„Google“ Lietuvoje atidaro pardavimų ir rinkodaros padalinį (2)

googleInterneto paieškos ir skaitmeninės rinkodaros milžinė „Google“ skelbia apie biuro Lietuvoje atidarymą. Į biurą, kurį planuojama atidaryti jau šiemet, ketinama perkelti dalį darbuotojų, dirbančių su stambiais klientais ir partneriais Baltijos šalyse.

Pasak Verslo plėtros vadovo Baltijos šalims Vytauto Kubiliaus, „Google“ mato galimybes visame Baltijos regione ir jau ilgą laiką didino darbui su partneriais regione skiriamus resursus. „Rinkdamiesi vietą biurui mes atsižvelgiame į daugybę kriterijų ir tikimės, kad biuras Lietuvoje padės efektyviau dirbti regione.“

Kompanija taip pat pabrėžia, kad Lietuvoje dirbs nedidelė komanda, kuri glaudžiai bendradarbiaus su kolegomis Latvijoje, Estijoje bei kitose šalyse. „Mūsų tikslas čia yra padėti žmonėms ir verslui pilnai išnaudoti interneto teikiamą naudą. Internetas duoda didžiulę socialinę ir ekonominę naudą ir smagu matyti, kad Baltijos šalys sparčiai įsisavina šias galimybes. Pavyzdžiui, mes atidžiai sekame naujienas startuolių ekosistemoje ir džiaugiamės matydami naują kartą inovatyvių įmonių, skiriame daug dėmesio ir resursų edukacijai bei pagalbai žengiant į globalią rinką.

Nors pirmasis „Google“ biuras Lietuvoje nėra duomenų ar kompetencijų centras, tai – labai svarbi žinia Lietuvai ir puikus įvertinimas kituose kompanijos padaliniuose dirbančiai Lietuvių komandai, o nuo šiol – ir visai Lietuvai. „Tikimės, kad ateityje galėsime plėstis kartu su sparčiai augančioms galimybėmis Baltijos šalyse“, – teigia V. Kubilius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

2 komentarai

  1. Googlas prikūrė visokių mandrų programų – žemėlapiai, Google earth, google akinius, telefonus, androidą, girdėjau kad pradėjo kurti kažkokią programą, kuri padės atsekti ateinančias ligas, jų atsiradimo pradžioje ir praneš žmogui apie pavojų. Bet čia dar tik bandymų stadijoje. Visvien kol kas geriausias Google išradimas – paieška.

  2. Žemyna:

    Ar naujasis padalinys irgi pripažins tik anglų k.? Bent jau neseniai, kai teko kreiptis į „Google Lietuva” jie prašė kreiptis tik angliškai (ir žodžiu, ir raštu 🙂 ). Va šitaipos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: