Artėjant Lietuvos Prezidento rinkimams visuomenininkai tarėsi dėl bendrų veiksmų (video, nuotraukos) (155)

Konferencija „Už valstybę – be melo“ | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Konferencija „Už valstybę – be melo“ | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Vasario 9 d. Vilniuje, Lietuvos medicinos bibliotekos salėje (Kaštonų g. 7.) įvyko grupės Lietuvos valstybės piliečių rengiama konferenciją „Už valstybę – be melo“.

Vasario 9-oji diena konferencijai parinkta neatsitiktinai, būtent šią dieną minimos 1991 metais įvykusio Lietuvos piliečių plebiscitо 23-iosios metinės. 1991 metų vasario 9 dieną Lietuvos gyventojų visuotinės apklausos – plebiscito metu daugiau kaip 90% balsavusiųjų, o tai sudarė per 76% visų turinčių aktyvią rinkimų teisę piliečių, pasisakė už nepriklausomą ir demokratinę Lietuvą. Tai buvo itin svarbus balsavimas, turėjęs didelės įtakos Lietuvos kovoje už laisvę ir nepriklausomybę.

Būtent šia proga konferencijos rengėjai kvietė Lietuvos piliečius sutelkti visuomenės iniciatyvas ir nubrėžti neatidėliotino veikimo gaires bei konkrečius veiksmus artėjantiems prezidento, Europos Parlamento bei savivaldybių ir Seimo rinkimams.

„Šiandieninė Lietuvos gyvenimo tikrovė verčia konstatuoti, kad atsikratyti svetimos valdžios ir jos primestos tvarkos buvo lengviau, negu kurti visavertę nepriklausomą valstybę – buveinę laisvai tautai saugiai gyventi ir kurti: ne fasadinę, deklaratyvią, tuščiavidurę, o kupiną turinio nepriklausomybę, ne vienadienę, o turinčią amžių perspektyvą“, – sakoma konferencijos iniciatyvinės grupės pranešime spaudai.

Piliečių konferencijoje buvo aptarta kaip ir ką visuomenė turėtų veikti  priešindamasi stiprėjančiai valdžios savivalei.

Konferencijos programa

10.00–11.00 Registracija

11.00–11.05 Įžanginis žodis

11.05–11.20 Vytautas Rubavičius, rašytojas, filosofas.
„Vakarietiškieji Valstybės demokratizavimo principai”:

11.20–11.35 Vytautas Bakas, teisininkas, Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo garbės narys, Lietuvos teisėsaugos pareigūnų profesinių sąjungų delegatas Europos policijos profesinių sąjungų konfederacijoje, Pareigūnų kredito unijos valdybos pirmininkas, ekspertai.eu steigėjas.
„Teisėsaugos atskaitomybė ir jos pilietinė kontrolė. Kaip to pasieksime?”:

11.35–11.50 Algirdas Endriukaitis, Nepriklausomybės akto signataras.
„Tautos konferencijos idėja”:

Zigmas Vaišvila, Nepriklausomybės akto signataras.
„Tautos teisė gintis”:

11.50–12.30 Kavos pertrauka

12.30–12.45 Dalius Stancikas, bernardinai.lt apžvalgininkas.
„Kodėl politinis elitas bijo tautos?”:

12.45–13.00 Prof. Krescencijus Stoškus, filosofas.
„Septyni tautos savižudybės būdai. Kaip jiems užkirsti kelią?”:

13.00–13.05 Gintaras Songaila, Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys
„Valstybė ir valdžia, Konstitucija ir „konstitucinė doktrina”:

Konferencijos dalyvių pasisakymai:

13.10–14.00… Klausimai ir diskusijos

Kvietimą į konferenciją pasirašė:
Liudvikas Jakimavičius, rašytojas
Jonas Vaiškūnas, etnologas,
alkas.lt redaktorius
Ramutė Bingelienė,
tiesos.lt redaktorė
Andrius Navickas,
bernardinai.lt redaktorius
Rišardas Maceikianecas,
pogon.lt redaktorius
Rasa Kalinauskaitė,
ekspertai.eu žurnalistė
Tomas Viluckas,
ekspertai.eu apžvalgininkas
Krescencijus Stoškus, filosofas
Šarūnas Puidokas, aktorius
Tomas Baranauskas, istorikas
Vytautas Bakas, teisininkas
Joana Noreikaitė, skulptorė
Audrius Rudys, ekonomistas
Julius Panka, istorikas
Nijolė Balčiūnienė, geografė, etnologė
Ričardas Garuolis, ekonomistas
Gintaras Songaila, medikas
Arūnas Eigirdas, matematikas
ir kt.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

155 komentarai

 1. mintis:

  šaunuoliai,sveikinam.Protingi žmonės vienijasi,tai labai gerai ir Lietuvos žmonėms atsiranda reali viltis,kad nepalūžome,neužmigome,turime jėgų ir norime,siekiame.Tai nuostabu žinoti.

 2. Nagi:

  Ar ši sueiga yra rengiama tam kad eilinį kartą rėksniai sočiai galėtų aploti prezidentę ir konservatorius. Jei tu esi “tikras lietuvis”, lietuvi tu privalai juos mušti šiuos tautos “priešus”, taip darydamas išgelbėsi tautinius bolševikus nuo jų visiško žlugimo ir suteiksi teisę oligarchams dar labiau tave plėšti. Vieną pergalę tautiniai bolševikai jau pasiekė Maskvos naudai išvarydami iš Lietuvos Šervon kompaniją. Kremlius iš džiaugsmo trina rankas

  • N:

   Ruoškis vazelino atsargas. Gėjropa tavęs neužmirš, bet norint tapti pilnaverčiu jų klubo nariu, reikės įrodyti savo atsidavimą… 🙂

   • vat taip:

    Tai matomai jau pasiruoses, kadd taip skambiai gieda 😀

   • Amelija:

    Ponia(-as) N, seniai tamstą įtariu, kad lietuvių kalbos mokėtės rusų kalbos pagrindu, nes linksnių valdymas, sakinio konstrukcija ir t. t. yra nebūdinga gimtąją kalbą nuo mažumės vartojantiems lietuviams. Esu apgynusi mokslo laipsnį lingvistikoje, tad mano “priekabės” nėra be pagrindo. Bet mokėti kalbą, taisyklingai reikšti mintis nėra privalu – kiek mes, prigimtiniai lietuviai, darome kalbos klaidų, kiek kartų suklystame net turėdami docentų vardus…

    Pasibjaurėjimą kelia negerbiamojo požiūris į Lietuvos valstybės vystymosi kryptį, ciniški pareiškimai (besiribojantys su kalinių žargonu) ir neapykanta viskam, ko pasiekėme per laisvės metus. Pernelyg branginu savo laiką, kad išrinkčiau visas rusiško vertalo citatas iš negerbiamojo komentarų ir kitiems Alko skaitytojams įrodyčiau, jog savo tarpe turime provokatorių, manipuliuojantį aukštais idealais, pagal temą prisitaikantį prie anksčiau už jį pasisakiusiųjų nuomonės ir paryškinantį TIK negatyvias mintis. Kas netingi, suvoks be mano pagalbos.

    Beje, norėčiau atkreipti ištikimų Alko skaitytojų dėmesį, kad TOKIAS PAČIAS KALBOS KLAIDAS daro dar vienas komentatorius. Du viename ar dukart du – namas?

    Šios pastabos yra ne apie komentarų turinį, o apie jų lingvistinę analizę (ačiū Kembliui, jis susekė, kad esu fil. dr.). Kokios bebūtų mano pažiūros, kokių principų besilaikyčiau, mane į pasiutimą veda, kad prisidengę lietuvių vardais ar inicialais rusų žvalgybininkai pudrina mums smegenis. Jau geriau keikūnas ar primityvas lietuvis, negu samdytas FSB agentas. Net jei jo pavardė Vaišvila.

    • mintis:

     Piktavališkumas kelis kart daugiau ir neigiamai ,deja.:)

    • Kemblys:

     Amelija:
     ,,konstrukcija, ciniški, žargonu, citatas, komentarų, provokatorių, manipuliuojantį, idealais, temą, komentatorius, lingvistinę analizę, principų, inicialais, primityvas, agentas…”.

     Iš kur tokia ‘meilė’ tautai niekinant lietuvių kalbą?

    • gaudy:

     ale pani amelyte atsigavo, o mokestukus jau susimokėje….ar jau prisidavei savo viršinikams dėl netesėtos veiklos ar atliko jau tarnybinį, ar patikslinai savo pajamų deklarciją, ir t.t. pasirokūkiam…

    • Ape komentatorių "N" ir "Nepolitikas" veidmainiavimą:

     Ameliut, šį kartą kaip “pirštu į akį”. Paksiatyk, ką “N” su dar tokiu “nepolitiku” (o gal čia tas pats komentatorius?) prieš tautiškus žmonės ir jų protestą dėl Sočio po straipsniu “Prie Rusijos ambasados surengtas piketas” prirašinėjo. Ir taps aišku, kad jie/jis kirilicą tikrai geriau išmano nei lotynisškus rašmenis. Tad viskas bus aišku 🙂

     • N:

      Amelija makaluoja, skėryčiuoja, bet į nieką nepataiko.
      Tautiški žmonės? Kodėl nesudegino Lenkijos, ES ar Izraelio vėliavų? Rusija puola? Tokių realybėje nesusigaudančių tautininkų Lietuvai nereikia. Tokių tautininkų, kuriems gerai ES ir kurie net nekelia klausimo dėl išstojimo, Lietuvai nereikia. Tokių tautininkų, kurie padeda Lietuvą valdančiam nusikalstamam išdavikų režimui, palaikomam supuvusios ES ir JAV, konfrontuoti su kaimynine didele ir įtakinga šalimi (Rusija) mums nereikia.

    • N:

     Kolega aukštajame moksle, ne lietuvių kalbos daktarė esi. Pati minėjai, berods, vokiečių kalbą studijavai.

   • Ape komentatorių "N" ir "Nepolitikas" veidmainiavimą:

    Eik Puitinui nusilenkt. Gal medalį užkabins 🙂 Tau kokiame Rusijos Našistų tinkalpyje komentarus rašinėt.

 3. jonas:

  kam juos aploti – jie savo darbais save ,,GARSINA,,

 4. mintis:

  kodėl tokia prasta transliacija:vaizdas,garsas dingsta.Būkit geri,pataisykite.
  Ačiū.

 5. Sveikinu labai reikalingą iniciatyvą! Sisteminės partijos visiškai ir visapusiškai susikompromitavo. Tik jų kaltė, kad per 23 Lietuvos nepriklausomybės metus nepasiekta bent kiek ryškesnės ūkio, socialinės, valstybingumo stiprinimo ir kitų gyvenimo sričių pažangos. Valstybės valdyme akivaizdžiai stokojama darnos, nuoseklumo, kryptingumo, tęstinumo, sąžiningumo, efektyvumo , gal būt net sveikos nuovokos, gebėjimo ir noro žadinti, skatinti ir telkti valstybės kuriamąsias jėgas. To priežastimi laikyčiau nuolatinę politinių partijų, dalyvaujančių valstybės valdyme, sąmoningai ar nesąmoningai keliamą erzelynę, nesugebėjimą ir nenorą tartis ir susitarti, nesveiką , neretai negarbingą ir persmelktą populizmo tarpusavio kovą dėl reitingų , rinkėjų balsų, viršenybės, įtakos sferų ir panašiai. Tokioje atmosferoje, kaip taisyklė, pamirštama valstybės priedermė, nebesugebama blaiviai ir tinkamai įsigilinti į ilgalaikius valstybės ir jos piliečių interesus, priimti tinkamus ir savalaikius sprendimus, Lietuvos vidaus ir užsienio politika tampa labai chaotiška bei fragmentiška, kartais netgi kontraversiška, neturi stabilesnės krypties. Nesunku pastebėti, kad sisteminių partijų laikyseną ir vykdomą politiką labiau lemia jų ideologiniai įpročiai, susidariusi politinė konjunktūra, neretai net ir grupiniai interesai partijų viduje, o ne nuolatinis nuoširdus rūpestis valstybės ir jos piliečių interesais. Piliečių suteiktą pasitikėjimo kreditą jos pilnai išnaudojo, todėl patikėti ir toliau joms valdyti mūsų valstybę nebegalima. Būtina nedelsiant telkti visuomenę alternatyvų paieškoms. Negalima leisti, kad būtų tęsiami nevykusio valstybės valdymo eksperimentai.

  • Amelija:

   Du klausimai:

   1. Sisteminės partijos apibrėžimas (be dejonių, su argumentais, požymiais ir tikslais);

   2. Nesisteminės partijos arba judėjimo apibrėžimas, išskiriant būdinguosius bruožus ir skirtumus nuo “sistemininkų”.

   Kas galėtų atsakyti?

   • prašalaitis:

    Jeigu bent kiek žinote sistemų teoriją, tai lengvai suvoksite, kad kiekviena partija yra sistema, kurią reikia analizuoti ir vertinti ne pagal pavadinimą ar personalijas, bet kaip tarpusavyje susijusių tam tikrais ryšiais ir vykdančių tam tikras funkcijas elementų visumą. Kiekviena sistema visais būdais siekia išlikti, todėl “suįžūlėjęs” arba “susirgęs” elementas yra mokomas, gydomas arba eliminuojamas. Be to panašios sistemos stengiasi susijungti, sudarydamos vieną bendrą – didelę ir galingą. Bet kuri sistema siekia susilpninti, užkrėsdama bacilomis, ir galų gale “praryti” arba sunaikinti greta esančią silpną sistemą. Taigi, Lietuvos partijos pačios būdamos panašios savo vertybėmis, susijungė į vieną didžiulę sistemą ir veikia išvien, todėl jos ir vadinamos sisteminėmis. Jos veikia išvien prieš visuomenę, kurią, irgi kaip sistemą iki šiol gana sėkmingai skaldė, atskirus jos elementus niekino ir šmeižė ir bandė “praryti”. Visa ta partinė sistema visuomenės atžvilgiu veikia kaip priešiška antisistema. Ką mes pastarosiomis dienomis ir matome – šiai agresyviai antisistemai, greta esančios visuomenės sistemos “sveikimas” kelia nesveiką jaudulį. Šia prasme partijas reikia vadinti antisiteminėmis (visos dabartinės seiminės), kurios veikia prieš visuomenę, ir sisteminėmis (sambūriai ir judėjimai), kurios su visuomene yra išvien. Deja, deja, bet istorija liudija, kad partinė (elitinė) sistema nesugeba praryti visuomenės, paspringsta ir būna pribaigta. Tačiau labai greit vėl atgimsta, susibūrus vienodų pažiūrų elementams, išsigimsta ir nusibaigia. Mūsų gi “sistemininkai” bando kuo ilgiau išlikti, įsikibę į tokį beviltišką ir išsigimusį darinį – ESRS(kaip beje, jie laikėsi įsikibę ir TSRS). Metas, jau metas, visuomenei susivokti, kad esame elementų sitema, kuri norėdama išlikti, turi įjungti antivirusinę programą, kuri išvalys liberaltrockizmo virusus ir pradės dirbti darniai. Kiekvienas gi pripažįstate, kad jūsų organizmas yra sistema, ir norite, kad ji nesugriūtų. Juk neleisite, kad jūsų galva jums pasakytų – nusibodai šeimininke, su savo išeinamosios garbinimu, atia, išeinu atostogų, grįšiu po mėnesio. Taigi neleiskime šiems agresyviems svetimiems elementams mūsų visuomenę infekuoti, sargdinti ir marinti?

   • gaudy:

    amelyt gal atsakysi:
    1. legalios pajamos ir tų pajamų apibrėžimas
    2. nelegalios pajamos ir tokių pajamų apibrėžimas.
    3. valstybės tarnyba ir suderinimo su nelegaliomis pajamomis apibrėžimas.
    Vo trys klausimai ir galėsma eiti papoteriauti.

    • Amelija:

     1. Pajamos iš dėstytojo užmokesčio aukštojoje mokykloje ar kt. mokymo įstaigoje;

     2. Pajamos iš Mokesčių inspekcijoje registruotų turto nuomos sandėrių;

     3. Ne didesnis kaip 10 proc. dalyvavimas akcinių bendrovių, uždarųjų akcinių bendrovių ir kitų ūkio subjektų ekonominėje veikloje.

     4. Jokių nelegalių pajamų per visą Lietuvos valstybės egzistavimo laikotarpį nesu gavusi, jei kas nors teismine tvarka tai gali įrodyti priešingai, esu pasirengusi sumokėti centas į centą.

     Savo valstybės niekada neapgaudinėjau, ir tiems, kas ją nori apgauti, reiškiu panieką.

     • gaudy:

      tagi gyręs, kad valdinikauji, ta jau daba dėstytojauji…tagi gyreisi, kad gauni pajamas iš nuomos milijonines ir dedi ant visų ir dar valdinikauji, tagi… ta uždeklarava pajamikes…. o kap ten dėl nepriekaištingas reputacijas agi paaiškink….

  • re/: Algirdas:

   Atėjo naujas prezikas kuris nukritęs slibino galvas pats tapo nauja demokratijos slibino galva?!

 6. vaizdą!!!:

  kodėl neįmanoma nieko matyti? Ne mano vieno internetas nepajėgus transliuoti tiesiogiai. įdėkit įrašą.

 7. Kęstutis:

  Kodėl nekeliamas pagrindinis klausymas,dėl komunistų dalyvavimo valdžioje.

 8. ugnis:

  Dėl transliacijos – labai pagerėja transliacijos srautas, kai vaizdelio apačioje nuo HIGHT perjungiate į 240 p. Pajudinkite pelę ar jutikliu pamatysite šias nuorodas virš apatinės tv juostelės

 9. bartas:

  Teisingas šviesuomenės žingnis. Palaikau. Jeigu valdžiažmogiai pradėjo leisti į kelnias, kelias teisingas. Dabar bus bandymas šitą sajūdį bet kokią kainą sunaikinti. Palinkėjimas – būkit budrūs. Anie irgi tariasi.

 10. nagi -ugnis:

  Niekada ne vėlu pakviesti Šervon kompaniją į savo sklypą, kad pritaikytų taršias hidraulinio ardymo technologijas išgaunant skalūnus.

 11. nagi -ugnis:

  ševron kompaniją, nes raidė iššoko ne vietoj

 12. ugnis:

  Anie ir čia šnipinėja, tokie kaip “nagi”, toli nereikia žiūrėti. Nagiui seniai reikėjo subinį ištarkuoti ir išliustruoti, nes dabar matome rezultatą.

 13. medus:

  Nuostabi konferencija, ačiū dalyvavusiems ir pasisakiusiems. Manau, turime apie ką ir vardan ko telktis. Akivaizdu, kad sistemos traukuliai pasireiškė ir čia, trukdydami transliacijai, kol pagaliau visai ją nutraukė. Ką gi, lauksime įrašo. Dalinkimės, platinkime visais įmanomais būdais, prisidėkime prie pileitinių iniciatyvų. Pražoa padaryta. Padarėme referendumo iniciatyvą, padarysime ir visa kita. Geros dienos, tautiečiai.

  • Amelija:

   Poniute, panašu, kad be emocijų nieko savo raiškoje iki viduriniojo amžiaus neužgyvenote. Vadintis “Medumi” gali tik sentimentali senmergė arba vyro palikta klimaksinio amžiaus ponia, puolusi į politiką. Lietuva numirtų iš juoko, jei tokį slapyvardį pasirinktų Baškienė, Abramikienė, Stancikienė ar kuri kita solidi ponia. Nesupykit – čia aš kaip moteris moteriai. Juk turite vardą…

   • medus:

    Man nėra ko pykti, “amelija”, visa jūsų pagieža grįžta jums – su manimi tai neturi nieko bendra. Kita vertus, suprantu, konferencija tamstai sukėlė baimės ir pykčio priepolį, kuriuo čia ir taškotės. Čia aš tamstai niekuo negalėsiu padėti, nedominate.

   • gaudy:

    amelyt ko iš pykčia taip parūgai, ar bene supyką, kad mokestus teks susimokėt, matyt tarnybine rezultatą nekokie… ai…ai..aijai…

    • Amelija:

     Niekaip nesuprantu nei a la medaus, nei a la gaudy įsivaizdavimo, kad aš dėl ko nors pykstu. Ar jūs durni, ar nevalgę – pasakytų a. a. mano Tėtis. Man nusispjaut į jūsų pjautynes dėl kažkokio pardavimo-nepardavimo, dėl lito-euro ar kitų maniakiškų diskusijų. Išsiardykit siūles jomis besidraskydami. Mūsų šeima (12 asmenų) į jūsų išsidirbinėjimus žiūri šaltai, mes gyvename iš savo darbo ir uždarbio.Mums ES nei padėjo, nei pamaišė. Bet kiekvienam, liaupsinančiam SSRS,mūsų šeimoje atsiras konklretus asmuo, galintis duoti į snukį.

     Prašom rašytis į eilę

     • Taigi:

      Didesnio marazmo kaip šito -Amelijos-dar neteko skaityti – pati muša, pati rėkia. Visiška ligonė. Gerk vaistus, Amelija.
      Ir jau visai pro šalį ne į temą bandydama primesti valdžiagyvių giesmelę “nenori klauptis prieš ES, tai nori atgal pas sovietus”. Kad Amelija pati dar labai sovietinė – kaip Lietuva atsiskyrė nuo sovietų taip Amelija ir tebeieško kam galėtų padus laižyti, kad tik laižyti. Neduos sovietai, duos E-esai, bet kas nors duos. Tai ką kalbėti su tokiu nesąmoningumu apie nepriklausomybę ir buvimą šeimininku savo žemėje? Nieko. Tad “į snukį” (ar čia Amelijos viešas komentare išreikštas grasinimas?) turės pati sau duoti?

     • gaudy:

      amelyt aš pirmas eilėj didele dėkavoju…

     • gaudy:

      ale amelyt drunsi bobike beesunti … žiū ant BK sau užsiropštei ir visyms špyga roda..

 14. Klausytojas:

  Vaizdo transliavimas tragishkas kas kelais minutes brukama reklama ir ish vis nustojo transliacija ties 14.20
  Tai klausimas kur bus galima perziureti vaizdo irasha?

 15. ugnis:

  Pasirašyk peticiją:
  Sign a pro-family petition against the Lunacek Report.

  Petition Link: http://www.citizengo.org/en/2882-european-parliament-will-vote-roadmap-special-lgbt-rights-lunacekno

  The agenda of the Lunacek Report is extremely dangerous:
  •Giving LGBT individuals special rights that no one else is afforded.
  •Can be politically misused to force Member States to allow “same sex marriage for all.”
  •Same sex couples in all Member States will have access to full adoption, in vitro fertilization, and surrogacy.
  •Guarantee freedom of assembly and expression for gay activists and use language like “hate speech” and “hate crime” to silence Preachers of the Gospel, critics of homosexuality, and LGBT activism. In doing so, the European Parliament wants the EU and its Member States to apply double standards: unrestricted freedom of speech for the gay community, but restricted freedom of speech for possible critics.

  It is an important issue, so I would appreciate it if you would also join me in this fight by signing the petition.

 16. Leonas M.:

  Labai gaila, kad negalėjau tiesiogiai dalyvauti. Sveikinimai dalyviams. Nors tik dalį kalbų galėjau girdėti, jos puikios, keliančios, jaudinančios. Gerai, kad nors galėjau išklausyti labai stiprią Gintaro Songailos kalbą. Šaunuolis, įvardijo nenuginčijamą tiesą! Nežinau, dėl kieno kaltės pati transliacija buvo tokia netolygi, o vėliau ir visai nutrūko. Gal “Alkas” visas kalbas ir rezoliuciją paskelbs? Labai reikėtų.

 17. bartas:

  O ten tolimesniame plane , nuotraukoje, ar ne Kuolys sėdi?

 18. Reimundas:

  Džiugu,kad tautos daliai [tautininkams,visuomenininkams]pavyko susirinkti ir kalbėtis,kaip elgtis,kai valdžiai tautos, ,valstybės nykimas nerūpi,kai artėja nestabdomas teritorijos išpardavimas ir tauta bus galutinai išvaryta [trečdalis jau ne tėvynėje], nulietuvinta.

 19. medus:

  Gaila visgi, kad neturime galimybės tiesiogiai stebėti po pranešimų vykusių diskusijų, bet tai yra smulkmena, palyginus su tuo, kad mūsų Tautai svarbūs dalykai jau vyksta gyvai. Kol kas susidarytas vaizdas labai džiugus – Tauta jungiasi, pamiršdama smulkius skirtumus ar sąmoningai iki šiol įvykdytus suskaldymus. Toks sistemos tikslas ir buvo, be abejo – taip suskaldyti Tautą, jog bendrumui nebeliktų jokių galimybių. Bet jos yra, jas visi matome čia, šiandieną. Padėka ir pagarba visiems dalyvavusiems, džiugu, kad dar esame Tauta, kad dar turime savo Žemę, Konstituciją, valstybę ir suverenitetą. Dėl šių dalykų kovoti verta.

 20. ugnis:

  http://www.ekspertai.eu/stambule-isvaikyta-demonstracija-pries-grieztesne-interneto-kontrole/
  Reikia Snowden pagalbos dėl interneto kokybės per konferenciją, juk aišku, kad kgb/vsd pasidarbavo dėl trukdžių.
  Reikia kreiptis į tarptautines organizacijas dėl žodžio laisvės, jei toliau taip tęsis

 21. Liepa:

  Palaikom konferencijoje išsakytas nuostatas. Seniai laukėm šios dienos. Ačiū, kad yra tiek daug gražių Lietuvą mylinčių žmonių.

 22. Liepa>Amelijai:

  Nepažįstu ponios Amelijos. Jei būtumėt iš Lietuvos, tai vadintumėtės …na kokia Ameliute. Dabar gi esate iš kažkokio Monmartro – ne itin dorovingo ir nepriekaištingo rajono. Jūsų komentarai alsuoja puikybe, rafinuota arogancija, miesčionišku purkštavimu ir sacharininiu cinizmu.Čia ne ta erdvė ir ne tie komentatoriai, kad tamstelę suprastų.

 23. Gerb. A. Patackas palaiko Puteikio kandidatūrą...:

  Kam šis garbingas ir doras žmogus yra autoritetas, turėkite omenyje- jis ragina pasirinkti Naglį Puteikį …
  Dėl kitų asmenų tinkamumo atstovauti pilietinei visuomenei prezidento rinkimuose jis turi pagristų abejonių.
  Tai išgirdau iš jo telefonu ir jo pozicijai , kaip patyręs nepartinis visuomenininkas, pritariu…

  • pensininkas:

   Mūsų Tautos (ne eurofilų) prezidentu turi būti nepartinis signataras Zigmas Vaišvila. Puteikis puikus žmogus, bet jis konservatorius ir negina tokių kaip aš nuo konservatorių. Rinkau parašus už ŽR, nenoriu euro, tai aš pagal konservatorius esu Kremliaus agentas ir dar apmokamas. O pats buvau tremtinys ir politkalinys. Puteikiui reikėjo dar prieš Kūčias išeiti iš tos partijos demaskuojant ją valstybės griovimu, tai tik tuomet galėtų pretenduoti į nesisteminį kandidatą. Kodėl neišstoja? Gal yra slaptieji protokolai ir juodosios ar minkštosios technologijos?

  • mintis:

   nepritariu.Puteikis konservatorius.Gali būti jis visur ir aktualiom temom pasisakyti.Bet kandidatuoti į prezidentus būnant tėvynės sąjungos partijos nariu-ne.Po rinkimų į prezidentūrą sugužėtų konservartoriai?,Kuolys tikrai,gal ir Donskis atsirastų?Komentaruose rašote,kad konservatoriai niekuo nesiskiria,nuo liberalų,socialdemokratų,o konservatorių partijos narį siūlysit į prezidentus ir remsit jo kandidatūrą?Puteikis turėjo laiko pasirinkti.Konservatoriams labai gerai,tuos kurie nemėgsta konservatorių,bet myli Puteikį,jų balsai konservatoriams garantuoti ar į prtezidentus ar į EP jis bolatiruotųsi.Nuo to atsiriboju.Kandidatas turi būti arba nepartinis arba tautininkas, kito varianto nėra.

   • gaudy:

    pritariu ir papildau, turi būti nebūtinai tautininkų partijos, bet privalomai tautinio mąstymo ir mentaliteto asmuo. Dar neturėjom Tautą ginančio ir atstovaujančio prezidento.

    • mintis:

     Nesuprantu.Maniau kad gerai apgalvoję gerai viską pasvėrę kels vieną kandidatą.Dabar grupelė ,jurgį,kažkas siūlo adomą,dar kažkas kels gal petrą?Vieni kitus stengsis parodyti prastesniais už save,kaip dabar Kaulinis išsireiškė apie vieną iškeltą ir kitą galimą?To neturėtų būti.Gera pradžia puse darbo.Ar ji gera,ta pradžia:konferencija-taip,kandidato kėlimas-nežinia?Taip reikia vienybės ar toks kėlimas kandidatų prie jos prisidės?

     • gaudy:

      diskusijoje buvo vienas racionalus pasiūlymas dėl kandidatų. tai tegu išsikelia ar iškelia iš inicityvinės gr. asmenys kandidatus, kad ir kelis. O atsirinkti galima pagal tai kas daugiau parašų surinks tai tą ir laikyti pagrindiniu kandidatu. Kitaip bus blaškymasis. Ir kitas dalykas neuždrausi žmogui jei labai norisi kandidatuoti. Pvz. Rolandas Paulauskas nedaug prisidėjo prie referendumo rengimo, o jį kelia vienas iš iniciatyvinės grupės referendumui rengti narių Kaulinis su talkinikų grupe.

      • Cha:

       Kaip supratau čia kandidatai nuo piliečių, referendumo grupės?O kada jie tokie patapo?Apsireiškė kuomet paaiškėj kad parasai tikrai surinkti.Pagarsinkite kaip jie dalyvavo parašų akcijoje, kur jų kritikos straipsniai žiniasklaidos, valdžios atžvilgiu raginimai pasirašyti už referendumą ..O gal šie ,dabartiniai kandidatai/chi ci chi/kaip ir kiti mūsų parodomieji patriotai sėdėjo krūmuose ir laukė progos prisisiurbti prie laimėtojo?Užsisiuvę burnas trigubom siūlėm?Pasižiūrėkime kaip balsavo gerb.Naglis vienu ar kitu klausimu Seime ar kaip nuoširdžai plušo p.Zigmas pries N metų uždarinėdamas dar visai tinkamą atominę.Ir vis mūsų berazumių naudai.

       Gal jie kažkokiu būdu gina viešaji interesa ir dirba pilietinei visuomenei bet ne šiame gyvenime

 24. lietuvis:

  Gali būti, kad kandidatuos dar vienas nepriklausomybės akto signataras Rolandas Paulauskas:
  http://www.youtube.com/watch?v=mu-SzLlFvFM&feature=share

   • mintis:

    Kaulin is neteisus.Rinkom parašus visi,rtai galima sakyti ,kad tie sėdinrtys ponai taip pat iššoko tų rin kusių sąskaita.Vaišvila nuolat padėjo referendumui inicijuioti parašų rinkėjams gintis nuo valdžios puolimo.Kiek parašų surin ko PRolandas Paulauskasd?

    • mintis:

     Atsiprašau,kad su klaidom.
     Nelabai čia kažkaip,draugs draugui be abejo draugas?:)

    • Nagi:

     Mintie, tai tau sugedo Google vertėjąs, kad su tokiomis baisiomis klaidomis ėmei rašyti?
     kiek Kremlius sumoka už parą darbo komentuojant? Moka užlaiką ar komentarų kiekį. Pasidalyk patirtimi, gal daugiau bendraminčių surasi.
     Na saujelei tautininkų (neo bolševikų) nereikėtų kalbėti visos tautos vardu. Matot kiek žurnalistų susirenka į jūsų stabo Zigmuko press konferencijas, absoliutus nulis, juk tiesa mielieji ir šiaip į šios dienos subėga susirinko seni krienai ne kartą trynę kelnes aukštuose valdžios postuose, o ką jie gero tautai padarė ten sėdėdami, nulis teigiamų sprendimų. Jie ne kartą ir ne du bando sugrįžti prie valdiško lovio, bet tauta jų nerenka, ką tu padarysi, toks tautos noras, prie valdžios lovio buvusių paršų neprileisti. Dabar jie sumanė sukelti sąmiši ir ant nusivylusių žmonių susigrąžinti valdžia. Negražu taip daryti ponas Zigmai ir ponas Ozolai, užteks jums dirbti Gavnopromui, pradėkite dirbti Lietuvai.

     • mintis:

      pons nagi,jei miegat sovietinę vėliavą pasitiesęs ,tai nereiškia ,kad tai daro kiti.”Rusai puola”tamstos arkliukas:koks patalas ,tokie ir sapnai:).Aš nejodinėju,tamstos žiniai.Dėl klaidų atsiprašiau.Tekstas ,kažkodėl neperžiūrėtas nučiuožė.O visa kita…vandenėlis,per daug nerimta,kad reaguočiau:).Nemėgstu tuščių,banalių šnekų:)

      • Aš nesuprantu, kodėl leidžiat, kad su jumis žaistų visokie nevykėliai. Reikia neatsakinėti į tokių amelijų, nagių ir kt. provokatorių replikas. Neprasidėkite, būkite išmintingesni.

       • mintis:

        Ačiū.
        Nagis-žmogus.Kiekviename žmoguje yra kertelė ,kurioje,kartais giliai paslėptas, slypi jautrumas,žmogiškumas.Ko jos neatvėrus?Su žmogum reikia kalbėtis,kad ir labai jis piktas būtų.Jis turi jausti,kad kitas žmogus jam atsako ir ,nors su juo nesutinka,priima jį kaip pašnekovą.

    • Barbora Saulė:

     Mintie, įvairūs žmonės gali turėti skirtingas užduotis bendrame reikale. Su šeima ir artimaisiais surinkom beveik 1700 parašų. Žinau, koks tai sunkus darbas. Tačiau turi būti kažkas, kas budina Tautą. Man asmeniškai pabusti padėjo Rolando Paulausko ir Gedimino Jakavonio laidos. Labiausiai būtent RP įžvalgos. Šitie žmonės tai daro ne vienus metus. Paklausykit. Jie yra nuoseklūs ir tai verčia pasitikėti. Ir tikėti, kad galima, reikia, būtina dalyvauti valstybės gyvenime. Todėl, jei Rolandas Paulauskas balotiruosis, balsuosiu už jį. O kadangi veiklos baras platus, manau, atsiras garbingos pozicijos ir galimybė įgyvendinti savo idėjas ir Zigmui Vaišvilai, Gintarui Songailai, Juliui Pankai, Romui Kauliniui, Žemės Referendumo pradininkui Pranciškui Šliužui. Svarbiausia būt vieningiems

     • mintis:

      Mane kiekvieną rytą budina mano vyras-bendražygis mano gyvenime ir budina sakydamas gražius žodžius.Aš dabar turėčiau kelti jo kandidatūrą į prezidentus?
      Nuo atgimimo laikų žinau Tautos pažangos partijos veiklą,tiek Aukščiausioje Taryboje Tautos pažangos frakcijos balsavimus,
      Taip pat žinau gerbiamo A Patacko,gerbiamo Z Vaišvilos ir kitų su garbe nesiginčijančių veiklą. Žinau iš realios patirties,to meto žiniasklaidos,turėjom ir sąjūdžio,tiek dabar.
      Į prezidento postą ateina išrinktasis su KOMANDA.Ar ta komanda- chebrytė ar,apgalvotas pasirinkimas ne mažiau svarbu kaip pats prezidentas.Todėl turiu savo svarią ir švarią nuomonę šiuo klausimu:)

      • Barbora Saulė:

       Be reikalo nuo perkeltinės prie tiesioginės žodžio “budina” reikšmės priėjote.
       Sistema šiandien veikia taip, kad dauguma žmonių verda savo sultyse (vieni, kad išgyventų, kiti, kad pasiektų profesinių aukštumų) ir nemąsto, kurlink juda ar “vairuojamas” pasaulis. Kai pamatai, kad tos pačios rugsėjo 11-osios “teroristinio” akto priežastis gali būti visai ne ta, kuri deklaruojama, kai išgirsti, kaip funkcionuoja dolerio “leidyba”, pradeda keistis pasaulio suvokimas. Ir keičiasi prioritetai, tikslai.
       Ir čia – ačiū Rolandui Paulauskui. Mano pasirinkimas yra intuityvus. Bet nemenkinkit intuicijos, nes tai yra rezultatas, sintezė ankstesnės patirties, aiškiai nesuvokto žinojimo, jausmų, vaizduotės

    • Tai dabar jieškosim kandidato pagal surinktų parašų skaičių?:

     Atsakykit sau į klausimus:
     Ar prezidento postas privilegija, ar pereigos ir atsakomybė?
     Ar bet kuris pageidaujantis vienodai puikiai susitvarkys su šiomis pareigomis?
     Keturiems pretendentams į kandidatus,- Bronis Ropė, Naglis Puteikis, Zigmas Vaišvila, Rolandas Paulauskas, – įžvelgčiau juos labiausiai atitinkančias pareigas. – Prezidentas. Seimo Pirmininkas. Ministras Pirmininkas. VSD Vadovas. – O dabar, sudėlioti pretendentus į galimas pareigas palieku jums.

 25. Nepolitikas:

  Piliečių konferencijoje siūlome aptarti, kaip, priešindamiesi stiprėjančiai valdžios savivalei, veiksime. Šūkis geras, bet …. Algirdas Endriukaitis, Nepriklausomybės akto signataras: „Tautos konferencijos idėja” – aplamai paistalai, buržuaziniai principai (mokslininkai, inteligencija ir t.t.). O kur benamiai, bedarbiai ir t.t., jog jie irgi Tautos dalys. Kalbama apie „Tautos konferenciją“, o siūlo kviesti užsieniečius. Matom vėl Apie LR Konstituciją ne žodžio. Parodija. Ir Zigmas Vaišvila, Nepriklausomybės akto signataras: „Tautos teisė gintis”- tiksliai, konkrečiai įvardijo grėsmę. Taigi, Ką darysim? Gerb. Z. Vaišvila siūlo perimti “valdymą”. Tačiau noriu pastebėti, kad tai yra nerealu(tai yra perversmas). “Dubliuoti” VRK darbą? Tautos konferencija (išsivadavimo komitetas) be Konstitucijos palaikymo, galų gale ir Konstitucijos „pertvarkymas“, be 3/4 Lietuvos piliečių, turinčių rinkimų teisę. Pakišama „persitvarkymo“ patirtis. Bet tai yra ne tas pats. Tada turėjom „okupaciją“, dabar turim „integraciją“. Tada „Briuselis“ duodavo pinigų ir patardavo kaip veikti, o dabar bus atvirkščiai. Tada visi buvom lygiai teisingi, o dabar milijonieriai ir bomžai, banditai ir aukos, dirbantieji ir bedarbiai ir t.t. Tada kolūkiuose, įmonėse, mokyklose, ligoniniuose ir t.t. visur buvo sąjūdžio grupės, o dabar? Paklausiau … vaikų darželis.

  • N:

   Teks imti iš Maskvos. Kito kelio nėra.

   • Nepolitikas:

    Nesuprantu, kada rimtai, o kada juokais. Tikrai esi kažin koks rusų gerbėjas. Rusijoje irgi federacija, kaip dabar nori būti ES. Tai koks skirtumas? Skurdas, nedarbas, banditizmas, terorizmas ir t.t. Blogis yra Afrikoje blogis. O tu vis kaišioji „savo“ Maskvą, … Rusiją. „Kito kelio nėra.” ….Yra kitas kelis, bet jo nenorima eiti – kiekvienas „fiureris“ bijo prarasti savo dominuojančius pozicijos…. tai ir rodo kad tikslas visai kitoks nei šitie ponai deklaruoja.

    • taikliai dėl "fiurerių":

     Prieš kelias dienas tiek šis tinklapis, tiek ir kiti, informaciją dėl grupės piliečių siūlymo Rolandui Paulauskui kelti savo kandidatūrą į Prezidentus paprasčiausiai blokavo. Išbandžiau įvairiausius būdus, jei pavygdavo apgauti cenzūrą, tai vėliau vistiek informaciją išimdavo. Akivaizdu, kad R.P. neatitinka kažkieno tai linijos.

    • N:

     Reikia naudotis progomis. Puikus pavyzdys – tarpukario Lietuva. Kai jai buvo naudinga, tai rėmėsi Rusija, vėliau TSRS. Tai yra politika. Yra interesai ir jei jie sutampa, kodėl gi ne? Niekas prieš nieką ilgam neįsipareigoja. Kai Vakarams reikėjo sugriauti TSRS, o Lietuvai nepriklausomybės, Lietuva naudojosi Vakarų parama. Jei dabar reikia, atvirkščiai, ištrūkti iš Vakarų priklausomybės, kuri nei kiek ne geresnė už sovietinę, reikia naudotis Rusijos parama, jei tik ji yra. O landsberginio lygio rusofobija Lietuvai vienareiškmiškai kenksminga.

 26. vardas:

  matau Lietuvai išgelbėjimą, tai Rolandas Paulauskas, nors kažin kiek mafija užgrobusi Lietuvą leistų jam gyvent…, melstis tada reiktų prašant apsaugos jam

 27. pažanga:

  ką gero Lietuvai per 20metų nuveikė Vaišvila kad staiga išlindo kai Pilypas iš kanapių. Dar vienas “gelbėtojas”… Matėm jau tokių. Kuo stribai daugiau lieja tulžį ant tų kuriuos išrinko tauta – tuo labiau liaudis telkiasi aplink prezidentę ir mylimą partiją, nepribaigti oligarchai ir jų pakalikai Pankos, Šliužai, Kvaišvilos sulauks rūstaus liaudies teismo. Stribų nelaimei Lietuvoje auga puikus jaunimas kuris nebijo Europos yra drąsūs iniciatyvūs konkurencingi jie kurs lietuvos ateitį broliškų respublikų sajungoj, esame Europiečiai ir privalėsime dalyvautį kapit. lenktynėse prieš Kiniją, Rusiją. Jai būsime kaip vienas kumštis pavysime ir aplenksime JAV, ir visa žemė skaisčiai mėlynu žiedų sužydės.

  • Taigi:

   “Išmintis” praktiškai nesiskiria nuo “gerų sovietinių” politinių vadovėlių.. 🙂 Kaip netoli nueita, “pažanga” 🙂 🙂 🙂
   P.S. LIETUVA pradedama rašyti didžiąja raide.

  • Dvasingas:

   visiems, liaupsinantiems esamą santvarką Lietuvoje pateikiu Jungtinų tautų ataskaitą apie vaikų padėtį. Pagal šį tyrimą Lietuvos respublikoje vaikų padėtis prasčiausia tarp visų labiau pasiturinčių šalių.
   Kaip žinia, vaikų gerbūvis tai vienas iš esmingiausių rodiklių apie Valstybės valdymo padėtį. Taigi ar gerai morališkai, juridiškai, socialiai elgiatės pateisindami sistemą, kurioje dažnai kenčia vaikai?
   http://www.unicef-irc.org/publications/pdf/rc11_eng.pdf

  • Barbora Saulė:

   Kurs ateitį broliškų respublikų sąjungoj? Kur man tai girdėta? Mylima partija?
   Dalyvaudamas kapitalistinėse lenktynėse negauk infarkto.
   O aš noriu dirbti naudingą mėgstamą darbą, auginti vaikus ir juos auklėti dorais žmonėmis,o ne belyčiais ar translyčiais individais, valgyti savo krašto ūkininkų užaugintą derlių, sutarti su kaimynais, puoselėti tautines tradicijas. Ir neturėt milijonų, bet jaustis saugia ir būt laiminga.
   Vaje, kokie nepažangūs mano norai

 28. Dvasingas:

  visiems, liaupsinantiems esamą santvarką Lietuvoje pateikiu Jungtinų tautų ataskaitą apie vaikų padėtį. Pagal šį tyrimą Lietuvos respublikoje vaikų padėtis prasčiausia tarp visų labiau pasiturinčių šalių.
  Kaip žinia, vaikų gerbūvis tai vienas iš esmingiausių rodiklių apie Valstybės valdymo padėtį. Taigi ar gerai morališkai, juridiškai, socialiai elgiatės pateisindami sistemą, kurioje dažnai kenčia vaikai?
  http://www.unicef-irc.org/publications/pdf/rc11_eng.pdf

 29. Ape komentatorių "N" ir "Nepolitikas" veidmainiavimą:

  Nežinau, ką ALKE vekia komentatoriai “N” ir “Nepolitikas”.
  Savo tikruosius prorusiškus veidus jie puikiai parodė komentaruose po ALKO straipsniu “Prie Rusijos ambasados surengtas piketas”.
  Ne ALKE, o kikiame nors Putiniai parankiame tinklapyje jiems komentarus rašinėt!
  Tikrieji tautiškai nusiteikę Lietuvos patriotai tikrai nestoja rusiškųjų prosovietinių šovinistų pusėje!

  • Sėlis:

   Na taip, itartinas tas ju perdetas jautrumas Rusijos atzvilgiu… Tik ka pirstelk ant maskolijos, tai puola ginti panasiai, kaip savo jevrosajuza jevrofilai gina… Reikia labiausiai ziureti ir jaudintis savo kiemo – Lietuvos.

   • prašalaitis:

    Greičiausiai sėdi atitinkamose kontorose vyrukai ir stuksena klavišais atitinkamos tematikos komentarus – kuri gi pusė kurią nurungs šitose informacinėse peštynėse ir suformuos reikiamą nuomonę. Kiti gi šiaip trolinasi. Jūs esate teisus – nė viena pusė mums nebuvo draugais ir nebus, nes kiekviena žiūri tik savo geopolitinių interesų. O mums reikia žiūrėti savų ir pagaliau atgauti tautinę savigarbą ir dvasios stiprybę, kol galutinai neparklupdė liberastų smagumui.

   • N:

    Rusija yra Lietuvos kaimynė ir niekur nedings. Sugyventi reikės. Siena neatsitversi, santykių visiškai nenutrauksi. Kad ir kaip kai kurie norėtų, to niekada nebus. O tokios tautininkų akcijos tik padeda ES bei išdavikų režimui ant Lietuvos. Tautininkai savo šita akcija kompromituoja patys save, nusileisdami iki nacistų lygmens – “girdžių aviganių lojimą ir regiu laužus iš knygų”. Kiek dar kartų reikės kartoti, kad dabar Lietuvos priešas Nr. 1 yra ES? Ir jeigu jūs manote, kad galima gyventi ES taip, kaip mes norime, kaip nori tautininkai, tai giliai klystate. ES to neleis, ne tam ji veikia. Tik išstojimas, o be atsigręžimo į Rusiją ir santykių su ja gerinimo to padaryti nepavyks. Ir pagaliau mesti iš galvos reikia tą landsberginį marazmą “rusai puola” bei tuo labiau klausytis Vakarų propaganos mitų apie Rusiją.

  • Nepolitikas:

   1.“Nežinau, ką ALKE vekia komentatoriai “N” ir “Nepolitikas”.“ – Ko gero „veikia“? Taigi noriu paaiškinti. Dėstau tiesą, nepriklausimai nuo aplinkinių norą. Manau dar nebeviltiška iš tautininkus padaryti tikrus LIETUVIUS, piliečius. Tarp kitko konferencijoje „Už valstybę – be melo“, irgi nuskambėjo kad nereikia kištis į kosmopolitinius reikalus(mokyti ukrainiečius demokratijos pagrindams). 2. „ Savo tikruosius prorusiškus veidus jie puikiai parodė komentaruose po ALKO straipsniu “Prie Rusijos ambasados surengtas piketas”.“ Jeigu prie Amerikos (Prancūzijos ir t.t.) ambasados surengtumėt piketą, tai komentaras būtų toks pat. Reklaminiai triukai ir tuštuma, man nepriimtina(kaip ir plakatų kabinimas ant tilto). Esu Lietuvos nacionalistas, todėl ir rašau Lietuvos tinklapiuose. Tai kad tamsta sergate – „Ne ALKE, o kikiame nors Putiniai parankiame tinklapyje jiems komentarus rašinėt!“, yra akivaizdus faktas(homoseksualizmo sindromas – kas ne su mumis, tas yra priešas). Dėl „N“ nieko negaliu pasakyti.
   3 . „Tikrieji tautiškai nusiteikę Lietuvos patriotai tikrai nestoja rusiškųjų prosovietinių šovinistų pusėje!“ – Atsakymas paprastas: Tikrieji tautiškai nusiteikę Lietuvos patriotai tikrai nestoja šovinistų pusėje!, net ES.

 30. Tomas:

  Ar bus paskelbtas pilnas vaizdo įrašas?

 31. pažanga:

  santvarka čia niekuo dėta, turime laikinų problemų ir niekas to neneigia, žmonėse vis dar gajos sovietinio mastymo liekanos jas nelengva išrautį, bet mes privalome žiūrėti į ateiti draugai, šiandien Lietuva laisva nepriklausomų šalių bendrijos narė, mūsų jaunimas mokosi geriausiuose vakarų universitetuose, milžiniška broliškų respublika parama, aiški Europinė kryptis ir Briuselio vadovavimas padės Lietuvai pagal visus rodiklius pasivyti ES senbuves ir paversti Lietuvą brandžios demokratijos šalimi.

  • Kęstutis:

   Rusai,tik kiaules išsiveždavo,o eurosąjūzas ,darbingiausią tautos dalį suviliojo su mūsų valdžios pagalba,tai kam ta pažanga jei nebus kam ja naudotis,nes Lietuva nyksta ,kosminiais greičiais,deja Europa taip pat.

  • prašalaitis:

   Čia tai geras 🙂 Kaip iš komunistų partijos suvažiavimo programos:

   “santvarka čia niekuo dėta, turime laikinų problemų ir niekas to neneigia, žmonėse vis dar gajos buržuazinio mastymo liekanos jas nelengva išrautį, bet mes privalome žiūrėti į ateiti draugai, šiandien Lietuva laisva nepriklausomų respublikų sąjungos narė, mūsų jaunimas mokosi geriausiuose universitetuose, milžiniška broliškų respublikų parama, aiški komunistinė kryptis ir Maskvos vadovavimas padės Lietuvai pagal visus rodiklius pasivyti senbuves ir paversti Lietuvą brandaus socializmo šalimi.”

   Belieka pridurti: “Visų šalių liberaltrockistai, vienykitės! Ura comrades!”

   Visiškas vamzdiecas….:)…:)…:) Propagandistai nusivažiavo…:)

 32. pažanga:

  tai mano atsakymas -> Dvasingas: 2014 02 09 21:29

 33. ugnis - pažangai:

  Moj adres ne dom I ne ulica moj adres jevrosojuz, kaip nuostabu, apie viską pagalvota

 34. Antanas:

  Susipažinęs su Andriaus Kubiliaus, Vytauto Landsbergio, Algirdo
  Butkevičiaus, Eligijaus Masiulio, LRT, VSD, LTV, Lryto, VRK, xx bei kitų
  autoritetingų institutų raginimais Lietuvos žmonėms, norėčiau iš
  gimtųjų Alksnynų perduoti per Tiesos.lt malonę visiems šiems
  institutams štai tokį mano paraginimą – susimeskite, mano brangieji,
  visi į didelę krūvą, pasitelkite visus administracinius, propagandinius
  ir slaptųjų tarnybų resursus, pasikvieskite į pagalbą prezidentę
  Grybauskaitę, patarėją Ulbinaitę, direktorių Siaurusevičių,
  žurnalistus Valatką, Pancerovą, Laučių, Miliūtę ir Čekuolį,
  prokurorą Valį, teisėją Urbelį, saugumietį Griną, pasiimkite 10
  milijonų iš ES struktūrinių fondų ir pamėginkite surinkti 320 000
  piliečių parašų už tai, kad Lietuvos žemė būtų parduodama
  užsieniečiams, kad žemės gelmės būtų siurbiamos be tautos žinios ir
  sutikimo, kad Lietuvoje referendumai vyktų tik konservatoriams pritarus,
  prezidentei leidus ir vyriausybei įsakius. Padarykite tai. Tada ir
  pasikalbėsim

 35. Strategine ašis:

  ir dar kokia ,TS-LKD konservatlyberastu ir prezidentes asmeniskai ,strategijos asis tokia, 1 – kuo skubiau ysivest eura [nors jis ir naxren niekam nereikalingas] tuo paciu visiskai sunaikinsim nepriklausomybe, ir suveriniteta, 2- visus zemeje esancius gamtos turtus – pervest valdyt SEWRONUI, 3- AE- ENERGETIKA -HITAXIO firmoms,3- ZEMES UKY – belgijos ,danijos,olandijos ir t,t ukininkams , 4- ZEME- isparduot uzsienieciams , 5;- SUNAIKINT VISUS LIETUVISKUS BANKUS – ATIDUOT BANKINE SISTEMA IR BANKUS Y SVEDIJOS BANKININKU RANKAS ,6 – VISUS LIKUSIUS LIETUVOJ BUDULIUS ,PASODINT ANT ADATOS , ARBA PAVERST ALCHOGOLIKAIS DEGENERATAIS , 7 – YVEST LIETUVOJ VIENPARTINY TS-LKD KONSERVATLYBERASTINY BURZUAZINY FASISTINY VALDYMA , 8;- YSILEIST Y LIETUVA BABAJU, AFRIKIECIU RUSU,BALTARUSIU ,UKRAINIECIU ,-IS JU UZDIRBTU PINIGU LAIMINGAI GYVENT KLANUI JU VAIKAMS ANUKELIAMS , IR TEISESMAUKOS MINISTERIAMS , TY MAZDAUG 120–170 TUKSTANCIU LIETUVOS KONSERVATDEGENERATU GAUJOS NARIAMS ,JU NIEKADOS DAUGIAU IR NEBUVO , O STAI PADEDAMI EURO SOJUZO IR NATO ,, SUEEDE 3 MILIJONUS, 500 TUKSTANCIU LIETUVIU IR SUNAIKINO VALSTYBE, ISSIRINKIT VEL GRYBAUSKAITE SU KONSERVU SUTVE JIE TIKRAI YGYVENDINS SIUOS YSIPAREIGOJIMUS ,,, GALIT TUOM BUT TIKRI…

 36. Algimantas:

  Puiki pilietinė iniciatyva surengti konferenciją. Yra tikimybė, kad tautiški – pilietiški judėjimai apsijungs bendram Tautos ir Valstybės stiprinimui.

 37. niekaip negaliu suprast:

  kodel taip inirtingai brukamas tas Rolandas Paulauskas. Kas bent kiek zino- butent jis (kartu su sorosistu D.Kuoliu ir E.Klumbiu) ir jo Pazangos partija 1992m. SUGRIOVE Sajudzio dauguma AT ir tada komuniagos laimejo rinkimus. Uz si “darba” gavo kaula- “Kas geresnio, premjere?”

  Matau, trumpa jusu atmintis, oi, trumpa…. 🙁

  Visiskai manes nenustebins jei i jo rinkimu staba pateks D.Kuolys.

  • mintis:

   O ką šansas:)Kaip sako:gera proga.O ir žmonės mėgsta svaigintis gražiomis kalbomis.Gi gražios kalbos taip pat svaigalai.Daugumai tingisi domėtis,žinoti,išsiugdyti politinę nuovoką ir kam čia vargti?Apdujai nuo gražbilingų kalbų ir eini paskui ap-svaigęs.Taip ir Leninas paskui “ura” nuvedė mases:).

   • to mintis:

    pasiskaičius miestelių intern.spaudoj –
    dauguma už dabartinės vadobės perrinkimą,
    tad jūs visai teisingai rašote apie tingėjimą

    • mintis:

     Parodija pamąstymui
     “Niekada nesakyk ,niekada”-taip pataria Tautos išmintis.
     Praėjo metai,kiti baigias ir nieks nesikeičia,kaip rijo ES Lietuvos nepriklausomybę taip ryja.Suskaudo širdį Barborytei Saulytei ir eina pas savo išrinktąjį pasiteirauti.O Ekselensija ,aš taip stengiaus,parašų apie 2000 pririnkau referendumui,už Jus balsavau,visas viltis sudėjau,kaip nieks nesikeičia,taip nesikeičia.Nusiramink,Barboryt Saulyt ,gerai kad visas viltis sudėjai,aukotis gražu,ar aš kada ką apgavau,ar aš kada kam melavau?Viešai,labai viešai visą savo poziciją išdėsčiau ir patarimų gerų daviau,tokių gerų,nors patys viską žinojot.Patariau,kad Lietuvos teritorijos,savo valiutos iš rankų nepaleisti,išlaikyti tautinį svorį;emigrantų neišleist,įmigrantų neįsileist,nors tai žinojot,bet vis tiek nuoširdžiai patariau,nepagailėjau,sviestu košės nepagadinsi,o geras darbas lieka geru.O kaip su nepriklausomybe,ji tirpsta, tirpsta- ES valgo,klausia susigraudinusi Barborytė Saulytė.Barboryt Saulyt,aš aiškiai ir viešai,labai viešai pasakiau ,kad aš esu Riplėjaus pusėj,reikėjo klausyt.O tu susijaudinus nulėkei už mane balsuot?Man dabar gerai,labai gerai ir aš ne prie ko,kad Jums ne kaip,reikėjo labiau stengtis,ką daryti pasakiau,jei per mažai stengietės, aš ne prie ko?

  • Juozas:

   pritariu pilnai . Tie , kurie turi atmintį , tikrai atsimena Rolando Paulausko ir jo sėbrų darbelius. Tai ir yra 5 – oji kolona.

 38. Rasa:

  Pastarosiomis dienomis viešojoje erdvėje aktyviai imta kalbėti apie vieningo, nesisteminio “Žmonių kandidato” iškėlimą. Ir čia pat minimos 4 ar 5 pavardės: N.Puteikis, R.Paulauskas, B.Ropė, Z.Vaišvila ir net L.Balsys. Kalbą apie tai, kad tarp šių netolygių kandidatų galima rinktis vieną, nes jie neva, ko ne visi vienodai lygūs ir priimtini- priskirčiau tipiškam Tautos skaldymo pavyzdžiui. Pirmiausia, du iš jų jau apsisprendę (bent jau pirminiame etape) ir kandidatuoja patys. Vadinasi, jų tarpusavio konkurencija jų gerbėjų balsus pasidalins ir norimo rezultato nesulauksit. Tie du kandidatai, kaip “Vieningas žmonių” kandidatas, realiai negali būti ir dėl kitų priežasčių. L Balsys- aktyvus eurofilas, aktyvus eurointegracijos šalininkas, daug metų dirbęs Briuseliui pataikaujančio žurnalisto pareigose. Vadinasi, jo eurointergracinė politika niekuo nesikirs nuo Grybauskaitės ir Co. Ar mes to siekiame? Manau- ne. Šis kandidatas atmestinas.

  B.Ropė. Ilgametis vieno rajono meras, pažįstamas ribotam skaičiui žmonių. Galbūt neblogai išmanantis žemės ūkio reikalus. Bet Prezidentas- ne Žemės ūkio ministras, o žmogus, vadovaujantis Valstybei, atsakingas už vidaus ir užsienio politiką, reprezentuojantis Valstybę tarptautiniame lygmenyje. Kokia šio žmogaus patirtis minėtose srityse? Per 23-ų metų Valstybės gyvavimo laiką aš jo aktyvios politinės veiklos negirdėjau ir nemačiau. O jūs? Pasitikėti žmogumi, kurio politinė veikla nepatikrinta per daugelį metų ir gali būti tik nuspėjama (nors greičiau- nenuspėjama)- tiesiog nusikaltimas prieš tautą ir valstybę. Juo labiau, šis kandidatas yra “vieno klausimo”- “Žemės referendumo”- kandidatas. Deja, Prezidento pareigos gerokai platesnės.

  N.Puteikis. Konservatorių partijos narys. Viskas tuo ir pasakyta. Vien tai, kad žmogus kartais pasisako vienu ar kitu klausimu skirtingai, nei Partija- ne priežastis juo pasitikėti. Jei šis žmogus būtų tvirtas ir sąžiningas prieš save ir visus- išstotų iš partijos. Deja, to nėra. Jei p.Puteikis tikrai atvirai konfrontuotų su partija ir laikytųsi tik savo pozicijos- jį iš partijos pašalintų. O to taip pat nėra. Spręskite patys- kodėl? Aš juo nepasitikiu- jis gali būti silpnas ir esant spaudimui iš oponentų pusės, lengvai valdomas žmogus.

  R.Paulauskas. Vienas aktyviausių ir drąsiausių Nepriklausomybės šauklių. Daug kalbantis garsiomis ir uždegančiomis frazėmis, bet mažai darantis. Net ir “Žemės referendumo” klausimu neprisidėjo prie aktyvaus Iniciatyvinės grupės palaikymo kovoje su VRK ir Seimo nariais, nepadėjo – kaip signataras- platinti informacijos referendumo klausimu ir tam rengti spaudos konferencijų Seime. Neturiu stiprių argumentų prieš šį asmenį, tik klausimas, ar šis žmogus moka nuosekliai, konstruktyviai, dalykiškai dirbti? Jo politinę veiklą, skirtingai, nei prieš tai aptartų asmenų, visi matome jau 25 metus ir išvadas galime daryti tikslesnes. Konkrečių, išskirtinių ir labiau matomų, nei eilinio LR AT deputato- signataro darbų valstybės kūrime lyg ir nematau. Gal kas galite priminti? Beje, negalime pamiršti R.Paulausko ir jo “Tautos pažangos” frakcijos “nuopelnų” LR Aukščiausioje Taryboje- jie prisidėjo prie Sąjūdžio deputatų susiskaldymo, o tuo pačiu ir pralaimėjimo 1992m. spalio 25d. LR Seimo rinkimuose, sužlugdė Liustracijos Įstatymo priėmimą, nebalsuodami už jį- tuomet pritrūko 3 balsų.

  Nei vieno iš jau paminėtų galimų ir aptartų kandidatų negalėčiau sugretinti su visiškai kito lygio galimu kandidatu. Tai- Zigmas VAIŠVILA. Vienas iš Sąjūdžio iniciatyvinės grupės įkūrėjų, aktyvus, iniciatyvus jos narys. Vienas pirmųjų savo darbais ir veikla užsitarnavęs žmonių pasitikėjimą – jau 1989 m. sausio 15d, pirmuose laisvuose ir demokratiškuose rinkimuose kaip Sąjūdžio kandidatas Šiauliuose išrinktas LTSR AT deputatu, nurungęs garsųjį komunistą Volkovą, 1989 m. kovo 26 d., laimėjo rinkimus į TSRS liaudies deputatus ir , žinoma, 1990 m. vasario 24d.- rinkimus į LTSR AT, atkūrusią Nepriklausomą Lietuvą. Z.Vaišvilos konkretūs darbai visiems puikiai žinomi. Jo vadovaujama Krašto apsaugos ir vidaus reikalų komisija paruošė Aukščiausiosios Tarybos nutarimus ir įstatymus dėl TSRS ginkluotųjų pajėgų Lietuvoje, Tarybinėje armijoje tarnaujančių Lietuvos kariškių, Lietuvos Respublikos sienų kontrolės, prokuratūros, Aukščiausiosios Tarybos Apsaugos skyriaus, pasienio apsaugos tarnybos, krašto apsaugos, muitinės, savanoriškosios krašto apsaugos tarnybos, policijos steigimo ir veiklos.
  Būdamas Krašto apsaugos ir vidaus reikalų komisijos pirmininku, koordinavo įvairių LR institucijų ir savanorių gynybinę veiklą 1991 m. sausio įvykių metu, buvo paskirtas Lietuvos Respublikos valstybinės komisijos TSRS ginkluotųjų pajėgų nusikaltimų, padarytų 1991 m. sausio 11 – 13 d., ištyrimo nariu, dalyvavo likviduojant TSRS KGB padalinį Lietuvoje, perimant LKP(TSKP), komjaunimo, tarybinių profsąjungų, TSRS KGB ir TSRS ginkluotųjų pajėgų turtą ir dokumentus.
  Tarptautinių derybų gabumus Z.Vaišvila parodė ne tik “skyrybų” su TSRS laikotarpiu jau paminėtose srityse. 1991 m. spalyje suorganizavo Lietuvos įstojimą išimties tvarka į Interpolą Urugvajuje vykusioje asamblėjoje- tai padaryta dar tebeegzistuojant Tarybų Sąjungai. Kaip Ministro Pirmininko pavaduotojas, Z.Vaišvila, 1992 m. Lietuvos Vyriausybės vardu suorganizavo pirmąją tarpvalstybinę sutartį dėl oficialaus ir legalaus lengvosios ginkluotės ir šaudmenų nupirkimo Lietuvos Respublikai iš Rusijos federacijos.

  Z.Vaišvila per sąlyginai trumpą laiką- 1988- 1992 metų veiklą Sąjūdyje, LR Aukščiausioje Taryboje ir LR Vyriausybėje- įrodė savo veiklumą, kompetenciją neįprastoje jaunam fizikui politinėje ir Valstybės kūrimo veikloje, ko kiti aptarti galimi kandidatai nepadarė per 23 Valstybės gyvavimo metus. Eidamas atsakingas pareigas, šis žmogus net atvirai stojo ginti valstybinio intereso prieš privatų bankininkų ir Landsbergio susitarimą ginklų pirkimo iš Rusijos istorijoje 1992-ųjų vasarą – tuo paaukodamas savo, kaip politiko, tolimesnę karjerą.

  Taigi, renkantis iš siūlomų “Žmonių kandidatų”, Z.Vaišvila turėtų būti visapusiškai tinkamas ir priimtinas. Laiko patikrintas ir patikimas , sąžiningas, reiklus, principingas, nenuperkamas žmogus, neišdavęs Sąjūdžio idėjų ir moralinių vertybių , nepasukęs Lietuvos naikinimo politikos keliu. Jis ir šiandieną laikosi tautinės politikos principų, pasisako už laisvų, lygiateisių, savarankiškų valstybių Europos sąjungą, aktyviai pasisako prieš Europos sąjungos federalizaciją, nutautinimo politiką, valstybių naikinimo pagal Van Rompėjų ketinimus. Pasisako už aktyvų piliečių dalyvavimą Valstybės kūrime, už tautos teisę savo nuomonę išreikšti referendumu, pasisako už valdžios glaudesnį ir atviresnį bendravimą su tauta, įsiklausymą į tautos nuomonę.
  Palaikykime ir paraginkime gerbiamą Signatarą kelti savo kandidatūrą į LR Prezidentus.

  • mintis:

   Rimtas komentaras.Pritariu.

  • Nepolitikas:

   Palaikau-ne palaikau. Argumentai? Tai aibė. Nepritariu išsakytiems reikalavimams dėl kandidatų į prezidentus: „Pasitikėti žmogumi, kurio politinė veikla nepatikrinta per daugelį metų ir gali būti tik nuspėjama (nors greičiau- nenuspėjama)- tiesiog nusikaltimas prieš tautą ir valstybę. Deja, Prezidento pareigos gerokai platesnės.“, ir t.t. Taigi, gerb. ponai, ką renkame … sex-modelį, „reprezentuojantis Valstybę tarptautiniame lygmenyje“, vyrėją – turinti penkių žvaigždučių viešbučio darbo patirti ir t.t. ? Ar tarną savo Tautai? Reikia apsispręsti. Jog prezidentas „Jis atstovauja Lietuvos valstybei ir daro visa, kas jam pavesta Konstitucijos ir įstatymų.“ Tai kur čia „Prezidento pareigos gerokai platesnės.“? Ar „politinė veikla nepatikrinta per daugelį metų ir gali būti tik nuspėjama (nors greičiau- nenuspėjama)“? Tai yra demagogija. Norim konstitucinės santvarkos? Tai tada ir reikalaukim pagal LR Konstituciją : „Respublikos Prezidentu gali būti renkamas Lietuvos pilietis pagal kilmę, ne mažiau kaip trejus pastaruosius metus gyvenęs Lietuvoje, jeigu jam iki rinkimų dienos yra suėję ne mažiau kaip keturiasdešimt metų ir jeigu jis gali būti renkamas Seimo nariu.“ Visiškai nesvarbu kas jis buvo, svarbu ką ir kaip jis darys būdamas prezidentu(„prisiekia Tautai būti ištikimas Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, sąžiningai eiti savo pareigas ir būti visiems lygiai teisingas“). O tai galima laisvai suprasti iš jo elgesio, kalbų, idėjų ir t.t. reikia tik analizuoti(kritiškai vertinti pagal LR Konstituciją). Pritariu – gerb. Z. Vaišvila „turėtų būti visapusiškai tinkamas ir priimtinas.“ Tačiau ką mes, kaip Tauta galim jam garantuoti? Ar mes žinom kitų piliečių nuomonę? Ne. Alkas dar nėra visos Lietuvos bambas. O tai reiškia, kaip bus paskelbtas „gėjų“ reitingas, jis atsidurs už „borto“. Skraidyti, kaip savo laikais darė Paksas, į kiekvieną kiemą – nėra milijonų. Aišku, daug priklausys nuo jo „programos“, tačiau ar jis sugebės per 10-15 min. išdėstyti kiekvienam bomžui, bedarbiui, pensininkui ir galų gale jaunimui, kuris supranta tik kūno seksualinius judesius ir „yes“, ir t.t., kaip bus gera gyventi „Valstybėje be melo“? Ar mes galim Jam garantuoti, kad VRK sąžiningai suskaičiuos balsus? Patirtis rodo kad ne. Jog už DG stovi ES milijonai(Suomijos, Vokietijos ir kitas Kapitalas, advokatų kontorą „LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai“ ir t.t.) Manau kad dabar ne laikas stumti kiekvienai grupuotei savo kandidatą, nesiskaldyti, o tiesiog ignoruoti rinkimus. Ir tai reikia pasakyti visai Tautai(per visus informavimo priemonės), net fiktyviai iškelti savo kandidatūrą, kad turėti didesnę auditoriją. Kad rinkimai įvyktu reikia nemažiau 1/3 balsų: „LR Konstitucijos 81 str. „bet ne mažiau kaip 1/3 visų rinkėjų balsų.“ Manau tiek gėjų sex- partnerių Lietuvoje dar nėra.

  • Domas:

   Labai logiškas, tikslus kandidatų palyginimas. Taip, viskas aišku kai ant delno- tinkamas tik Zigmas Vaišvila.

 39. Doc. (Vilniaus universitetas):

  Peržvelgiau nuotraukas. Tai iš šitų … bus naujas “Sąjūdis”? 🙂
  Kažkokie labai jau pavargę ir didesne išmintimi neblizga tie jūsų veikėjai 🙂

 40. :):

  Man tai primena “Laisvo laikraščio” skaitytojų susirinkimą :0

 41. Vytautas iš Šlavėnų kaimo:

  Kiek Lietuvos žmonių žinojo apie vykusią konferenciją? Kiek Lietuvos žmonių žino apie www tautiškumą ir Lietuvos valstybingumą propaguojančius puslapius? O šitie portalai turi ne tik propaguoti, bet ir MOBILIZUOTI Lietuvos žmones. Aš tik šiandien atradau keletą www. “Delfyje” skaitydamas A. Patacko atsaką tūlam Adomėnui. Ačių jam [ne Adomėnui].
  Kalbos apie vieningą ir Lietuvai reikalingą prezidentą pavėluotos. Ir, deja, tai mūsų silpnybės viena priežasčių, susiginčysime ir susipainiosime ir vėl neturėsime prezidento.
  Lietuva niekad neturėjo iki galo ištikimo, mąstančio ir šimtmečius į priekį matančio…….

 42. Atgalinis pranešimas: Visuomenininkai ir tautinės partijos nusprendė nuo šiol veikti kartu | Alkas.lt

 43. R.L.:

  Reziume:susirinko teoretikų ir mėgintojųkaipnorsprasimušti publika./Na dar vienas kitas idealistas/

  Eilinį kartą ,,kas Lietuvoje blogai ir ką turime daryti” lekcijų srautai.O daryti nėra kam/ vėl kalta mieganti Tauta kuri neklauso nurodymų 🙂 O girdėjote kad į prezidento rinkimus nuo visų mūsų lygtai :)eina žmonės balsavę PRIEŠ refrendumui reikalingų parašų kiekio /iki 100tūkst./sumažinimą ir kai kurių visuomenei gyvybinių klausimų Seime svarstymą?O kaip žiūrite į žmogų kurio dėka buvo uždaryta Lietuvos AE kur galėjo dirbti iki šiol?Už jį mes taip pat turime balsouti?Pagal tai kas ruošiamasi dariti reiškia viską rekia pamirštie ir tikėti nuoširdumu žmonių kuriais tikėti tikrai negalima.Apgailėtina ponai

 44. paulauskinių provokacija prieš Lietuvą:

  Deja, “besivienijančių” (tai APGAULĖ!!!) tautinių jėgų provokatoriai su Paulausku priešakyje sudirbs viską taip, kad už dyką pergalę atiduos Briuselio statytinei. Paulauskas- provokacijų meistras- žinom nuo Sąjūdžio laikų. Ir šįkart jis pasamdytas grybauskinių, nuneš balsus nuo rimtų antisisteminių kandidatų (pvz., Vaišvilos).

  • štai ir pasimato kas yra kas:

   Per praeitus Prezidento rinkimus kviečiau nebalsuoti už Grybauskaitę. Per atenančius esu Rolando Paulausko rėmėjų gretose, kadangi mano požiūris, kuris susiformavo gerokai iki sužinojimo apie eRPį, bemaž sutampa su pastarojo. Nesvaidysiu akmenų į tautininkų daržą, nors ir jų pozicija ne kartą kito(konservatoriai, Grybauskaitė). Neleiskime emocijoms sugriauti tai ką pasiekėme. O jei turite faktų apie eRPi neigemą veiklą klokite ant stalo, nes tampate toks pat abstrakčių kaltinimų mėgėjas.

   • slenksties:

    Tai ir nesvaidyk ir neprikurpk čia Tautininkams nei konservatorių,nei Grybauskaitės tai pats prieš save turbūt teisindamasis?Kai Tautininkai svarstė ką iškelti ir buvo daug maž prieita prie minties,turint informaciją staiga buvo išskraidintas į priekį R Paulauskas.Taip ,kad geriau jei jauties nesmagiai……?,Kodėl jis dar ir klijuojamas prie referendumo,ką jis darė?.Ponai ir ponios,kas norit remkit,kiekvieno pasirinkimas ir teisė,tik reikia gerbti tuos,kurie rinko parašus,buvo iniciatyvinėje grupėje,pasirašė ir šiai kandidatūrai nepritaria.

    • Gerbiamasis,:

     Jūs patys ir bandot ką nors priklijuoti ar atklijuoti prie referendumo klausimo kaip “arkliuko” į Prezidento rinkimus. Jei manote, kad kažkas įgyjo privilegijų šiuo klausimu, tai mes niekada nesusitarsime. O prieš tai buvęs mano komentaras tai atsakas į įžūlų melą, atseit provokaciją prieš tautininkus. Pats save priskirčiau prie Tautinių pažiūrų. Tikiuosi ta vieta dar neuzurpuota?

     • slenksties:

      Gali save priskirti kur tik nori.Vertinama,kaip pasielgiama atsakingu momentu garbingai ar ne.Pagal tai ir vertinimas ir pasitikėjimas.Kito kelio nėra:).
      Dėl tautininkų galiu taip pat patvirtinti,kad jų atžvilgiu pasielgta nelabai kaip ir ne tik jų.Jei buvo tariamasi,kad kelti bendrą kandidatą,tai susitarimo laikomasi.Negeranoriški pasirenka skaldymo kelią.

 45. Atgalinis pranešimas: Z.Vaišvila. Valstybės ir Tautos apsisprendimo metas (tiesioginė transliacija) | Alkas.lt

 46. Atgalinis pranešimas: Z.Vaišvila. Po tarpinės pergalės reikia ruoštis ilgai kovai už Tautą | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: