Kokiu greičiu važiuoja Vilniaus troleibusas ar autobusas? (0)

„Google“ nuotr.

„Google“ nuotr.

Vilniuje autobusų vidutinis važiavimo greitis siekia 21,19 km/val., o tuo tarpu troleibusų – 17,6 km/val. Stebėti transporto priemonių greitį nuo šiol kiekvienas norintis gali ir internetu.

Internetiniame tinklalapyje „www.stops.lt“ , užvedus kursorių ant transporto priemonės burbuliuko, galima sužinoti, kokiu greičiu važiuoja autobusas ir troleibusas. Šioje svetainėje taip pat galima pasižiūrėti norimo maršruto tvarkaraštį, stebėti transporto priemonių judėjimą realiu metu.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje.

Tai pat savivaldybė informuoja, kad 46, 49, 50, 56, 58, 73, 115 maršrutų autobusai ir 7 maršruto troleibusai važiuos dažniau. Šiuose maršrutuose dirbs 12 papildomų transporto priemonių.

Taip pat po atliktų keleivių srautų tyrimų nuo spalio 1 dienos bus pakoreguoti 2G, 20, 24, 34, 43, 46, 49, 50, 52, 56, 58, 59, 60, 73, 76, 115 autobusų maršrutų ir 2, 4, 7 troleibusų maršrutų tvarkaraščiai.

Be to, 76 Ateities g.-Sakališkės-Bireliai maršruto autobusai nebeužsuks į Ožkinius, Pagubę ir Balsių mokyklą. Ožkinių, Naujųjų Verkių, Balsių, Pagubės, Birelių gyventojų ir šių teritorijų moksleivių poreikiams atidaromas naujas autobusų maršrutas 65 Ožkiniai-Naujieji Verkiai-Balsių g.-Pagubė-Bireliai. Šio maršruto eismo grafikas bus priderintas prie pamokų tvarkaraščių.

Nuo spalio 1 d. 32 Žvėrynas-Zujūnai-Gineitiškės-Pašilaičiai maršruto autobusai sustos naujoje Pavilnionių stotelėje (Pavilnionių gatvėje tarp Skalvių ir Naujųjų Gineitiškių stotelių), 61 Stotis-Nemėžis-Kuprioniškės maršruto autobusai sustos naujoje Šveicarų stotelėje (Ilgojoje gatvėje tarp Sodybų ir Vyturių stotelių), o 82 Stotis-Salininkai-Miškiniai-Juodšiliai maršruto autobusai, važiuodami iš Juodšilių į Salininkus, sustos naujoje stotelėje Baltoji Vokė (Raistelių gatvėje tarp stotelių Miškinių sodai ir Raistelių miškas).

Taip pat, atskiros autobusų ir troleibusų Gerosios Vilties stotelės (centro link) sujungiamos į vieną: keleivių patogumui autobusai sustos dabartinėje troleibusų stotelėje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: