Jaunieji konservatoriai suskubo parodyti pilietiškumą, tiesa – atsiskyrę (34)

Kovo 11 eitynės. A.Rasakevičiaus nuotr.

Kovo 11 eitynės | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Sostinės savivaldybės administracija kovo 11-ąją leido Gedimino prospektu žygiuoti ir tautininkams, ir jauniesiems konservatoriams.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danuta Narbut abiem eitynių rengėjams leidimus išdavė vasario 18 dieną.

Jaunųjų konservatorių lygai leista 12.30–13 val. organizuoti jaunimo eitynes, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Jų dalyviai eis nuo Nepriklausomybės aikštės Gedimino prospekto važiuojamąja dalimi iki Vinco Kudirkos aikštės, toliau – Gedimino prospekto šaligatviais iki Katedros aikštės.

Organizatoriai įpareigoti eitynes pradėti tik po to, kai iš Nepriklausomybės aikštės (Gedimino prospektu Katedros link) pražygiuos Lietuvos kariuomenės orkestras ir Garbės sargybos kuopos kariai;

Tuo metu Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkui Juliui Pankai ir Lietuvių tautinio centro pirmininkui Ričardui Čekučiui leista 15–18 val. rengti patriotinių jėgų eitynes „Tėvynei“. 15 val. kolona turėtų būti suformuota Rotušės aikštėje ir formuoti koloną, o 16 val. lydima motociklininkų ji eitų Vokiečių gatvės neporiniais skaičiais pažymėtų pastatų pusės dalimi ir Vilniaus gatve, toliau – Gedimino prospektu. Nuo sankryžos su Vilniaus gatve leisti prisijungti automobiliui su garsiakalbiu. Ši kolona žygiuotų iki Nepriklausomybės aikštės, kur numatyta giedoti Lietuvos himną ir sakyti kalbas.

Šios akcijos rengėjai įpareigoti užtikrinti, kad eitynių metu nebūtų kurstoma nesantaika, tautinė, rasinė ar kitokio pobūdžio diskriminacija, nebūtų keliama grėsmė valstybės ar visuomenės saugumui, žmonių sveikatai ar gyvybei bei atliekami kiti teisės aktams ir viešajai tvarkai prieštaraujantys veiksmai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

34 komentarai

 1. įdomu:

  įdomu, kokiias vėliavas neš jaunieji komsomolkonservatoriai – vaivorykštines?…

 2. Lamatas:

  Lietuvą reikia vienyti. Jei vienybė jiems nepriimtina ,tai gal tegu pasilieka savo eitynes ES gimtadieniui paminėti .Bus ir sąžiningiau ir mažiau žalos Lietuvai.

 3. Nagi:

  Po šitokių komentarų tik visiški bepročiai galėtų ką nors bendro turėti su nacional bolševikais. Jūsų ir leksikonas atitinką pokario stribų šnektoms, tokie pat triaukščiai keiksmažodžiai ir jokios elementaresnės minties. Chamas tik chamus ir tegali gimdyti.

 4. bartas:

  Danuta Narbut leido. Vo tep.

 5. gaudy:

  eurokonjaunuoliai įsiseks neužmirštule pasiims žydras ir vaivorykštines vėliavas ir išeis į Gedimino prospektą paspacieravoti ir runkelių meilės sodomitams pamokint bei paaiškins: jei ne sadomitai jūs jokios nepriklausomybės nematytumėte…. Ir nagas su dalia galės paspacieravoti su sodomitais, galės ir savo genitalijas bei papus pademonstruoti.

  • Nagi:

   Ačiū gaudy kad man su Dale leidai “paspaciravoti” po Vilnių, o tai nebūčiau žinojęs kad leidimus vaikščioti po Vilnių išduoda pankos tautiniai bolševikai. Jo jūsų kandidatai per prezidento rinkimus gaus pilną nulį taškų, ypač tie Kremliaus prijaukinti špicai, Linas Balsys su Zigmu Vaišvila.

   • gaudy:

    tai ruošiesi viena suž visus užbalsuoti. AAaaa teisybukas, taigi jūs turit zeniuką kuris balsus skaičiuoja… o manot išdegs…o čia nagai pasistumdysim. Būsim visą laik už nugaros ir į kalnierių kvieposim. pamatysim, kaip zeniukui seksis “teisngai” suskaičiuoti.

 6. Aguona:

  Visiškai pritariu Dalei. Lietuvai reikia ją mylinčiųjų susivienijimo, o ne savimyliškų kovų. Tarpusavio pagarbos, atjautos ir meilės, o ne pasipūtėliškų pjautynių ir kaltinimų vieniems kitų. Aš taip pat labai myliu Lietuvą. Ir ne jums, jaunikaičiai, ją pasverti. Ne jums… Kodėl gi jums neprisijungus prie bendros šventinės eisenos 12:30, a? Va čia tai būtų rimtas iššūkis Lietuvos priešams! Būtent to – mūsų visų susivienijimo – jie bijo labiausiai.

  • Dalė:

   Malonu, Aguona, kad man pritariate.
   Ar aš teisingai suprantu, jog jūs – jaunoji konservatorė?
   Ar teisingai suprantu, jog kovo 11-osios eitynės – tautininkų idėja?
   Tai lyg ir atrodytų, kad nusavinate tautininkų idėją ir kviečiate tuos pačius tautininkus prie jūsų jungtis?
   Tikiu, kad mylite Lietuvą, bet su padorumu nederėtų prasilenkti.

   • Aguona:

    Ne, aš nesu jaunoji konservatorė. Senoji taip pat. Nepriklausiau ir nepriklausau jokiai partijai. Beje, rinkimuose ne kartą balsavau už tautininkus. Ir kelissyk esu su visa savo šeima žygiavusi Vasario 16-osios eitynėse Kaune. Ne konservatoriuose čia esmė. Ir ne idėjos „savininkuose“. Apskritai – argi gali kas nors nusavinti tokią idėją, kaip šventinė tautiečių eisena? Ar jaunieji konservatoriai – tai ne tauta? Tai ką dar iš jos, iš mūsų mažytės tautos išbrauksime? Koks skirtumas kam prie ko jungtis? Svarbiausia būtent jungtis, o ne skaldytis. Ir, mano supratimu, tai, t.y. tautos vienijimas, jungimas, galimų skirtingumų suderinimas, darna ir dora turėtų būti ir pačių tautininkų viena svarbiausiųjų užduočių. Argi ne?

    • N:

     Negali + susijungti su -. Negali, supranti? O tas rožinis idealizmas jums neleidžia blaiviai pažiūrėti aplinkui. Negali jaunieji konservai būti kitokiais nei senieji, kurių vadukas jau aiškiai tautą pavadino banda, Rusijos agentais, žemę – preke, o iškrypėlius normaliais.

    • bartas:

     Matai, miela ” Aguona”, aguonėle. Ir aš nepriklausau jokioms dalims (part.). Bet, matant šiandieną, reikia mąstyti , lyginti įvykius ir pamatysi, kad ” konserv.” įtaka Lietuvoje tirpsta. Tai jie ,iš nevilties, pradėjo skaldyti, priešinti jaunimą, negailėdami pinigų paimtų iš iždo . Šito mokyti konserv. garbės pirmininko- šachmatininko tikrai nereikia. Čia jis didmeistris.
     Jau minėjo , kad Tautinis jaunimas pirmas pradėjo eitynėmis minėti garbingas šventes . O kur tuomet buvo lansbergiukai? O ar, Tamstai , eisenose pasisekė pamatyti nors vieną “konservat..” vadovą? Man ne. Manau, Tamsta, sutiksi su tokia Tiesa. Teisingai. priešai džiaugiasi.

  • Juozas:

   ar jūs tikrai manote, kad minia patriotų turėtų prisijungti prie saujelės jaunųjų konservatorių, o ne atvirkščiai? Bet atvirkščiai ,deja, yra neįmanoma – jums Kubilius neleis. Aš jau seniai praėjęs tuos koridorius. Linkiu ir jums nepasiklysti, susivokti , kas yra kas.

 7. Lai jungesi prie Simoko. tokia kryptis komunistu.As su tautininkais visada ir visur. Parlamento gynejas.

 8. arvydas damijonaitis:

  KLAIDINTOJAI PANKAI – ŠVILPIKAI ORGANIZUOJA „KOVO 11 EITYNES“.
  PANKAI TAUTININKAI “ ŠAUDO Į SAVUS“ : Klaidinančiais pseudoreferendumais nutrauks Europos Sąjungos finansinę paramą, nutrauks narystę Europos Sąjungoje , nukreips suklaidintus lietuvius iš Vakarų į Rytus, į kraugerio putlerio- stalino „saulę“. Jų tikslas –valdžia, postai ir alga. Rinkėjai supras kas yra kas po rinkimų, kai pankai tautininkai aprims, nes pankų tautininkų energija yra nukreipta į rinkiminį „švilpuką“. Todėl vadinkime pankus –tautininkus ŠVILPIKAIS. Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: