„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Kodėl valstybė neapgina vartotojų teisių? (audio) (8)

mykolas-okulic-kazarinas-feisbuko-nuotr

Mykolas Okulič-Kazarinas | Feisbuko nuotr.

Pradedame skelbti naują žurnalisto ir Alkas.lt redaktoriaus Audrio Antanaičio autorinį radijo laidų ciklą „Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“.

Ši laida tai pirmoji kregždė pranešanti, kad jau ne už kalnų ta diena, kuomet Alkas.lt portale pasigirs šiuo metu kuriamo „Alko radijo“ šaukiniai.

Pirmoje savo laidoje A. Antanaitis kalbasi su – Lietuvos nacionalinės vartotojų konfederacijos tarybos nariu Mykolu Okulič-Kazarinu apie Lietuvos valstybės vaidmenį ginant vartotojų teises.

 

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

8 komentarai

 1. lietuvis:

  gerai, kad Alkas ieško naujų nišų žiniasklaidoje, bet tos nišos turi būti “tautiškos”, o ne globalizuotos. Antanaitis – kaip tik tinkamas veikėjas. Sveikinu pradėjus naują projektą…

 2. Alkas.lt auga ir stiprėja. Audrys – reto darbštumo, kūrybingumo ir energingumo žmogus. Naujausios ir svarbiausios žinios Alke bus dar greičiau pateikiamos, be to nuolat skambės puiki muzika.

 3. Sibile:

  Dziaugiuosi, kad vel bus galima klausytis Audrio Antanaicio laidu. Man ju tikrai truko!

 4. Dėl kuponai.lt teismo sprendimo nevykdymo – tam yra antstoliai.

  Kalbant apie kūrybiškumą vartotojų teisėse, tai galima vartotoją mulkinančias situaciją sužaidybinti ir atiduoti ją kolektyviniam intelektui (yra toks reiškinys!), kad šis kūrybiškai-azartiškai su ta situacija pažaistų. Pvz., galima siūlyti sprendimus apie tai, ką reikėtų daryti, kad netektų kiauro stogo sukeltus nuostolius apmokėti tam iš namo gyventojų, kuris gyvena arčiausiai stogo. Tokiame žaidime dažniausiai atsiranda daugybė pasiūlymų, tarp jų ir labai netikėtų, tad ir susidaro reali galimybė juos įterpti į įstatymų sistemą. kaip tai padaryti, taip pat galima pasitarti su kolektyviniu intelektu. Šiaip ar taip, žmonės yra kūrybiški ir azartiški, tik reikia tinkamos terpės kūrybiškumui reikštis.

  Tai buvo antrasis pasiūlymas, o trečiasis būtų apie praktinį kolektyvinio intelekto panaudojimą jūsų radijuje – iškeliamas aktualus klausimas, jis per dieną-dvi apsvarstomas naudojant kolektyvinio intelekto platformą, o geriausiai pasirodę kviečiami pasikalbėti laidoje gyvai.

 5. Kornelijus:

  Vlstybės jos dalių ,darinių valdymas demokratinėje valstybėje yra paslauga , o pas mus tai privelegija kaip kitose —“kratijose pluto … auto… klepto… kuriose , kaip tos pasakėčios atitikmenyje męs kalti vien todėl, kad esti , lėbaut nori jie!

 6. Žemyna:

  Kodėl kodėl, kodėl kodėl. Ogi todėl, kad tos tarnybos visai ne tuo tikslu sukurtos.
  Skubiai reikėjo kelių darbo vietų – pats suprani. O dar ES reikalavo ginti interesus. Reikėjo padėti paukščiuką priemonių plane. Tai ir įsteigė tarnybas. Nesukite galvos įkyriais klausimais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: