Seime svarstoma E. Karalevičienės kandidatūra į Valstybinės kultūros paveldo komisijos pirmininkus (0)

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Seimas svarstys nutarimo „Dėl Valstybinės kultūros paveldo komisijos pirmininko skyrimo“ projektą Nr. XIIP-3885, kuriuo siūloma Seimui, vadovaujantis Valstybinės kultūros paveldo komisijos įstatymo 3 straipsniu ir atsižvelgiant į Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto teikimą, paskirti Valstybinės kultūros paveldo komisijos pirmininku šios komisijos narę Eveliną Karalevičienę.

Gruodžio 17 d. pretendentė Seimo nariams pristatė savo požiūrį į komisijos pirmininko pareigas: „Pirmiausia yra tinkamas ir deramas atstovavimas Prezidentei, Vyriausybei ir Seimui. Komisijos pirmininkas yra kaip reprezentantas, o kita vertus, jis turi užtikrinti sklandų, operatyvų, tiek administracijos, tiek komisijos darbo organizavimą. Visa kita, sprendimai yra visos komisijos narių kompetencija ir visų narių balsai yra lygiaverčiai“.

Kandidatei atsakius į Seimo narių klausimus, nutarta pradėti svarstymo procedūrą Seimo statuto nustatyta tvarka. Pagrindiniu komitetu šio nutarimo projekto svarstyme paskirtas Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas. Taip pat numatomi Seimo frakcijų susitikimai su kandidate į komisijos pirmininkus. Preliminari svarstymo Seimo posėdyje data – gruodžio 22 d.

E. Karalevičienės gyvenimo aprašymas.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: