Teismas toliau nagrinės prof. L. Bloznelytei-Plėšnienei iškeltą bylą (5)

laima-bloznelyte-alkas.lt-nuotr

Laima Bloznelytė–Plėšnienė | Alkas.lt, nuotr.

Gegužės 6 d., trečiadienį, 9 val. 30 min. Vilniaus miesto apylinkės teisme (Laisvės prospektas 79A),  513 salėje, vyks teismo posėdis, kuriame prof. Laima Bloznelytė-Plėšnienė yra kaltinama pagal Baudžiamojo kodekso 313 straipsnio 2 dalį („mirusio atminimo paniekinimas“) ir 154 straipsnio 1 ir 2 dalis („šmeižimas“).

Ieškovai: Guoda Sakalinskaitė-Ūsienė, Aleksandras Ūsas, Aldona Ūsienė, Laimutė Stankūnaitė, Tatjana Stankūnienė ir Stasys Stankūnas.

Tiesos.lt primena, kad į lietuviškos teisėtvarkos nemalonę dėl liudijimo Garliavos byloje patekusi L. Bloznelytė-Plėšnienė yra habilituota biomedicinos mokslų daktarė,

žinoma onkologė ir chirurgė, 2002 metų Lietuvos mokslo premijos laureatė. Jos tėvas Mindaugas Julius Bloznelis – mokslų daktaras, Lietuvių katalikų mokslų akademijos narys, antisovietinės ir antinacinės rezistencijos dalyvis, politinis kalinys ir tremtinys, o motina Kamilė Bloznelienė – garsi gydytoja kardiologė, habilituota daktarė.

Gydytoja L. Bloznelytė-Plėšnienė 2012 metais, netrukus po to, kai Deimantė Kedytė buvo prievarta išnešta iš senelių namų, televizijos laidoje papasakojo apie 2010-aisiais jos kabinete apsilankiusius Andrių Ūsą, dvi moteris ir mergaitę. Pasak medikės, jie atėjo iš anksto neužsiregistravę, kabinete elgėsi labai keistai ir įžūliai. A. Ūsas prie abiejų moterų ir mergaitės išsitraukęs savo lyties organą ir liepęs pašalinti nuo jo didelę vyndėmę. L. Bloznelytei-Plėšnienei atsisakius tai daryti, ją užsipuolusi vyresnė moteris, kuri paprašiusi apžiūrėti ir mergaitę, tačiau išsigandusi mergaitė nesileidusi apžiūrima. Jaunesnioji moteris gydytojai pasakiusi, kad jie esą iš Garliavos.

Šiuo viešu gydytojos L. Bloznelytės-Plėšnienės pareiškimu prokuratūra susidomėjo būtent tuo metu, kai teisme buvo nagrinėjama pedofilija apkaltinto ir mįslingomis aplinkybėmis žuvusio A. Ūso byla. Teismas paskelbė pertrauką tam, kad prokuroras atskirai apklaustų bylos liudytoją L. Bloznelytę-Plėšnienę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

5 komentarai

  1. Ženklas:

    Bloznelytė melagė ir pletkų kūrėja. Pramanus apie vyndėmę paneigė itin išsami patalogoanatominė ekspertizė. Pramanus paneigė dvi apšmeištojo žmonos ir net meilužė, kurios ilgus metus daug kartų matė, čiupinėjo ir naudojosi tuo organu. Pagauta už rankos meluojant dėl apsilankymo datos – įrodyta, kad tie žmonės ,,apsilankymo “ pas Bloznelytę dieną buvo kitur, apkalbinėtoja persiprisiminė iš naujo jau kitą datą. Ką čia ir kalbėti. Teismas šmeižikei taip turi trenkti į ragus, kad atsipeikėtų ir atgailaudama atsiprašytų, nežiūrint į garbingus gimines.

  2. l.O.:

    ką slepia Rūta Janutienė, taip gynusi Deimantę, o vėliau parsidavusi vaivorykštiniams?kokios moralės ši moterėlė, nesuprasi ar ji savo laidose vedančioji ar prokurorė?

  3. Vilniete:

    Si DAKTARE viena garbingiausiu Lietuvos zmoniu,neveltui gavusi LIETUVOS GARBE titula.Telaimina JUS DIEVAS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: