Iš Baltarusijos atėjusį gruziną susekė nelegalų siaubas Samo (0)

Samo. VSAT nuotr.

Samo. VSAT nuotr.

Tarnybinis vokiečių aviganis Samo Vilniaus rajone susekė neteisėtai į Lietuvą iš Baltarusijos patekusį  gruziną. Dėl savo sugebėjimų ir sėkmingo dalyvavimo įvairiuose sulaikymuose šis šuo yra pelnęs nelegalų siaubo pravardę.

Pirmadienį VSAT Vilniaus rinktinės Lavoriškių užkardos pareigūnai ties Vilniaus rajono Pukštėnų kaimu vaizdo stebėjimo įranga užfiksavo asmenį, iš Baltarusijos neteisėtai perėjusį valstybės sieną į Lietuvą. Pažeidėjas nuošalia ir miškinga vietove patraukė į šalies gilumą. Jo paieškai buvo pasiųstas pasieniečių ekipažas bei kinologas su tarnybiniu vokiečių aviganiu Samo.

Pažeidėjo pėdsakais paleistas keturkojis paieškos grupę nuvedė link Vilniaus rajono Skynimų kaimo, link kelio Lavoriškės – Buivydžiai.  Čia Samo prisivijo į Lietuvos gilumą einantį įtariamą pažeidėją, kuris, išvydęs iš paskos atbėgantį vokiečių aviganį, nebandė nei bėgti, nei priešintis.  Paskui keturkojį atskubėję pasieniečiai vyrą sulaikė ir surakino antrankiais.

Kuprinę su asmeniniais daiktais nešęsis sulaikytasis pasieniečiams pateikė 46 metų Gruzijos piliečiui išduotą pasą, kuriame nebuvo Šengeno vizos, suteikiančios teisę jos savininkui teisėtai atvykti ir būti bendrijos erdvėje. Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo ikiteisminį tyrimą pradėję Vilniaus rinktinės pasieniečiai gruziną po apklausos uždarė į areštinę.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 149 Gruzijos piliečius, neteisėtai bandžiusius patekti į Lietuvą.

Devynerių metų vokiečių aviganis Samo yra daugybę kartų susekęs į Lietuvą bandžiusius patekti gruzinus, čečėnus, vietnamiečius ir kitus nelegalus ar jų grupes. Samo sąskaitoje – daugiau kaip dvi dešimtys sulaikytų tokių atėjūnų. Todėl jis yra pelnęs nelegalų siaubo pravardę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: