Briuselyje paskelbta aukščiausio lygio terorizmo grėsmė (1)

„Dabiq“ nuotr.

„Dabiq“ nuotr.

Belgijos valdžia šalies sostinėje, Briuselyje, pakėlė teroristinio akto pavojaus lygį iki aukščiausio, rašoma Belgijos grėsmės analizės centro pranešime.

„Padėties analizė rodo, kad yra rimtas ir tiesioginis pavojus, kuris reikalauja specialių atsargumo priemonių ir išsamių nurodymų visuomenei“, – rašoma pranešime.

Briuselio gyventojams rekomenduojama išvengti masinių susibūrimo vietų ir griežtai laikytis valdžios, policijos, specialiųjų tarnybų nurodymų.

Šeštadienį pranešta, kad uždaromos keturios pagrindinės Briuselio metro linijos. Tai padaryta nurodžius policijai. Taip pat rekomenduota uždaryti eismą požeminiais traukiniais, rašo „Reuter“. Uždaromos ir masinio susibūrimo vietos: didžiosios parduotuvės, kino, koncertų ir parodų salės, stadionai, baseinai ir klubai.

Pranešama, kad yra ieškomas Belgijos pilietis ir įtariamas Paryžiaus teroro išpuolių vykdytojas Salahas Abdeslamas. Jis gali būti su savižudžio sprogdintojo diržu. Tai pareigūnams sakė vienas iš dviejų Belgijos pareigūnų šią savaitę sulaikytų asmenų, kuris padėjo S.Abdeslamui grįžti į Belgiją

Primename, kad lapkričio 13 dieną Paryžiuje buvo įvykdyta virtine teroristinių išpuolių, per kuriuos žuvo 130 ir dar šimtai sužeistų. Atsakomybę prisiėmė taip vadinama Islamo valstybė.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: