S. Daukanto aikštėje paminėta valdžios smurtu paminta Konstitucija (nuotraukos, video) (6)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Spalio 17-ąją į Simono Daukanto aikštę susirinkę laisvieji menininkai ir piliečiai jau 29-ąjį kartą paminėjo smurtu ir melu 2012-ųjų gegužės 17-ąją Garliavoje pamintą Lietuvos Konstituciją.

Susirienkusieji priešais Prezidentūrą kreidelėmis piešė žodį „tiesos“, šnekučiavosi. Klaipėdos gimnazijos mokiniai, viešintys Vilniuje ir ėję per S.Daukanto aikšte, nepasikuklino ir prisijungė prie šio meninio renginio – padėjo kreidelėmis užrašyti likusias raides.

Tarp susirinkusių buvo galima atpažinti portalų tiesos.lt ir ekspertai.lt atstovai, viesuomenininkai Darius Kuolys, Liudvikas Jakimavičius, menininkas Gitenis Umbrasas, Seimo narys Naglis Puteikis ir kiti.

Tinklapis Tiesos.lt siūlo Vinco Kubiliaus reportažą iš tradicinės meno akcijos, kuria neabejingi, Lietuvos Konstituciją branginantys piliečiai pasisakė prieš valdžios savivalę, prieš nesibaigiančius politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“.

 

 
Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. Čia yra grupinis nusikaltimas, valdžioj esančių, tai yra sunkinanti aplinkybė, už tai tiesa taip sunkiai skinasi kelią.

 2. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Cia tas zmogus su uzrasu “Tiesos” labai teisingai ir jautriai kalbejo. Taciau kai ka, kaip man atrodo, netiksliai pasake. As pats su grupe turistu is Kauno Radijo gamyklos plaukeme Ulos upe, po to i Merki, o po to i Nemuna. Tai sioje kelioneje, o tai buvo gal 1977 metai, aplankeme ta Vytauto Didziojo paminkla Perlojos Respublikoje, it ten ant jo buvo uzrasyta: “Vytaute Didysai, tavo vardas bus gyvas tol, kol gyvas bus nors vienas lietuvis”. Tai nuo to laiko as taip atsimenu ta uzrasa, kiek kitaip, nei tas gerbiamas ponas, kuris esme aisku pasake teisingai. Taip ir Klonio mergaite bus gyva tol, kol bus gyvas nors vienas lietuvis. Tai ta prasme Lietuvos valdzia matau sitokiomis spalvomis: Lietuva valdo koloborantai, vagys, banditai ir dvasiniai iskrypeliai.

 3. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Perziurejau ta filmuota medziaga apie kas menesi vykstanti priminima apie Klonio mergaites pagrobima ir ka as cia matau. Matau isimtinai taikingai nusiteikusius zmones, ieskancius tiesos pries PREZIDENTURA ir aiskiai matancius, kad ponia prezidente nemato tu zmoniu kurie iesko TIESOS, teisingumo, t.y. to uz ka pagal Konstitucija ponia prezidente ir yra ATSAKINGA! Kaip ir si karta, gal ir visais kitais kartais ponia Prezidente neisejo pasikalbeti su akcijos dalyviais, paaiskinti kur yra Klonio mergaite, kodel Lietuvos valdzia taip nezmoniskai, isgamiskai pasielge! Tai kaip cia visa laika neprisiminti gal buti ponios prezidentes virsininko pagal kgb linija pono vinokuro apibudinanciu zodziu: “frigidiska sterva”. Tik zmogus be sielos, be atsakomybes pries Lietuva neisdrista iseiti ir pasikalbeti is esmes su akcijos dalyviais apie tai, kur jie teisus, o gal neteisus. Taigi ponia prezidente atsiribojo nuo akcijos dalyvu kgbistine kompartskoline tylos siena. Kaip taip galima nuzmogeti…. iki paskutiniojo…..reikia tapti dvasine isgama., kad sito nematyti.

  • pensininkas:

   Sutinku, kad “ponia prezidente atsiribojo nuo akcijos dalyviu kgbistine kompartskoline tylos siena”, Akcijos juk vyksta po prezidentūros langais. Pasikviestų pas save, kaip pasikviečia vaikučius, senukus ar peliukus Mauzerį su Surskiu ir pavaišintu arbata su savos gamybos medumi. Ar įšeitų į aikštę ir padėtų parašyti žodį Tie-SOS. Atsiprašytų už valstybinį smurtą prieš taikius gyventojus ir prievartinį Deimantės pagrobimą iš gimtųjų namų Garliavoje. Pasakytų ar gyva Deimantė ir kodėl ji slepiama, jei pedofilijos nebuvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: