LGL bandė atkreipti ES kultūros ministrų dėmesį (3)

Liberalai 2013 m. liepos 27 d. gėjų pasididžiavimo eitynėse Vilniuje

Liberalai 2013 m. liepos 27 d. gėjų pasididžiavimo eitynėse Vilniuje | „Facebook.com“ grupės „Liberalai už LGBT teises“ nuotr.

Lietuvos gėjų lygos (LGL) bendruomenė trečiadienį surengė piketą prie Nacionalinės dailės galerijos Vilniuje, kur vyksta Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai renginiai. Jie protestavo prieš, jų nuomone, diskriminacinį Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymą. Susitikimo dalyvius pasitiko apie dešimties žmonių iš LGL grupelė.

Pasak jų atstovų, LGL yra nepatenkinti tuo, kad LRT tolerancijos eitynėms „Baltic Pride“ skirtus vaizdo klipus įvertino kaip nepilnamečiams žalingą informaciją.

Piketuotojai atėjo apsivilkę vienodais geltonos spalvos marškinėliais su užrašu „Už šeimų įvairovę“. Tarp jų buvo ir LGL pirmininkas Vladimiras Simonko.

LRT kiek anksčiau nusprendė specialiu indeksu pažymėti ir tik vėlai vakare rodyti „Baltic Pride“ reklaminius klipus, kuriuose įvairūs žmonės prisipažįsta esą homoseksualūs bei išreiškia palaikymą netradicinės seksualinės orientacijos žmonėms.

Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba rugsėjo 23 dieną yra paskelbusi sprendimą, kad informacijos skleidimas yra susijęs su užsakomosios informacijos transliavimu, dėl kurios bet kuris viešosios informacijos skleidėjas turi teisę iš savo pusės nuspręsti, kokiomis sąlygomis bus skleidžiama užsakovo parengta informacija.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

3 komentarai

  1. Abraomas:

    Nematau ryšio tarp kultūros ir psichikos anomalijų.

  2. Sėlis:

    O kam nepilnameciams zinoti apie tuos lytinius psichopatus? Nuo pat mazens bruka mesla vaikams i galvas apie savo “egzistencija”. Palikite vaikus ramybeje!

  3. Abelis:

    Žymus ekonomistas M.Chazin prognozuoja, kad sekantis ES vystymosi etapas gali būti fašizmo atgaivinimas, nes atgaivinti gamybos,reindustrializuoti ES, žlungant vartojimui ir namų ūkiams, bus neįmanoma. Tada teks ieškoti atpirkimo ožių. O tam, kad atpirkimo ožiais vėl netaptų žydai, sugalvota visuomenės nepasitenkinimą nudrenuoti ant iki gyvo kaulo visuomenei įsiėdusių homoseksualistų ir kitokių iškrypėlių, kuriuos transnacionalinis kapitalas šiuo metu finansuoja, popina ir, matyt, ruošia šiai delikačiai misijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: