„Spotify“ ir „Omnitel“ skelbia apie išskirtinę partnerystę Lietuvoje (0)

omnitel.lt nuotr.Daugiau nei 40 milijonų aktyvių vartotojų 57 pasaulio šalyse turinti populiariausia legali muzikos transliavimo platforma „Spotify“ nuo šiol gros „Omnitel“ klientų telefonuose. „Omnitel“ ir „Spotify“ bendras projektas pirmą kartą Lietuvoje mobiliojo ryšio vartotojams leidžia visur ir visada su savimi turėti dešimtis milijonų legalių muzikos įrašų.

Šiandien pristatytas integruotas „Omnitel“ ir „Spotify Premium“ muzikos paketas suteikia galimybę be apribojimų naršyti didžiausią legalią pasaulio muzikos fonoteką ir įrašų laisvai klausytis visuose norimuose įrenginiuose: telefone, planšetėje ir staliniame kompiuteryje. Tokio sprendimo iki šiol Lietuvos muzikos ir telekomunikacijų rinkoje nebuvo.„Bendras „Omnitel“ ir „Spotify“ pasiūlymas suteikia išskirtinę galimybę išnaudoti mobiliojo interneto teikiamus privalumus – nuo šiol milžinišką įvairiausių stilių muzikos fonoteką galima nešiotis kišenėje ir mėgstamų kūrinių aukštos kokybės įrašų klausytis visur ir visada. Tai unikalus pasiūlymas rinkoje, leidžiantis neribotai, saugiai ir legaliai naudotis mėgstamiausiu pasaulyje muzikos paketu“, – sako „Omnitel“ prezidentas Danas Strömbergas.

  • „Džiaugiamės galėdami paskelbti apie išskirtinės partnerystės su „Omnitel“ pradžią, – sako Džonatanas Forsteris (Jonathan Forster), Vykdomasis „Spotify“ direktorius Šiaurės Europoje. – Tikime, kad „Spotify“ ir „Omnitel“ bendradarbiavimas bus naudingas Lietuvos muzikos rinkai, nes internetinės muzikos transliacijos tampa vis populiarenės visame pasaulyje“.
  • „Spotify“ man yra mėgstamiausia muzikos platforma, sugebanti prisitaikyti prie mano asmeninių poreikių. Be to, „Spotify“ yra visiškai legalus būdas ne tik klausyti, bet ir platinti muziką. Nuostabu, kad pasaulyje pirmaujanti muzikos platforma nuo šiol bus dar lengviau pasiekiama Lietuvoje“, – renginio metu sakė Andrius Mamontovas.

OmnitelSpotifyMamontovas„Spotify Premium“ muzikos paketas leidžia patinkančią muziką išsaugoti telefono atmintyje, blokuoja nepageidaujamas reklamas, transliuoja aukščiausios kokybės garso įrašus ir siūlo daugiau privilegijų nei nemokama „Spotify“ versija.

Užsisakyti „Spotify Premium“ paketą per „Omnitel“ bus pigiau ir paprasčiau nei tiesiogiai – tam nebereikės turėti kreditinės kortelės, nes paslaugos mokestis paprasčiausiai bus įtraukiamas į mėnesio sąskaitą už mobilųjį ryšį.

Ši muzikos paslauga „Omnitel“ klientams kainuos 21,72 Lt per mėnesį, tai yra pigiau nei užsisakant tiesiogiai iš „Spotify“, kur paslauga kainuoja 24,14 Lt per mėnesį. Be to, „Spotify Premium“ paketą įsigyti ir pusę metų naudotis nemokamai galės privatūs „Omnitel“ klientai, naujai pasirinkę mokėjimo planus „Išmaniems M“, „Išmaniems L“ bei „Išmaniems XL“ ir pasirašę 12 mėnesių trukmės sutartį. Klientai paslaugos galės bet kada atsisakyti ir vėl ją užsisakyti.

Apie „Spotify“

Daug tarptautinių apdovanojimų pelniusi skaitmeninės muzikos paslauga „Spotify“ suteikia galimybę bet kuriuo metu pasiekti virš 20 milijonų* muzikos kūrinių pasaulyje. Mūsų svajonė yra, kad visi pasaulio gyventojai galėtų muziką pasiekti visur ir visada. „Spotify“ suteikia galimybę paprasčiau nei kada nors atrasti, valdyti ir dalintis muzika su savo draugais, žinant, jog muzikos kūrėjams yra sąžiningai atlyginama už jų kūrybą.

„Spotify“ šiuo metu veikia 57 pasaulio šalyse, turi daugiau nei 40 milijonų aktyvių vartotojų bei virš 10 milijonų prenumeratorių.

„Spotify“ paslauga buvo sukurta 2008 metais Švedijoje. Nuo to laiko muzikos kūrėjams „Spotify“ paskirstė daugiau nei 2,5 milijardo litų.

Šiuo metu „Spotify“ yra antras pagal dydį pajamų iš skaitmeninės muzikos šaltinis Europos muzikos įrašų kompanijoms (IFPI, 2011) bei didžiausia ir sėkmingiausia internetinės muzikos transliavimo paslauga pasaulyje.

*Licencijuotų kūrinių skaičius pasaulyje. Kiekvienoje šalyje šio katalogo dydis yra skirtingas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: