Tautininkai surengė palaikymo akciją prie Vengrijos ambasados (28)

Tautininkų padėkos akcija prie Vengrijos ambasados | Alkas.lt, T. Baranausko nuotr.

Tautininkų padėkos akcija prie Vengrijos ambasados | Alkas.lt, T. Baranausko nuotr.

Rugsėjo 18 dieną, 12 val. 30 min. Tautininkų sąjunga ir pilietiškų visuomenininkų grupė surengė akciją „Ačiū, Tau, Vengrija!“ Ši akcija skirta padėkoti Vengrijos Respublikai, kuri dabar labai kenčia nuo į ją besiveržiančių nelegalių imigrantų.

Nežiūrint milžiniško isteriškų ES klapčiukų spaudimo ir įniršusių nelegalų agresijos, Vengrija tvirtai pasakė, kad ji netaps tiltu naujiesiems Europos kolonistams.

Išreikšdami paramą tvirtai Vengrijos pozicijai, akcijos dalyviai įteikė Vengrijos ambasadai padėką ir simbolinę dovaną nuo Lietuvių tautos – medaus indelį, kuris simbolizuoja bites, savo darbu sunešančias medų, o ne ieškančias pašalpų.

Jei kitos ES valstybės, ypač Vokietija ir ES institucijos, būtų laiku pasakę, kad Europa nesutinka tapti kolonija milijonams nelegalių ekonominių migrantų iš Afrikos, Artimųjų Rytų ir Azijos, nebūtų kilusi taip vadinama migrantų krizė, nebūtų skendę vaikai ir moterys.

Tautininkų padėkos akcija prie Vengrijos ambasados | Alkas.lt, T. Baranausko nuotr.

Tautininkų padėkos akcija prie Vengrijos ambasados | Alkas.lt, T. Baranausko nuotr.

Tautininkų Sąjunga, sveikindama tvirtą Vengrijos valdžios poziciją, supranta, kad didžioji dalis migrantų nėra karo pabėgėliai, taip pat mano, kad tikrieji pabėgėliai turėtų pasirinkti kitą kryptį. Kaip XX amžiaus viduryje Vakarų Europa ir Jungtinės Amerikos Valstijos ištiesė ranką pabėgėliams Raudonojo Maro okupuotos Vidurio ir Rytų Europos, taip dabar karo pabėgėliams iš Sirijos, Libijos ir Irako turėtų pagelbėti turtingos islamiškos šalys – Saudo Arabija, Turkija, Omanas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Bahreinas, Kuveitas, Iranas, Kataras ir Jordanija.

Neabejingi Lietuvos ir Europos ateičiai piliečiai padėkojo Vengrijai ir išreiškė tikėjimą, kad greitu laiku ir Lietuva turės tokią tvirtą ir išmintingą Vyriausybę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

28 komentarai

 1. alksnaitis:

  šauni Tautininkų sąjungos akcija. Vadai sąjungos pradeda suprasti ko lietuvių tautai reikia, o ne lakstyti pačiam vadui su ,,plakateliu”, kai neaišku kas tuos lėktuvus numuša.

 2. Ar Vengrijai reikia to?
  Geriau jau tautininkai organizuotų kokį tai renginį, kur būtų išsakyti visuomenės daugumos reikalavimai: pvz., neleisti išlietuvinti Lietuvos, nesuteikti atėjūnams daugiau nei gauna skurdo lygyje esantys lietuviai (tegul užsidirba atėjūnai ir turės kiek nori), kad nebūtų skriaudžiami mūsų žmonės ir t.t, ir pan.
  Vengrija jau tvorą pastatė ir nėra ko daugiau apie tai kalbėti.

  • Pikc:

   Pirma, toks renginys (t.y. kuriame bus išsakytas lietuvių tautos (o ne mistinės “visuomenės daugumos”) požiūris, šiuo metu yra rengiama, kiek teko girdėti.
   Antra, apie “Vengrijos tvorą” YRA ko kalbėti, nes neobolševikiniai sajūzo debilai, sėdintys valdžioje, kelia isteriją ir grasina sankcijomis.

   • Tegul grasina kiek tik nori: kas nesitveria, tas paskui nebežino kaip nuo tų ordų gintis.
    Geriau būtų renginys, kur būtų išsakyta visuomenės daugumos nuomonė:
    jei ką priims čia, tai JIEMS JOKIU BŪDU NEDUOTI NIEKO DAUGIAU NEI GAUNA PAS MUS ŽEMIAU SKURDO ESANTYS.
    Štai kas gali padėti nuo jų apsiginti, nes Vengrija pati apsigynė ir toliau apsigins.

 3. Labai šaunu, – kad Lietuva su Vengrija, – be Lenkijos…

  • Juozas:

   Kremliaus ordino verta mintis. Arba 30 sidabrinių bent. Sveikinu.

   Kokiu proto bokštu reikia būti, kad tokį lygį pasiekti!!!

   Tik visiškas asilas nepultų gesinti degančio namo, nes kaimynas, tiksliau jo protėviai kažką darė, darė,padarė etc. Kokiu asilu reikia būt, kad elemetarių dalykų kurie net arkliui aiškūs…

 4. vengrai yra šaunuoliai:

  Pagarba tautininkams, deja, mes gyvenantys toliau nuo Vilniaus, negalėjome jums padėti Tvirta vengrų pozicija mes žavimės ir visa širdimi su jais.

 5. grumstas:

  Prisiminkim ,kad osmanų imperiijos bangas kažkada sudaužė vengrai. berods madjarai,kodėl apie tai nieko nekalbama.

 6. Getia:

  Tautininkai nuosekliai remia valstybes besirūpinančias savo šakninių tautų išlikimu. Mūsų draugai ir strateginiai partneriai gali būti vengrai, čekai, kurios karaliumi buvo Vytautas Didysis. Jau džiugu, kad mūsų vyriausybė pradėjo bendradarbiauti su Latvija, o dabar ir Seimo pirmininkė vyksta susitikti su Latvijos Seimo pirmininke – Latvijos tautininke. Štai su kuo turi bendrauti Lietuva, o jei Lenkijos vadovai ir toliau kišis į mūsų vidaus reikalus ir diktuos mums, tai reikia kuo artimiau bendrauti su Vokietija (gal tuomet atsiknis), juk žinome, kaip Vokietija mus gynė tarpukaryje nuo Lenkijos agresyvių užmačių prisijungti visą Lietuvą. Klausykime Oskaro Milašiaus pranašysčių ir patarimų, tapsime orūs ir turintys savigarbos.

 7. Getia:

  Juozui, gal jau tapai Juzefu antruoju? Tik tas buvo kultūringesnis, o pats tapai žemiausios kultūros, nes kai neturi argumentų, tai pradedi asmenybę įžeidinėti ir niekinti. Nenusimink, dar gali pasikeisti, nes keistis atsiprašius yra pagirtina.

 8. Mintis:

  “Tik visiškas asilas nepultų gesinti degančio namo,nes kaimynas,tiksliau jo protėviai kažką darė”.
  Manau ši Juozo mintis ir teisinga,ir žmogiška.Gaila kai žmones pradeda valdyti trumparegiškumas,kai jis bujoja išminčiai nėra kur gimti.Yra sudėtinga situacija,reiktų vienytis ir galvoti apie sprendimus nepakinkytus į trumparegišką požiūrį ar savęs sureikšminimą prasivardžiuojant, kas turi kitą požiūrį į vykstančius procesus, “koloradais”,lenkai tokie ir tokie-primityviai apibendrinant.Yra visur ir tokių ,ir tokių,ir tokių.Žmogus vienas gali būti įvairialypis ką kalbėt apie bendruomenes.Imasi kas darbo kitą sumenkint.Pats gal esmės negebėjęs suvokti,turiu galvoje rašinį apie gerbiamą B.Burgį,kuris kaip niekas kitas padarė Lietuvai daugiau nei kokie tuščiapliurpiai. .Sukūrė gimnaziją,kurioje asmenybės formavimo pamatas buvo orumas,savivertė ir savireguliacija atsakomybės ir savivertės pagrindu.Lietuvių Tautos tai asmens pamatinė vertybė:orumas-savivertė.To mokė mus tėvai seneliai.Jei esi orus save gerbiantis nevogsi nemeluosi,nekenksi kitam ir vaikus to mokysi.Jei kas klaustų koks tautininkas Lietuvai padarė daugiausia per 25 metus,atsakyčiau .B.Burgis(jis man visa esybe tikras tautininkas) nuolat kiekvieną dieną jo gimnazija ugdė jaunus žmones dvasiškai,morališkai intelektualiai stipriu Lietuvai.Jei Lietuvai jų vėliau nereikėjo,reikėjo lavbai labai tiko Vokietūijai ir kitom šalim tai jau kita kalba ir R.Burgis čia niwekuo dėtas.Bet gi šauna kam į galvą tą visą darbą vienu ypu sumenkinti,menkinant jį atlikusį-jei žmogus menkas tai ir jo darbas menkas?Gal galima nubraukti, kaip nekokybišką?Padarytom klaidom vieno ar kito tautininkai atstūmė galimai žmonių? Pasipūtimas ir tušti šūkčiojimai neduoda naudos niekam.Bet tautininkai nuoširdžiai dirbo šventą darbą referendume dėl Lietuvos žemės ,jie Vengram ištiesė supratimo ir palaikymo ranką,padarė ir daug kitų gerų darbų.Tai kaip galima vertinti bet ką vienareikšmiškai?Nei žmogaus,nei įvykio,nei bendruomenės negali vertinti vienpusiškai.
  Tik išmintim ir vienybe galima norimą pasiekti ne tuščiais strakaliojimais.

 9. Ta Juozo mintis negali būti teisinga, nes taip, kaip joje teigiama, kad, atseit, “protėviai kažką darė”, nėra. Tą “kažką, ką darė kaimyno protėviai”, savo valstybine kišimosi į Lietuvos vidaus reikalus politika toliau tęsia jų palikuonė…

  Kas dėl kaimyno namo “gesinimo”, tai Smetona (Lietuva) 1939 m. rugsėjį tą jo degantį namą “gesino” taip, kad net savo namai “užsidegė ir supleškėjo”… O gal už tai kaimynė kuo nors atsilygino, anaiptol, po karo kartu su Maskva “stribavo” prieš pasienyje veikusius Lietuvos partizanus. Tai va taip yra su ta Juozo šiuo atveju “teisinga” mintimi, turinčia, kaip jau ne kartą istorijoje buvo, užliūliuoti patiklaus lietuvio budrumą.
  Taigi, vilkas avies kailyje slampinėja Lietuvoje vėl…

  • Juozas:

   Europoj dabar yra daug svarbesnių dalykų. Net tai niekšiškąjai kaimynei Lenkijai, kuri tik ir ieško būdų, kaip nutautinti, užgrobti, sunaikinti mūsų šalį… dieną /naktį dirba tą purviną darbą.

   Galvok galva, kol jos nenupjovė. Negalima eiti į priekį žiūrint atgal. Nebent atbulam.

   Negi tą sunku suprast, degant namui reikia gesinti. Ne myžalais, atsiprašau už tikrai grubų žodį.

  • Mintis:

   Siauražiūriams per daug krūvio ir pastangų domėtis kas vyksta už jo matymo ir suvokimo ribų.Ir vertinimai tampa pagal esamus pajėgumus:).

 10. Niekas čia nedega. Gąsdinimai – senas Lenkijos politikos – Juozo “monas” ieškant Lietuvoje žioplių… Šį kartą Lietuva į priekį eina ne su Lenkija, todėl žiūrėjimas atgal – į Lenkiją- tik padeda matyti, ar kartais ji Lietuvos neatsiveja su savo pinklėmis, šaukdama, kaip kad Juozas, grįžti, – “namas dega”…

 11. Bronius:

  Palikome Vengrijos valstybės politiką migrantų atžvilgiu. Tautininkai laiku ištarė ačiū.

 12. Getas:

  Juozui tapusiam aiškiu Juzefu antruoju. Tai, kad Lenkija kaip tik pirmoji eina atgal atbula, o mes jai sakome eik nauju keliu tikros draugystės ir pagarbos kaimynei keliu , bet jų kai kurie vadai vis atbuli. Lai ima pavyzdį iš Vokietijos Kanclerio Branto, kuris atvyko į Lenkiją ir atsiklaupęs atsiprašė už okupaciją 1939-45m. O lenkai vis žaidžia kresų politiką – gėda, gėda, gėda.

 13. LosAngeles:

  Saunuoliai vengrai. Stiprybes jiems

 14. Atgalinis pranešimas: Tautininkai surengs eiseną prieš masinę imigraciją | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: