Blogeris Zeppelinus. Vagie, kepurė dega! Tolerantiškas jaunimas pagaliau perskaitė VSD ataskaitą (9)

Blogeris ZeppelinusArtėjant savaitgaliui spauda sumirgėjo nuo vaivorykštinių pranešimų.

Tolerantiško jaunimo asociacija, vadovaujama Artūro Rudomanskio, viešai kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą, reikalaudama į saugumo pamatinių nuostatų sąrašą įtraukti homoseksualizmą, o politizuoto homoseksualizmo kritiką – t.v. “homofobiją” į grėsmių  nacionaliniam saugumui sąrašą.

Homoseksualizmo plėtros aktyvistus vienijanti ir su ultrakairuoliškomis bei t.v. antifašystinėmis jėgomis bendradarbiauti nevengianti  asociacija pažėrė rūsčio kritikos  Valstybės saugumo departamentui.

Mat tas, anot pono A.Rudomanskio:

“… nepakankamai skiria dėmesio homofobijos, kaip Rusijos strateginio įrankio siekiant išlaikyti Lietuvos geopolitinę gravitaciją į Rusiją, apraiškoms Lietuvoje”

Todėl jis

“… ir ragina departamentą aiškiai išsakyti poziciją homofobijos kurstymo atžvilgiu bei imtis priemonių šiai grėsmei neutralizuoti.

Pabrėžiama, kad departamentas turėtų aiškiau formuluoti viešus pareiškimus, nurodydamas, jog pavojų nacionaliniam saugumui ir Konstitucinei santvarkai kelia ne homoseksualumas, o homofobinės nuostatos”

Kas gi nutiko?

Tolerantiški rusų agentaiKo taip susijaudino ponaitis A.Rudomanskis ir jo bendražygiai iš visų tų homoseksualizmo plėtros ir  antifašystinių organizacijų?

Ogi panašu, kad jie pagaliau perskaitė VSD 2014 m. ataskaitą. Ir aptiko ten tai, kas jiems labai nepatiko.

Tiesa išvis dažnu atveju yra skaudus dalykas, o įpratus prie pažangos šauklių vaidmens žiniasklaidoje sužinoti, jog bendradarbiauji su priešiškomis Lietuvai jėgomis  labai nesmagu.

Taigi, kas toje VSD ataskaitoje   galėjo taip suneraminti tolerantišką ir antifašystinį jaunimėlį?

Skaitome:

II. Rusijos saugumo ir žvalgybos tarnybų keliamos grėsmės

Rusijos žvalgybiniai interesai ir objektai

Rusijos žvalgybos ir saugumo tarnybos pasirinkdamos konkrečius taikinius vertina ne tik jų žvalgybines galimybes, bet ir motyvus bendradarbiauti. Ieškoma asmenų, kurie gali būti pažeidžiami dėl jų asmeninių savybių ar interesų.

Motyvais bendradarbiauti su Rusijos žvalgybos ir saugumo tarnybomis gali būti:

 •  finansiniai interesai (skolos, noras gyventi prabangiai, pelningi verslo sandoriai Rusijoje ir pan.);
 • nusivylimas karjera;
 • kompromituojanti informacija (teisės pažeidimai ir kriminaliniai nusikaltimai, seksualinė orientacija, priklausomybės, problemos šeimoje);
 • simpatijos Rusijai dėl įsitikinimų ar tautybės.

(Šaltinis: GRĖSMIŲ NACIONALINIAM SAUGUMUI VERTINIMAS,  LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SAUGUMO DEPARTAMENTAS, Vilnius 2014 m., 5 psl.)

Pastebėjote?

Seksualinė orientacija VSD ekspertų yra tiesiai šviesiai įvardinta, kaip “vienas motyvų bendradarbiauti su Rusijos žvalgybos ir saugumo tarnybomis”.  

Politkorektiškumas yra geras žiniasklaidoje, tačiau kuomet kalba eina apie valstybės saugumą viskas turi būti vadinama savais vardais.

Žinoma, tai nereiškia, kad visi homoseksualistai yra Rusijos agentai. Toks teiginys būtų absurdiškas.

Tiesiog netradicinės orientacijos žmonės yra priskiriami tai kategorijai, su kuria siekia dirbti Rusijos žvalgyba, turinti tame ilgametę tradiciją.

Keletas pavyzdžių: – žymiausi Rusijos/SSSR šnipai-homoseksualistai, užverbuoti netradicinės orientacijos pagrindu:

 • Pulkininkas Alfredas Redlis, Austrijos-Vengrijos karinės  kontržvalgybos vadas prieš I Pasaulinį karą

http://en.wikipedia.org/wiki/Alfred_Redl

 • Britų diplomatas Džonas Vassalas

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Vassall

http://www.britannica.com/EBchecked/topic/623891/John-Vassall

 • Britų aukštuomenės  homoseksualistų -šnipų ratelis, žinomas, kaip Kembridžo penketukas:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cambridge_Five

 • Britų aristokratas seras Antony Blantas

http://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Blunt

 • Britų aristokratas, žvalgas ir URMo pareigūnas Guy Francis de Moncy Burgess

http://en.wikipedia.org/wiki/Guy_Burgess

 • Britų žvalgas ir diplomatas Donaldas Maklinas (Donald Duart Maclean)

http://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Maclean_%28spy%29

 • Britų valstybės tarnautojas Džonas Keirnkrosas

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Cairncross

 • USA išdavikas Wikileakso šaltinis Čelsi Menning, anksčiau žinomas, kaip Bredlis Edvardas Menningas

http://en.wikipedia.org/wiki/Chelsea_Manning

Visus juos vienija du aspektai:

a) netradicinė seksualinė orientacija

b) šnipo darbas Rusijos/SSSR žvalgybos naudai

(išskyrus Menningą, kuris USA valstybės paslaptis perdavė Wikileaks)

Deja, apie užverbuotus t.v. homofobijos pagrindu rusų šnipus mes nieko nežinome…;(

Todėl sunku suvokti ponaičio A.Rudomanskio siekius įrašyti tai į Grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui sąrašą.

Tiksliau, suvokti to siekio motyvus – nesunku, sunkiau suprasti, kodėl kažkas gali manyti, jog į tuos bandymus nukreipti dėmesį nuo tolerantiško ir antifašystinio jaunimėlio problemų verta žiūrėti rimtai.

Juolab, kad VSD ataskaitoje minimi ir kiti tolerantiško jaunimo, kaip taisyklė, priklausančio ir radikaliems antifašystams bei dažnu atveju ultrakairiesiems radikalams, veiklos aspektai:

I.

Rusijos regioninės galios sklaidai palankią istorijos koncepciją Lietuvoje propaguoja sovietinei praeičiai simpatizuojantys ir radikalias kairiąsias idėjas skleidžiantys asmenys, rusakalbė žiniasklaida, Rusijos finansuojamos karo veteranų organizacijos, su Algirdo Paleckio vadovaujamomis Socialistinio liaudies fronto partija ir asociacija ,,Lietuva be nacizmo“ susiję asmenys, dalis pseudomokslines idėjas skleidžiančių visuomenės veikėjų.

Jų veiklą remia ir neretai koordinuoja Rusijos valdžios išlaikomi tyrimų centrai, kitos su valdžios institucijomis susijusios organizacijos”

(Šaltinis: GRĖSMIŲ NACIONALINIAM SAUGUMUI VERTINIMAS,  LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SAUGUMO DEPARTAMENTAS, Vilnius 2014 m., 14-15 psl.)

TolerantiškiII.

“Daugelyje Europos valstybių radikaliojo antifašizmo reiškinys yra siejamas su kairiojo ekstremizmo ideologijas propaguojančiomis autonomistų grupėmis.

Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybėse šią nišą yra užėmusios Rusijos užsienio ir informacinę politiką įgyvendinančios organizacijos.

Jų nariai neretai dešiniuoju ekstremizmu viešojoje erdvėje įvardina ne tik bet kurios šalies valstybinio patriotizmo apraiškas, bet ir Rusijos vykdomos politikos kritiką bei oponavimą Maskvos siūlomai istorijos traktavimo koncepcijai.

(Šaltinis: GRĖSMIŲ NACIONALINIAM SAUGUMUI VERTINIMAS,  LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SAUGUMO DEPARTAMENTAS, Vilnius 2014 m., 16-17 psl.)

Ar reikia minėti, kad būtent su tos asociacijos “Pasaulis be nacizmo” veikėjais rengia bendras viešas akcijas Antifa Lietuva?

Tarp kurio aktyvistų kokie trys ketvirtadaliai, jei ne daugiau yra būtent tolerantiškos orientacijos.

Vienžo, tikrai ne be reikalo subruzdo tolerantiškas jaunimas.

Kiek pavėluotai pasiskaitęs VSD ataskaitą ir supratęs, kad ateityje gali būti sunkiau maustyti  lietuvius ir žiniasklaidoje vaizduoti kovotojus su “fašyzmo” baubais.

Desperacijomis gauruoto Rusijos šėšėlio už nugarų paslėpti nebepavyks.

 

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

9 komentarai

 1. vytas:

  Labai motyvuoti žmonės gali sėkmingai pakeisti savo lytinę orientaciją atstatomojo gydymo pagalba ir tapti, pavyzdžiui zoofilais. Tik reikia turėti krūvą pinigų ir pasisamdyti gerą psichologą, kuris sugebėtų tau įteigti, kad zoofilija toks pat normalus reiškinys kaip heteroseksualumas, o taip pat gyvūnų seksologą, kuris išmokytų kaip tapti laimingais abiems partneriams. Jei, po kiek laiko, gyvūnėliai atsibostų, galima vėl samdyti psichologą ir seksologą, kad atverstų tą nuotykių ieškotoją, pavyzdžiui, į heteroseksualumą. Aišku už nuotykius reikia mokėti, kartais nepigiai.

 2. vytas:

  Prieš apsispręsdami siekti homoseksualumo, o jais labai sėkmingai tampama, verta pasidomėti šalutiniais poveikiais.

  Homoseksualai vengia statistikos, o skaičiai tokie:

  25% homoseksualų šeimų turi venerines ligas, kai heteroseksualų šeimuose šių problemų aptinkama 8%.

  Neištikimybė tarp homoseksualų šeimų 40%
  tarp heteroseksualų 13%

  Homoseksualų šeimuose užaugę vaikai bando žudytis 24%, kai heteroseksualų tai sudaro 5%. Pas psichoterepiautus kreipiasi 18% , tarp heteroseksualų 8%

  31% užaugę su motina lesbiete ir 25% ir užaugę su tėvu gėjumi (buvo priverstinai seksualiai išnaudojami tėvų). Tarp heteroseksualų tai siekia 8% .

 3. Jeigu:

  nukrypo nuo orientacijos, nukryps ir nuo viso kito.

 4. POSAKIS:

  “Ateities fašistai vadins save antifašistais” V. Čerčilis

 5. mutabor-robatum:

  Ponas šniceli, galėtum ir kitą iškrypimą tarp elito paminėti, t.y. pedofiliją, kuri kaip žinia irgi tarp lt plikbajorių labai paplitusi, ir tai kelia dar didesnį nerimą – kad putino žvalgyba TAI panaudos. Ne veltui buvo ir tam tikri žodžiai rusų pasakyti. Ir reikia ne dangstyti, bet tokius ir priekyje nosimi išnešti. Nes šitaip šokdina kas nori – ir rytai ir vakarai, ir šiaurė ir pietūs.

  Tik reiktų vieną problemėlę išspręsti – ką daryti kai išspirs iš masonų organizacijos.

  • N:

   Na nereikia viską sukabinti ant Rusijos.Visi pupulius bet kurios šalies spec tarnybos gali užverbuoti dėl jų “orientacijos”.

  • Juozas:

   faktas, kad daugeliu atveju , o taip pat ir spec.tarnybų iškrypėliai labiau pažeidžiami. Todėl jiems negalima patikėti atsakingų tarnybų, postų , negalima, kad jie lemtų žmonių likimus. Tai suprato ir išsakė dar išminčius Solonas , senovės Graikijos demokratijos Tėvas ir kūrėjas.

 6. fidofilas:

  juokinga, kad cepelinas nesupranta paprasto dalyko, jog homoseksualus paprasčiau užverbuoti ne todėl, kad jie homoseksualūs (lyg tai lytinė orientacija diktuotų politines pažiūras ar asmens savybes), o todėl, kad tai yra tabu, ir lengva šantažuoti tokį žmogų, žinant jo orientaciją (jeigu jis ją slepia, o dažniausiai slepia). tai kaip tik ir išeina, kad homofobija kelia grėsmę nacionaliniam saugumui. gi parašyta: kompromituojanti informacija, tai mąstyti reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: