gerbėjus tikisi išvysti prie Miesto sodo įkurtos „Intermedix“ scenos, kurioje nuo 19 iki 20 val. vyks jau Muzikos dienos tradicija tapęs „Drum2gether”, kurio vedliu Kaune šiemet bus dainininkas Jurgis Didžiulis. Dienos pabaigoje, nuo 20 iki 22 valandos, jus pradžiugins eksperimentinės muzikos atlikėjai – grupė „Sirupas“ ir rokeriai „Wild Reason“.

gel

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: