„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Tautininkų sąjungos pirmininkas A. Rudys apie istoriją, lietuvių Tautą ir jos ateitį (video) (22)

Audrys Antanaitis ir Audrius Rudys | Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Audrys Antanaitis ir Audrius Rudys | Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Tęsiame naują žurnalisto ir Alkas.lt redaktoriaus Audrio Antanaičio autorinį radijo laidų ciklą „Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“.

Šios laidos tai pirmosios kregždės pranešančios, kad jau ne už kalnų ta diena, kuomet Alkas.lt portale pasigirs šiuo metu kuriamo „Alko radijo“ šaukiniai.

Šioje laidoje Alkas.lt redaktorius A. Antanaitis kalbasi su naujuoju Tautininkų sąjungos (TS) pirmininku dr. Audriumi Rudžiu.

Nepriklausomybės akto signataras, ekonomikos mokslų daktaras A. Rudys naujuoju TS pirmininku buvo išrinktas gruodžio 19 d. Vilniuje vykusiame Tautininkų sąjungos suvažiavime.

 

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

22 komentarai

 1. Keista, bet Rudys kartoja maskolių mantras: toje vietoje, kur Vytautas prie Juodosios jūros girdė žirgus, vanduo yra GĖLAS.

  • Gerbiamieji AUDRIAI, nekreipkite dėmesį į atskirų individų užgaulingus pareiškimus ir gręžkite TAUTININKŲ vairą į Lietuvos seniausiąją ir garbingiausiąją praeitį, be kurios ne tiktai Lietuva bet ir Pasaulis nežino ir niekada nesužinos – iš KUR atėjome? KUR einame? ir KUR reikalinga eiti?!
   Tam, kad tai sužinoti, reikalinga:
   – mokėti LIETUVIŲ KALBĄ;
   – būti Lietuvos patriotu;
   – turėti žemaitišką kantrybę studijuojant seniausiųjų kultūrų šaltinius, kurie yra perdėm informatyvūs!!!
   Šiuose šaltiniuose esama informacija padeda pažinti ir suprąsti”
   – Kodėl ir kaip Žemėje klimatas kinta?
   – Kodėl bei kada Žemėje būna globaliniai ir kodėl bei kada mažesni tvanai?
   – Kodėl ir kada vyksta Žemės ašigalių globaliniai apledėjimai ir kada bei kodėl – tiktai vieno jų?
   – Kas vyksta su Žemės bei Saulės sistemos magnetiniais laukais?
   – Kas yra Žemės ašigalių bei Visatos magnetinių laukų ašigalių INVERSIJA ir kada bei kaip ji vyksta?!
   Ir t.t. ir t.t.
   Beje, visa tai jau yra įminta ir, su schemomis bei vyksmo grafikais išdėstyta knygose “Perkūnas”, “Per praeitį į ateitį”, “Pažadinta praeitis”, “Praregėjimas” ir “Praeitis ir Ateitis”. Nei šių knygų, nei jose esančių, nebijau pasakyti pasaulinio lygio atradimų, mokslininkai iki šiol nenori pripažinti, kadangi, anot vieno jų, – “neturime laiko skaityti per 300 knygose nurodytus šaltinius”! Gal mes TAUTININKAI parodykime pavyzdį?

 2. lyvis:

  Rudys didžiuojasi Lietuva nuo Baltijos jūros iki Juodosios jūros, o paskui nusiminęs kad tenka imti šeimos herbus iš Lenkijos ir berods Rusijos. Kokia čia sudėtiga painiava. Rusijos ir Lenkijos nebuvo ir kai sunyko LDK atsirado rusai ir lenkai su šeimos herbais. Taigi ponas Rudy tie herbai tai LDK herbai. Kaip pakelti lietuvių skaitlingumą mokėkite didesnes išmokas moterims – motinoms. Pietiečių žmonos dauguma nedirba; Draugai tautininkai stribai įsirašykite tai į savo programas. lyvis

  • Žemyna:

   Dėl LDK.
   Rusijos pavyzdys prikišamai rodo, kaip nesveika per daug apžioti – springstama, sėdima šabakštyne ir ant viso pasaulio nirštama, nors pati per daug prisigrobė.
   Net ir dėl buvusių savo tautiečių – pirma juos lyg gegutė išmėto po pasaulį, o tada ant kitų šalių pyksta, ko jos bendrakalbiai svetur „blogai užlaikomi”… Tokiems persiryjusiems gyventi = siusti ant viso pasaulio, nes virškinimas sutriko.
   Žinoma, apmaudu, kad praeitame amžiuje buvome taip stipriai apkarpyti, ne tik žemių, bet ir žmonių netekome. Tautos turėtų būti ne mažiau kaip 5 mln.

  • Pritariu: motinas dera palaikyti taip, kad jos nebijotų turėti kuo daugiau vaikų.

 3. Dar vienas pastebėjimas: Rudys mato grėsmę Vilnijoje, bet nesako kaip su tuo kovoti.
  O tai yra seniai aišku: dera užraukti svetimų tautybių gamybą ne valstybine kalba mokančiose mokyklose, Vilnijoje įvesti respublikinį valdymą, nes ten nėra vykdomi Lietuvos įstatymai ir lenkomanų siutas baigsis kaip mat.

 4. Žemyna:

  Gal kas man paaiškins, kaip įtvirtinti viešai kalbančių galvose, kad NEPADORU pravardžiuoti kitataučius tautine MAŽUMA, tuo įvarant jiems kompleksus, jeigu jie dar visai gyvi, dar kaip tauta neišmiršta?
  Kaip politikams, politologams, apžvalgininkams, žurnalistams, studentams, laidų vedėjams įkalti į galvas, kad „mažuma” tai ne primityviai statistiškai suskaičiuota mažesnė kitakalbių grupė.
  Vienu laiku jau buvo pagerėję – ar tik ne tada, kai LLKS raštu kreipėsi į Žurnalistų sąjungą. Sąvoka „mažuma” buvo išnykusi iš eterio. Tačiau prabėgo kažkiek laiko, ir vėl girdisi – net iš pačių seimūnų. O Žinių radijo šiaip jau tikrai neblogas laidų vedėjas A. Perednis ir šiandien nuo pat ryto „mažumos”, „mažumos”. Jo laidos „Įvykiai ir komentarai” svečiai, lyg avelės paskui jį, irgi „mažumos”, „mažumos”.
  Žodis – ne žvirblis. Jis VEIKIA. Kada suvoksime, kad dar prieš atveriant burną reikia pagalvoti, kur kokį žodį dėsi.
  GAL REIKIA NUOLAT PRIMINTI ŽURNALISTŲ SĄJUNGAI, neapsiriboti tuo vienu LLKS kreipimusi? Tiesiog įtraukti į darbo planus – sekti, stebėti ir kas kartą priminti. Kad tas žodis eterio teršėjams taptų lyg smeigtukas ant kėdės – smaigaliu į viršų.

 5. Artojas:

  Iš pirmininko pasisakymo , atrodo, kad jis nelabai supranta kokia tautininkų programa turėtų būti ir kaip ją įgyvendinti. Nieko konkretesnio.

  • Vanduo:

   Na žinoma, kuomet kalba eina apie lietuvių tautos ir kultūros išsaugojimą kaip tautininkų prioritetą, tai nūdienos valdžios pakalikams, visa tai yra visiškai neaktualu ir nekonkretu valstybės požiūriu.

 6. Getia:

  Tautininkai gal įkurs frakciją “Kitakalbių lietuvių rinkimų akcija” arba siauriau “Tūteišių rinkimų akcija” – būtų gera reklama ir pritrauktų asimiliuotus lietuvius, gudus, LDK piliečius, prie savo šaknų. Linkiu sėkmės.
  Ne tik netinka vadinti “Tautinės mažumos” Lietuvoje, nes jų čia nėra jei vadovautis teisiniu Europoa konvencijos apibrėžimu. Mūsų seimūnai niekaip neatsikrato šios nesąmonės, vadinasi tokių daugiau nerinksime.

 7. Tikras lyderis:

  Visos partijos galėtų mokytis iš gerb. A. Rudžio. Tai išmintingas, tolerantiškas, išmanantis ekonomiką žmogus, kuriam rūpi Lietuva ir jos žmonės.

 8. Pakirkšnutė:

  Rudys gerai pakalbėjo ir, svarbiausia, niekur nenusišnekėjo.
  Rudys turėtų žinoti, jog jam dabar reikia pasistengt, kad jį lietuviai paprasčiausiai pamiltų.
  Sėkmės !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: