Nuskendęs An-2 lėktuvas surastas lakūnų artimųjų pastangomis (3)

povandeninis-robotas-kam.lt-a.p;iadzio-nuotr

Povandeninis robotas | kam.lt, A. Pliadžio nuotr.

Gegužės 19 d. pavakarę Lietuvos karinių jūrų pajėgų priešmininis laivas „Kuršis“ Baltijos jūroje rado ieškomą orlaivį An-2.

Lėktuvas rastas apie 700 metrų nuo paskutinės Švedijos oro stebėjimo radaro fiksuotos ieškomo orlaivio pozicijos, gautos iš Švedijos Jungtinio gelbėjimo koordinavimo centro.

Orlaivis aptiktas jūros dugne, 124 metų gylyje. Rastą lėktuvą apžiūrėjus laivo „Kuršis“ povandeninio roboto video kamera, buvo nustatyta, kad lėktuvo borto numeris sutampa su ieškomo orlaivio borto numeriu. Apžiūrėjus lėktuvą buvo nuspręsta, kad lėktuve lakūnų nėra. Lakūnų paieška pratęsta.

Nuskendęs lėktuvas buvo rastas tik dėl to, kad vieno iš avariją patyrusio lėktuvo piloto dukra Brigita Mačiulytė gegužės 18 d. ryžosi paskambinti krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui ir paklause, kodėl Lietuvos karinių pajėgų laivas „Kuršis“, pritaikytas povandeninei žvalgybai užuot dalyvavęs lakūnų gelbėjimo operacijoje dalyvauja tarptautinėse pratybose.

Būtent po šio skambučio laivas „Kuršis“ buvo atšauktas iš pratybų ir gegužės 19 d. rado nuskendusį lėktuvą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

3 komentarai

  1. Žmogus:

    Lietuvoje neduok Dieve, jei atsitinka nelaimė, pagalbos iš už tai atsakingų struktūrų nelauk, viena VEIKLOS IMITACIJA, nors tie biurokratai yra tavo išlaikomi, ar tai būtų į nelaimę patekęs lėktuvas ,ar tai būtų svetimos šalies pagrobtas vaikas, ar tai būtų pedofilų skriaudžiamas vaikas, ar tai būtų socialinio darbuotojo akyse deginamas senolis, ar tai būtų bankininkų užgrobti pinigai ir t.t.Kurti tie kurie atsimestinai vykdo savo pareigas ir nėra jokios pilietinės atsakomybės jokios sąžinės.

  2. Bartas:

    Valdžiažmogių , kuriuos išrinko Lietuvos “liaudis” , požiūris į “liaudį” lygiai toks pat , kaip ir jų mokytojų . Jeigu kas paklaus , kur tie mokytojai, tas bus “liaudies ” atstovas.

  3. ala:

    Tegul ta durnele kuri cia vafliuojas vieno is piloto dukra ir moka uz ta istraukima , o ne vel is musu pilieciu kisenes . Kasdien zmones mirsta , sudega , nuskesta ir t.t ir nieko vienodai visiems.. O cia lektuvas nukrito tai kriminalas..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: