Rūkantieji nuo kitų metų nebegalės traukti dūmo Vinco Kudirkos aikštėje ir Bernardinų sode (6)

RūkymasVilniaus miesto savivaldybės taryba šias vietas paskelbė nerūkymo zona. Draudimas įsigalios nuo 2014 metų sausio 1 dienos. Ateityje Taryba planuoja dar daugiau vietų paskelbti nerūkymo zonomis.

Paskelbti V. Kudirkos aikštę nerūkymo zona pasiūlė Tarybos narių grupė „Už kultūringą Vilnių“, kuriai vadovauja Tarybos narys Žydrūnas Savickas.

Aikštėje ir Bernardinų sode bus pastatyti specialūs įspėjamieji ženklai, o jų nepaisantys vilniečiai ar miesto svečiai gali būti įspėjami arba baudžiami nuo 20 iki 50 litų baudomis.

V.Kudirkos aikštė pasirinkta kaip reprezentacinė Vilniaus centro vieta, kurioje dažnai lankosi šeimos su mažais vaikais, jaunimas, vyksta daug renginių.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

6 komentarai

 1. Kažin:

  Reikia sakyti negalės “ne dūmo traukti”, o smardinti…

 2. Nepolitikas:

  Diskriminacija! Aikštes, gatves yra atviros. Tai jau visuotinės teisės pažeidimas

 3. A:

  Visose viešose vietose rūkymas ir girtuokliavimas turi būti apribotas, paliekant ribotas galimybes.

 4. Unti:

  Šaunuoliai, taip ir reik. Gana smarvinti visur. Jei lauki autobuso stotelėje, ar eini gatve, tai pirmiausiai ne mašinų dūmus užuodi, bet cigariukų dūmus. Reik įdiegti kultūrą, jei žmonės jos neturi – susibūrę stotelės pastogėj laukiam , o čia atein smarvintojas ir put dūmus. Paperdę, atrodo, jaučiam gėdą, o padūmiję – dar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: