Eurovizijos laurai – barzdotam(ai) transvestitui(ei) iš Austrijos (video) (9)

Eurovizijos nugalėtoas(a) – transvestitas(ė) iš Airijos | Alkas.lt nuotr.

Eurovizijos nugalėtoas(a) – transvestitas(ė) iš Airijos | Alkas.lt nuotr.

Naktį iš gegužės į 10-os į 11-tą paaiškėjo „Eurovizijos“ finalo nugalėtojas. Eurovizijos laurais šiemet atiteko – Austrijai.

Dėl šios garbės B&W Hallerne arenoje Kopenhagoje varžėsi 26 šalių atstovai.

Finale varžėsi 26 šalys: Armėnija,  Austrija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Danija, Didžioji Britanija, Islandija, Ispanija, Italija, Juodkalnija, Graikija, Lenkija, Malta, Nyderlandai,  Norvegija,Prancūzija, Rumunija, Rusija, San Marinas,  Slovenija, Šveicarija, Suomija,  Švedija, Ukraina, Vengrija, Vokietija.

Nugalėtoją nulėmė žiūrovų ir komisijos skirti balsai.

Lietuva Austrijau davė – 10 balų. Pristatydamas Lietuvos balsavimo rezultatus žurnalistas Ignas Krupavičius pasišaipė iš garsiojo transvestito ir parodęs skutimosi peiliuką pasakė: „Laikas nusiskusti“…

Austrija. Končita Vurst (Conchita Wurst, tikroji pavardė Tomas Noivirtas (Thomas Neuwirth)) daina „Rise Like A Phoenix”:

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

9 komentarai

 1. Perkūno Paukštis:

  Evangelinio Mesijojaus provaizdis. Vatikanizuotąjai ir krikščionybėje skendinčiai (ir mirštančiai) Europai tai tinka.

  • Žemaitis:

   Žydai įkūrė Katoliksų religiją ir Vatikaną. O krikščionis IŠŽUDĖ PIRMIAUSIAI. Taip kad gerbiamasai, nepadėkite katoliksams plaktis prie senosios Krikščioniškosios religjos, gyvavusios tūkstantmečiais prieš žydko Jėzaus gimimą. O Eurovizija ,kaip ir EuroSąjungos vadovų dauguma išsigimsta, ir tai vis labiau bando įtvirtinti meno srityse, žmonių santykiuose. Labai liūdnas to daininko ar dainininkės vaizdas. JI (s) nelaimngas žmogeliukas: absoliutus vyriškumo praradimas. Labai liūdna. Iš tikro tokiems reikėtų organizuoti atskirus konkursus, varžybas, kad nemenkintų sveikųjų nei moterų, nei vyrų.

 2. lietuvis:

  absurdas kurį tuoj pat visi pamirš… absoliutaus nulio vertas niekalas

 3. Netolerastas:

  Man atrodo kad jau laikas keltis Adolfui savo laiku jis visai gerai neblogai susitvarkė su tokiais “eurovizijos nugalėtojais”

 4. Išmušė:

  vakarietiškų vertybių trumfo valanda.

 5. Gintautė:

  Biblijoje tokie sutvėrimai neaprašyti, tais laikais nebuvo tokių. Laimėjo tik dėl galingos propagandos, kad tokie skriaudžiami, taigi gailestingų daug. Pažiūrėkim iš geros pusės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: