Lytinių marginalų eisena vyko policijos, specdalinių ir protestuotojų apsiaustyje (nuotraukos) (119)

R.Garuolio nuotr.

R.Garuolio nuotr.

Liepos 27 d. Vilniuje įvyko seksualinių ekstremalų – homoseksualistų, save vadinančių „gejais“ eitynės. Apsupti gausių policijos ir specialių dalinių pajėgų homoseksualistai praėjo Vilniaus Gedimino prospektu iki Lukiškių aikštės, kurioje įvyko jų mitingas.

Sostinės gyventojai dorovės normų laužytojus pasitiko šūkiais: „Agresyvios mažumos diktatui – NE!“,  „Gėda Lietuvai: homoseksualistams – ne!“, „Aš nepritariu homoseksualizmo propagandai“, „Mes už laisvę, jūs už liga. Lietuvos gėjų Liga“, ,„Leidimas rengti homoparadą – spjūvis tautai į veidą!“, „Gaidžių „šeimas“ – į „Vievio“ paukštyną!“, „Išstokim iš pederastų sąjungos“.

Vienas žmogus homoseksualistų eiseną stebėjo kartu su atsivesta ožka. „Jos vardas – Simonko“, – žurnalistams sakė ožkos šeimininkas… Tačiau budrūs policininkai supratę užuominą ir nenorėdami, kad ožka įžeistų lytinių marginalų eisenos vadovą panašiu į ožkos vardu – sulaikė ožką. Tuo pačiu į policijos nuovada buvo išvežtas ir ožkos šeimininkas. Šį policijos išpuolį prieš niekuo dėtą gyvūną stebėję miestiečiai šaukė: „Paleiskite ožkytę – ji nekalta!“. Tik vėliau paaiškėjo, kad suimta buvo ne ožka bet ožys…

Dar prieš prasidedant seksualinių ekstremalų eitynėms buvo sulaikyti prieš šias eitynes aktyviai protestuoti nusiteikę žinomi politikai Kovotojų už Lietuvą sąjungos pirmininkas Vytautas Šustauskas ir Seimo narys Petras Gražulis. Policija pranešė, kad eitynių metu iš viso buvo sulaikyti 28 žmonės, pradėti 2 ikiteisminei tyrimai, sužeistas vienas policininkas.

Nors prieš prasidedant homoseksualistų eitynėms P.Gražulis buvo policijos suimtas, tačiau tuoj pat gausioje žmonių minioje išdygo daugybė „gražulių“, žmonės akylai stebėjo visuomenės dorovės normų laužytojų eiseną užsidėję įspūdingas tikroviškas P.Gražulio veido fotokopijų kaukes…

Nors P.Gražulis buvo policijos suimtas, tačiau tuoj pat gausioje žmonių minioje išdygo daugybė „gražulių“ | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Nors P.Gražulis buvo policijos suimtas, tačiau tuoj pat gausioje žmonių minioje išdygo daugybė „gražulių“ | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Negausi kelių šimtų lytinių ekstremalų eisena buvo nustelbta susirinkusių smalsuolių, protestuotojų ir policijos pajėgų būrių. Lydimi smerkiamų šūksnių, švilpimo ir triukšmo elitiniai visuomenės moralės normų laužytojai  su savo palaikytojais iš užsienio valstybių tik sustiprintų policijos pajėgų dėka nupėdino iki Lukiškių aikštės. Čia įvyko jų mitingas, papiktinęs ir įžeidęs ne viena Lietuvos laisvės kovotoją kuriems ši aikštė siejasi su šventa kova už Tėvyne.

Arūno Sartanavičiaus fotoreportažas:

Ričardo Garuolio nuotraukos:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

119 komentarų

 1. Aurėja:

  Labai liūdna skaityti tokius rašinius, kurių autoriai įsivaizduoja esą kovotojai “už tautą”, “už Lietuvą”, “už dorovę”….Tikrai labai liūdna, nes jie patys nesuvokia, kad šiuo atveju jie atstovauja tamsiausius mūsų Tėviškėlės gaivalus – nepakantumą kitokiems, agresiją, tautinį uždarumą, tamsumą. Šis kelias niekur neveda, deja. O idėjos jau kažkur girdėtos: “tarybinė moralė” tebuvo tuščias lozungas (kaip ir “tautinė moralė”), nes – ačiū Dievuliui – žmonės savo lovose yra laisvi ir ten jų santykių negali aprobuoti nei CK, nei Svarinskas su Vaiškūnu. Ačiū Dievui! Kad Meilė, intymumas yra absoliučiai privati teritorija ir jos kontroliuoti neįmanoma. Netgi tokios tamsios ir agresyvios “tautos gelbėtojų” pajėgos negali to padaryti, nors ir kaip grasintų, keiktųsi ir skeryčiotųsi. Tyčiotis ir niekinti kitokius žmones, kurie nėra už mūsų valstybės įstatymų ribų yra nusikaltimas. Visų pirma prieš mūsų vaikus. Mes kovojame prieš patyčias mokyklose, o kaip elgiamės patys?….Bjauriausiais keiksmais, grasinimais, neapykanta mes rodome mūsų vaikams pavyzdį…..Ar “tautos gelbėtojai” apie tai susimąsto?…Kokią Lietuvą jūs norite matyti, “gelbėtojai”? Uždarą, nepakančią kitokiems, tamsią, kur dalis žmonių būtų ujami kaip pasiutę šunys?….Kur jie bijotų ir slėptųsi?…Nors yra lygiateisiai šios valstybės piliečiai? Atsipeikėkit, “gelbėtojai”, aš tokios Lietuvos nenoriu. Ir mano šeima – mes visi norime , kad Lietuvoje būtų gera gyventi visiems jos piliečiams. kad niekas nebijotų ir niekas negrasintų. Pakartosiu: man liūdna, kad mūsų Tėviškėlėje kurstoma neapykanta ir pjudomi pilnateisiai mūsų šalies piliečiai.

  • lietuvis:

   Iškrypėlių varoma mirties kultūra veda Europą į niekur, senoji Europa miršta, ateitis priklauso islamistams, kurie iškrypėlių nepasigailės, taip kad pedikams nebeilgai džiaugtis.

  • Gintautė:

   Mieloji, seksas iškreiptu būdu neturi nieko bendo su meile, nes meiės vaisius yra kūdikis. Seksas iškreiptu būdu platina tokias baisias ligas kaip AIDS, o idėja su kauke šauni 😉

   • Aurėja:

    Ne čia esmė, brangioji. Esmė yra tai, kad šie žmonės nepasirinko savo seksualinės orientacijos. Nes prigimties pakeisti yra neįmanoma. Na, kaip įmanoma būtų iš manęs padaryti lesbietę?….:):):) Aš jau trečioje klasėje buvau įsimylėjusi tokį gražuoliuką penktoką:) O kaip iš vyro, kuris dievina moteris padaryti gėjų?…Man teko pažinti gėjų (jis aktorius, labai gražus vaikinas, ne lietuvis), kuris man asmeniškai pasakojo, kad dar vaikystėje jis pajuto, kad yra ne toks, kaip visi. Jis augo tradicinėje šeimoje. Štai kur yra esmė – toks vaikas gali gimti ir tau, brangioji, ir tam agresoriui, kuris jau ir man čia grasina…Jei ne vaikas, tai anūkas. Ir ką tada? Atsižadėsi jo?….Nemylėsi?

    • S:

     Galima pagydyti visus… Eikit į konsultacijas. Lengviau pasveiksit… 😉

     • Aurėja:

      Hitleris gydė dujų kamerose, o kaip siūlytumėte gydyti jūs?…:) Gal prievarta gėjus suguldytumėte su moterimis?….:):):) Beje, mano pažintas gėjus sakė, jog jis vieną kartą bandė mylėtis su mergina, bet po to….ilgai vėmė….Tokia yra realybė. Tokia realybė buvo ir bus – berods apie 4 proc. žmonijos yra netradicinės pakraipos- na ir ką, nusišausime su durų rankena?….Ar veiksime Hitlerio metodais?….O jei tai palies mus asmeniškai – jei Dievulis atsiųs pamoką vaikų ar anūkų asmenyse, ką tuomet darysime?…Nei vienas nėra apsaugotas.

      • medus:

       Aurėja, jūsų komentarai neatitinka tikrovės – tikri gėjai (pažįstu tokių) nesimyli su moterimis norėdami pažiūrėti ar, atleiskite, neapsivems, kaip, beje, ir nesidemonstruoja gatvėse niekindami ” natūralios” seksualinės pakraipos žmones. tai, kas vyko šiandieną Vilniaus gatvėse, beveik neturi jokio ryšio su tikrais Lietuvos homoseksulais. šiandien vyko suvežtinis spektaklis, skirtas ES ir trokštantis provokacijų (skaitykite mano komentarą žemiau). jeigu jūs to nesuprantate, gal nekomentuokite taip “nuoširdžiai” už “gėjus”. tikrieji homoseksulais nereikalauja laisvės jiems vieniems- paminant kitų žmonių teises ir orumą- tai daro tik tam specialiai parengtos struktūros. taigi arba jūs labai naivi ,arba visai nesuvokiate apie ką rašote.

       • Aurėja:

        Aš puikiai suvokiu, apie ką rašau. Nes turiu net kelis pažįstamus gėjus. O štai jūs, manau, nepažįstate nei vieno. Lietuvoje puikiai pažįstu gėjų porą, kurie yra labai išsilavinę ir su kuriais labai malonu bendrauti. Pirmiausia todėl, kad jie neagresyvūs, šilti ir yra puikūs draugai. Beje, jie yra labai talentingi. Patikėkite, palyginus juos su tuo kontingentu, kuris čia rašo komentarus, tai….kaip dieną lygintui su naktimi – dauguma čia rašančių yra neraštingi ir primityvūs kaip medžiai, atleiskite. Aš nesu naivi, aš juos tiesiog gerai gerai pažįstu. Ir tiek.

        • medus:

         tai šiuo atveju turime labai panašią patirtį, tik išvadas pasidarėme labai skirtingas. mano pažįstamų homoseksulaų šiandien čia nebuvo – jie nėra nupirkti ES fašistinių struktūrų, siekiančių sunaikinti Lietuvos šeimas ir lytiškumą. o apie komentuojančių kitų lygį nesirūpinkite- žmonės lieja savo emocijas (kurios, beje, yra labai pagrįstos, nors išsilieja nelabai gražia forma), tad neskubėkite vertinti.

        • Kukis:

         Gerbiamoji, štai jūs ir naudojate autorės cituotoje knygoje pateiktus veiksmus bei argumentus….
         Juk gėjai, anot jūsų- VISADA, išsilavinę, mandagūs, gerai uždirbantys ir LAAAABAI talentingi.. .. žodžiu, tikras visuomenės ELITAS (kuriuo, savaime aišku, reikia sekti )… o visi, kurie sako, kad tai nesveika ir nuodėminga… neraštingi, primityvūs ir t.t…. žodžiu, tikri visuomenės tamsybininkai ir padugnės…. taigi, tikra šaunuolė, idealiai išmokote savo mokytojų pamokas ir labai puikiai taikote įsisavintą informaciją. BRAVO!!!

         • mintis:

          Taigi galimai mokytojos i,išsilavinusiosios mandagios,kultūringos,tik abejotinai geranoriškos įtaka jaučiama…
          apie prostatos orgazmą girdėjot,apie vyriškos nekaltybės praradimą?Jei būtumėt papuolus kai buvo dar mažai patyrusiai į rankas nežinia kas čia šiandien būtų rašoma:)Pasimėgavimas patyrusio paprastai sujaukia gyvenimą pradedančio.Vaikam labai svarbu pirmieji lytiniai santykiai:ar jie lygiaverčių žmonių ar kokie apgaulės būdu,prievartiniai ar natūralūs ar r kokie iškreipti.Tai įtakoja jo visą lytinį gyvenimą.Ir tai parašyta išsilavinusių,mandagių ir gražių ir gražuoliukų ir visokio amžiaus specialistųir kultūringų solidaus amžiaus mokslininkų tik reikia skaityti.

        • S:

         Gerai, puiku, sulyginkim. Labai nesunku patikrinti. 😀 Kiek jūsų išsilavinę gomosiekai paskelbė straipsnių tarptautiniuose žurnaluose su citavimo indeksu? Prašom vardą pavardę, nors vieną. Jūs gi viešinate pasižymėjusius gėjus, puiki taktika. 😉 Aš galiu patikrinti ir žinosim, ar jie talentingi iš tikrųjų, ar tik Jūsų nelabai sveikoje makaulėje, prašom, pirmyn… 🙂

        • Aurėjai:

         Gėjai, tai gėjai, bet “prie ko” eisenoje matėsi iš Vasario 16-osios minėjimo Kaune matytas ir įsižeidęs Kacas, ką jis ten veikė ir ką čia veikia? Pjudo. Matėsi ir daugiau anos tautybės žmonių. Čia politika, brangioji. Pasiskaitykite daugiau apie globalizaciją, Boroso pasisakymus, kad iki 2030 metų nebus tautų, šeimų, nes tai atgyvenos,
         kuriamas naujas žmogus “naujasis europietis”, kaip, kad visai neseniai komunistai kūrė “naują komunizmo statytoją”. Šitie mūsų gėjai yra tik žaisliukai didelių žaidėjų rankose, o už to slepiasi dideli pinigai. Tegul gyvena šitie lietuviški gėjai ir nelenda mums į akis.

       • Irmantas:

        Medau, ir kieno gi teises ir orumą “pamynė” eitynės??? Ir kas, anot tamstos, niekina “naturalios” seksualinės pakraipos žmones? Ar ne atvirksciai visgi viskas yra? Kita vertus, ką iš tavęs atėmė (ar ko tau nedavė homoseksualai), kad taip prieš juos nusiteikęs?

      • S:

       Pradžiai siūlyčiau testosterono injekcijas išbandyt. Daug yra metodų. Jūs nevieniši… 🙂

      • lietuvis:

       O pedofilais, ekshibicionistais, sadistais, prievartautojais irgi gimstama ar vis tik tampama?
       O kaip su jūsiškių (tolerastų) dogma, kad lytis yra socialinis konstruktas (išmokstama būti vyru ar moterimi), o orientacija tai jau negali būti įgyjama begyvenant?
       O kaip gaidžiai kalėjimuose, kurie gaidžiais būna tik trūkstant moterų, o netrūkstant vėl pakeičia orientaciją į normalią.

    • Nudiegulis:

     Sakykim, gime sau zmogelis, kuris vaikystej pasijuto netoks. Jis buvo vienaakis. Kada uzaugo, susirinko vienaakiu chebra ir suorganizavo eitynes. Zmones pyksta ne del to, kas jie yra, o del to, kad jie lenda kur nereikia. Krusasi (myli) jie lai savaip, bet kam afisuotis???
     Kas liecia mane asmeniskai, tai ju marsai daro juos atstumianciais, kur seniau man jie buvo dzin.

    • Kukis:

     Meldžiamoji, bent sau nemeluokit, ką? O kaip su ta “queer ” ideologija??? Juk ji, sekant jūsų spaudą, sėkmingai žingsniuoja koja kojon???? Va, ŠMC net paroda tam skirta atidaryta…

    • Kažin:

     Teisingai – “prigimties pakeisti negali”, bet ta prigimtis sąlygoja negalią, kuri yra socialinio pobūdžio, yra jausmų nedarnos, dvasinė negalia dėl to ją turintiems asmenims yra reikalingi dalyvavimo joje apribojimai. Tokiu atveju, akivaizdu, kad jie negali būti valdžios, apskritai vadovaujančiais asmenimis. Jie šiai jausminei nedarnai, negaliai kompensuoti – pagiežai dėl jos išlieti gal ir organizuoja tokias visuomenę draskančias eitynes.
     Jums tas nerūpi, šią valstybės lygyje spręstiną pusę sąmoningai nutylite – pasakiusi A, nesakote B, Jums visuomenės draskymas, t.y. kita to paties dalyko pusė nerūpi, va čia Jūs esate nenuosekli, tendencinga.

    • mintis:

     A.Pavilionienės politika gaji?Ar ne?Ji kaip sava:)????

    • sn:

     Aurėja. P*derastų paradas neturi nieko bendra su gėjų teisėmis. Absoliučiai nieko. Taip, yra prigimtis, gėjumi ir lesbiete gimstama. Netradicinės Tačiau tai nėra dingstis p*derstiniam prozelitizmui, kuris vykdomas koordinuotai ir su milžiniška jėga.

     Gėjų paradai – tai politinės valios ir jėgos demonstravimas. Su meile jie neturi visiškai nieko. Absoliučiai.

  • lietuvis:

   Iškypėlių lobistai tęsia Markso, Engelso, Lenino, Trockio ir kitų antižmogiškų totalitarinių ideologų darbus, nes pastarieji propagavo šeimos naikinimą bei iškrypimus.

  • S:

   Klausyk, mieloji gonorėja, anksčiau aš esu netgi vieną gomosieką apgynęs, kitaip vienas ultra jį būtų primušęs. Na, paprasčiausiai žmogus gailėjosi, kad yra toks, sakė kitaip negali, tai sutarėm dėl gydymo. Testosterono dozės manau turėtų padėt, turėjau tokių iliuzijų. Tačiau, dabar aš nusiteikęs šituos nuokrypas daužyt savo rankomis. Tau toks pokytis ką nors sako? Jūs jau savo užsidirbot ir Jūsų laukia liūdna pabaiga, ir jokia policija su visais pasaulio saugumais neišgelbės. Tamstai galiu pasiūlyt tik tiek – užsimušk į sieną.

   • Aurėja:

    Tavo komentaras liudija, kad kažkas vaikystėje tave labai skriaudė ir žemino – dėl šios priežasties tu toks piktas ir žiaurus. Tu esi apgailėtinas, bet pats to nesuvoki…Ar žinai Biblijos Tiesą – kardą pakelsi, nuo kardo ir krisi. Štai tavo ateitis. Agresija neprives prie gero, bet galbūt tau tai bus gera pamoka. Galbūt tai tavo tobulėjimo kelias. Tu man linki blogo, o aš tau palinkėsiu Meilės. Dieve, duok tau Meilės, nes jos tavo gyvenime labai trūko, argi ne taip?

    • S:

     Kad man meilės kažkaip netrūksta… Galiu pasakyt priežastį, kodėl pavėlavau sumindyt Jūsų niekingą išsigimėlių paradą. Tuo metu mylėjausi su moterimi, didiname gimstamumą Lietuvoje. Mano vaikas dar nemoka kalbėt, bet jau spjaudo, kai pasakai “pederastai”. 😉 O savo šitą “tave vaikystėje žiauriai” skriaudė gali susikišt kur nesueina, aš jį kaip nuluptą žinau. Tai yra imbecilų kartojama klišė, kurią pasiūlė psichologai, patys psichiškai nenormalūs. Tai darželio lygis ir tokio mastymo pvz studentus aš iš karto siunčiu velniop, BIBlijos studijuot. Gal geriau gydykis, kol nevėlu, man nereikia Tavo meilės, įtariu esi baisi kaip “staraja karga”.

     • Aurėja:

      Esi primityvus kaip stulpas ir pats to net neįtari…:) Nieko ten – tose eitynėse – nebūtum nuveikęs, būk absoliučiai ramus:):):) Būtum pats gavęs bananu per kuprą ir uodegą pabrukęs parskuostum namo:)Puiku, kad nuleidai agresiją per seksą – tai geriausia, ką tavo primityvi makaulė galėjo sugalvot. Tik primityvas gali mokyti savo mažą vaikelį neapykantos ir agresijos. Tik toks, kuris linki savo nuosavam vaikeliui blogo…Linkiu tau Meilės, nes neturėjai jos.ž ir nežinai, kas tai per dalykas. O tavo “kietumas” – tik begalės kompleksų rezultatas.

      • tikras lietuvis:

       Baik nesąmones pliurpti.

      • S:

       Gerbiamoji Kukariekū, paskaičiuok kiek kartų savo žinutėje pavartojai žodį “primityvas” ir pagalvok kaip vadinti individus, kurių žodynas yra šitaip ribotas. Aš jau matau, kad čia pidaradą saugojusio policininko variantas; dedasi labai protingais, nors sugeba pacituoti tik BIBliją ir lipdyti kitiems etiketes. Gerai pralinksminot šiandien, pasirodo, esat trenkti visi, tiek tame parade, tiek komentaruose palaikantys, užuojauta. 😀

      • mintis:

       pagal amžių reiktų jau suprasti ir įvertinti savo gyvenimo nuostatas,ne blaškytis tai tautiškumas,tai kairė tai nesuprasi kas?????Pinigai ir materialinės gėrybės mažai ką apsprendžia žmogaus branda ir susiformavusi pasaulėžiūra yra jo turtas.Pačiam būnant galimai nebrandžiai asmenybei nereiktų griebtis auklėti kitų:)???

     • Apie meilę
      Juozas Dapšauskas kažkada savo straipsnyje rašė,kad meilė-ne seilė,kad ji kaip vėjo
      dvelksmas.
      Meilė mėgsta jaukumą,harmoniją,abipusį supratimą,atvirumą.Ji nėmėgsta triukšmo.
      Meilės linkėti yra labai atsakinga,nes tavo supratimo meilė gali būti kitam visai nepriimtina,ir sukelti tokios kalbos ir linkėjimai atmetimą,dvasinę alergiją.
      .Mėgsta A Pavilionienė apie meilę šnekėti.Kai ji ją mini,atrodo,kad jos žemėje sumažėja.

    • cia piderasai nepakantus ir agresyvus:

     O kur demokratija – dauguma nenori to jusu parado, tai ir negruskit per prievarta.

    • Kaktomaisa:

     Tamsta..jei jau pacitavot biblija…ane?tai gal jum priminti tokias eilutes..a..Kas svetimautų su kito moterimi, su savo artimo žmona, abu – svetimautojas ir svetimautoja – bus baudžiami mirtimi.
     11 Jei kas sugultų su savo pamote, abu turi mirti; jie patys kalti dėl savo mirties.
     12 Jei kas sugultų su savo marčia, abu turi mirti, nes tai iškrypimas; jų kraujas yra ant jų.
     13 Jei vyras sugultų su vyru kaip su moterimi, abu bjauriai nusikalstų ir abu turi mirti.
     14 Jei kas, vedęs dukterį, vestų dar ir jos motiną, padarytų didelį nusikaltimą. Toks asmuo bus sudegintas kartu su abiem moterim, kad tarp jūsų nebūtų tokių nusikaltimų.
     15 Kas paleistuvautų su gyvuliu, bus pasmerktas mirti; gyvulį taip pat užmuškite.
     16 Jei moteris paleistuvautų su gyvuliu, ji bus užmušta akmenimis kartu su gyvuliu; jos kraujas bus ant jos.
     17 Jei kas imtų savo seserį, savo tėvo ar motinos dukterį ir matytų jos nuogumą ir ji matytų jo nuogumą, abu bus padarę bjaurų nusikaltimą; jie bus išnaikinti savo tautos akivaizdoje; jie patys atsakys už savo kaltę.
     18 Kas sugultų su moterimi jos mėnesinių metu, abu bus išnaikinti iš savo tautos.

  • Amelija:

   Aurėja, tai pati (ar pats) ir šeimą turi? Kokios jos narių lytys – vyras ir vyras ar moteris ir moteris? O dėl Lietuvos – tu nori vienokios, aš kitokios, ir panieka autoriui, esą jis “atstovauja tamsiausius mūsų Tėviškėlės gaivalus”, rodo tavo labai menką tolerancijos lygį. Nulinį. Teisybė, kad “žmonės savo lovose yra laisvi”, tai ir būkit tose savo lovose, ko po gatves trankytis, policiją už mūsų visų pinigus versti smurtauti?

   O apskritai, ožkelė, dieduko atvesta į “paradą”, vertesnė didesnės pagarbos už aurėjas “su šeimomis”.

   • Aurėja:

    O man ir nereikia tavo pagarbos. Aš ir be tavo pagarbos žinau savo vertę. Tik nesigviešk Lietuvos, ji ir man priklauso. Ir mano vaikams taip pat. Ir mano vyrui taipogi. Mes norime, kad mūsų Tėvynėje vyrautų taika, santarvė ir pakantumas kitokiems. Jei tau maloniau bendrauti su ožkomis nei su žmonėmis – tavo teisė rinktis:)

    • Kukis:

     Klausimas…. Kuo tamstos norai bei užgaidos yra geresni nei, tarkim mano?????
     A, taip, žinau. Jūsų pusėje progresas ir klestėjimas, mano – tamsybės, naciai, komunistai…. ble, ble, ble….
     Bet matot, kad tad “progresas” jau buvo, buvo toks tūlas Neronas…. net, manau, pats nustebtų, koks jis buvo progresyvus ir kaip (keliais tūkstantmečiais! !!!) aplenkė laiką….. kuo tas “progresas” baigėsi… taip pat žinom…..

    • Aurėjai:

     Nebus nei santarvės, nei taikos, nes Lietuva papuolė į globalizacijos mašiną ir būsime triuškinami iš visų pusių – tiek savų lietuviškų “milicininkų”, tiek vakarų “demokratų”. Mes patys turime grūdintis, išlikti savimi, nesileisti tapti atvykėlių nedraugų žaisliukais

    • Apie protestą Prancūzijoje.cituoju:
     “Sugriautas ir kitas mitas,kad,kad vienos lyties asmenų santuokai priešinasi,tik grupelė reakcionierių ir religinių fanatikų.Čia ir kairieji, ir dešinieji,vedę,vieniši,ar išsiskyrę,turtingi,vargšai.Tarp jų organizatorių:aktorė-jumoristė,keletas merų,vaikų teisių ir šeimų asociacijų atstovų,homoseksualai,kurie nori mąstyti plačiau,nei per savo seksualinės orientacijos prizmę”.
     Tai va.Ideologijos nešėjai,matomai, organizuoja paradus ideologijai skleisti,žmonės ,gyvenantys savo taikų gyvenimą-protesto akcijose dalyvauja,kad turėtų galimybę ramiai gyventi nuo tos ideologijos nepriklausomi.Ar taip supratau:)?

  • AURĖJA, Jūs norite matyti Lietuvą kurioje visi turi lygias teises? Ar taip? Tai kodėl nepasisakote garsiai ir taip karštai kaip čia už ZOOFILŲ, PEDOFILŲ ir NEKROFILŲ teises. Tai taip pat mažumos. Bet jums gėda? Dar turite šiek tiek gėdos.

   • Mindaugas:

    Jonei, tai vadinama “slidžia nuokalne” – iki skausmo žinoma logine argumentacijos klaida. Kuri įspūdingai skamba tamsuolių akyse, bet atrodo labai banaliai ir nuvalkiotai mąstančiųjų tarpe. Iš vikipedijos (ir tai neparašyta eitynių proga, nesiriskit dar žemiau pradėdamas kurpti konspiracijos teorijas):

    “Slidi nuokalnė yra loginė argumentacijos klaida, kai sakoma, kad jei įvyks vienas įvykis, tai būtinai seks ar turėtų sekti ir kiti, tačiau neparodoma, kaip pirmasis įvykis sukels tolimesnius.

    Slidi nuokalnė ypač dažnai naudojama politiniuose debatuose, kadangi duoda reikiamą efektą klausytojų akyse, ypač – jei pateikiama sąmojingai.

    Pavyzdžiai:

    Jei įteisinsime homoseksualų santuokas, tai po to bus įteisinta ir pedofilija, nekrofilija, santuokos su gyvūnais…
    Jei pripažinsime, kad homoseksualumas yra normalus dalykas, tai po to žmonių gali visai nebelikti, nes homoseksualios poros negali susilaukti vaikų.
    Jei suteiksime moterims balso teisę, tai gal ją suteikti ir vaikams, gyvūnams..?
    Jei vaikams bus dėstomas lytinis švietimas, padaugės nepilnamečių nėštumo ir abortų atvejų.
    Jei dabar uždrausime rūkyti viešoje vietoje, tai po to uždrausime ir valgyti mėsainius”

    • Mindaugas:

     Atsiprašau už klaidą – Jonai.

    • gintas:

     “”Slidi nuokalnė” yra loginė argumentacijos klaida”

     Ne, tai nėra loginė klaida. Tai yra ekstrapoliacija – mintinė projekcija – viso praktinio mąstymo pagrindas. Tik kvailiai “slippery slope” samprotavimus gali laikyti logine klaida.

    • nesupratau.”Kuri įspūdingai skamba tamsuolių akyse”??????
     kaip gali akyse skambėti?Lyg ausys klauso ,akys mato?Kalbama apie logiką,bet logika pametama?
     “bet atrodo labai banaliai ir nuvalkiotai mąstančiųjų tarpe”????
     jei kalbama apie logiką,pametus logiką tai kas ten dar gali atrodyti ar neatrodyti tuo labiau “mąstančių tarpe”???

   • pensininkas:

    Man regis, kad Aureja tai Ausrine Pavilioniene, beprasmis su ja gincijamasis. Ja tik grabas nutildys.

   • Aurėja:

    Nustebinote pateikęs, atleiskite, neišmintingą klausimą, p.Jonai….Tikrai nustebinote. Argi jums neaišku, kuo skiriasi tos trys jūsų išvardytos rūšys:) nuo homoseksualų?…Tuomet paaiškinsiu jums: šios trys jūsų paminėtos kategorijos tenkina aistras su kažkuo, kas negali pareikšti savo nuomonės. Arba tos nuomonės nepaiso. Jie prievartauja. Jeigu du vyrai ar dvi moterys gyvena kartu savo noru ir jies abiems yra gerai, jie myli vienas kitą, kartu dirba, kartu leidžia laisvalaikį – būtent tokius gėjus ir pažįstu – kame yra nusikaltimas?… Mūsų valstybės įstatymai sako, kad jie yra lygiateisiai Lietuvos piliečiai. Kas jums, p.Jonai, dar neaišku? Tokie įstatymai yra visose šalyse, kuriose demokratija turi senas tradicijas. Ir tai yra teisinga, nes žmogus nepasirenka savo lytinės orientacijos, natūrali trauka moteriai ar vyrui yra prigimtinė ir jos neįmanoma pakeist. O juo labiau neįmanoma užsikrėsti homoseksualumu:) Jeigu jūs iš manęs, p.Jonai, bandytumėt padaryti lesbietę, tai……..būtų labai juokingas ir absoliučiai nevaisingas darbas:) O jus ar galėtų sugundyti vyras?….Susimąstykite. O gal?….Gal dėl to taip paniškai bijote gėjų?….:):):)

    • S:

     “No problems” gauti sutikimą iš BET KO:

     1. NEKROFILAI. Juk užtenka parašyt testamentą, kuriame aiškiai nurodytas troškimas santykiauti po mirties, tokiu ir tokiu būdu. Tai neatimama prigimtinė žmogaus teisė, netgi daugiau nei prigimtinė, argi ne? Ir tada Jūs smagūs su grabais po Gedimino prospektą savo parade “tuda-siuda, tuda-siuda”… 🙂 Grabą jūsų nešiojamą jau matėm, tik lavonėlio pamylėjimo trūksta, tiesa?

     2. ZOOFILAI. Čia jokių problemų. Akivaizdu, kad katės per morčių aiškiai pareiškia savo nuomonę “su bet kuo”. Gal tik mokslininkams reiktų pasistengti gyvulio smegenų bangas nuskanuot (gana paprasta, dabar daro) ir jei gyvūnui malonu, kodėl ne? Tarp kitko, zoofilija neoficialiai veikia kaip norma afganistanuose ir kitose musulmonų šalyse (vietoj jūsų gomosiatinos jie tratina avinus, tai įprasta). Taigi, praktika yra ir pirmyn, kuo jūs čia išskirtiniai su savo šiknom toje ES? 🙂

     3. PEDOFILAI. Čia apskritai klausimo nėra. Gi vaikas įgalus pareikšt savo nuomonę gal jau nuo 3 metų. Jei kovojama už senų žmonių teises, tai kodėl gi jums nepakovojus už laimingą ir “mylimą” vaikystę? O jei vaikas skundžia dėdes, tai reiškia jis melavo ir pedofilai yra ne pedofilai, o tie kas bandė sutrukdyti abipusei meilei tarp suaugusio ir vaiko. Taigi šitą Lietuvoje jau matėm, teisėsauga Jūsų pusėje, taigi pirmyn į žmogaus teisių gynybą, išsigimėliai.

     Ir klausyk, durnele marija aušrine, tai juk akivaizdu, kad mes čia visi užsislaptinę gėjai – tai žinoma (juk visi žmonės žemėje pagal jus yra gėjai, tik dar “savęs neatrado”, ar ne tiesa? 🙂 Aš laukiu nesulaukiu, kol mano homoseksualumą patikrins koks labai patyręs gėjas, pageidautina iš vadų. Tik yra nedidelė problemėlė, matai mes mėgstame aštresnį seksą (tobulesnę meilę), todėl kartais nuo jo sulūžta kaulai ir užpakalio skylė lieka išdraskyta (su pagaliu). Taigi, per silpni jūs esat tikrai meilei, slepiatės už “mientų” – nesąžininga… 😀 Ir priminsiu Tau, kad Siena jau laukia tamstos nuomonės. Gerai įsibėgėk, kad būtų užtikrintai ir – pokšt, taip, kad būtų galutinai! 😉 SAVANORIŠKAI… 😀

  • mintis:

   pasiskaitykite, tamsta, Gėjų Teisių Kodeksą Čikagoje,gėjų suvažiavime priimtą iš 17 reikalavimų,kurių dalis įgyvendinta,nors atrodė kažkada,kad toli, toli?
   “7.reikalavimas.Panaikinti visus įstatymus,reglamentuojančius lytiniuose santykiuose amžiaus cenzą” ???
   Po eitynių iniciatoriaus ir vadovo kalba-interviu sako apie žingsnių greitėjimą ir galių pajutimą::”aš laukiu….” ir tt.

  • Nepolitikas:

   Bet paskaitykit ką rašo MEDICINĄ: Гомосексуализм (от гомо… и лат. sexus – пол), половое извращение, заключающееся в противосстественном влечении к лицам своего пола. Встречается у лиц обоего пола.
   Половые извращения, половые перверзии, болезненные нарушения направленности полового влечения или его удовлетворения. Половое влечение при Половые извращения может быть направлено на неадекватный объект: самого себя (аутоэротизм), лиц одноимённого пола (гомосексуализм – мужской, в том числе педерастия, и женский – лесбийская любовь), малолетних (педофилия), кровных родственников (инцестофилия, кровосмешение), животных (зоофилия, скотоложство), трупы (некрофилия) и т.п. Половые извращения могут также проявляться в виде влечения носить одежду противоположного пола (трансвестизм), созерцать половой акт или обнажённые половые органы (вуаеризм), обнажаться перед лицами противоположного пола (эксгибиционизм), а также влечения к предметам (для мужчины, например, женская коса, носовой платок, туфля и т.п.), которые вызывают у данного человека половое возбуждение (фетишизм). При др. формах Половые извращения половое удовлетворение наступает только при условии жестокого обращения с партнёром (садизм) или, наоборот, страданий, доставляемых им (мазохизм). Половые извращения могут иногда протекать наряду с нормальной половой жизнью.
   Половые извращения следует отграничивать от половых девиаций – не относящихся к болезненным состояниям отклонений от общепринятых форм полового поведения (например, большинства случаев онанизма).
   Часто Половые извращения – ситуационно обусловленные зафиксировавшиеся навязчивые влечения (см. Неврозы), механизм возникновения которых – образование условнорефлекторной связи при совпадении полового возбуждения с индифферентным в половом отношении раздражителем (например, при фетишизме, эксгибиционизме, садизме, мазохизме и т.д.). Этому способствует ранняя половая возбудимость и склонность к формированию инертных условнорефлекторных связей. Часть случаев мужского и женского гомосексуализма, а также трансвестизма некоторые авторы относят к врождённой патологии, обусловленной наследственными причинами либо нарушениями половой дифференцировки плода во внутриутробном периоде. Причиной возникновения Половые извращения могут быть и некоторые нервные и психические заболевания (например, энцефалит, травматические поражения головного мозга, шизофрения), эндокринные и др. нарушения.
   Лечение Половые извращения зависит от вызвавшей их причины. Применяют психотерапию, гормональные препараты и нейролептические средства. Для профилактики Половые извращения важны правильное половое воспитание и борьба с совращениями (см. Половые преступления).

   Лит.: Крафт-Эбинг P., Половая психопатия, пер. с нем., СПБ, 1909; Попов Е. А., О классификации половых извращений, в кн.: Проблемы психиатрии и психопатологии, М., 1935; Свядощ А. М., Женская сексопатология, М., 1974; Sex offenders, N. Y., 1965; Marmor J. (ed.), Sexual inversion, N. Y., 1965.

  • cia piderasai nepakantus ir agresyvus:

   Audrius Rytmetys Gėjum būti nuodemė?

   Žydrūnas Savickas jei nueitum ispazinties neklaustum tokio klausimo Prieš 13 val. Audrius Rytmetys prasimokiau seminarijoje pora metų, tiek to gal paskui vyksta aptarimai prie pietu stalo, kas ka durnesnio isgirdo

   Audrius Rytmetys paskaityk koks jis gejus ar pedofilas, man tie karingieji grazulio draugai labiau gejai. Beje, Sladkevicius buvo gejus, na ir kas, geras jis zmogus, mazai jau ji uztikau

   Audrius Rytmetys Tavo misija žemėje gimdyti, eik gimdyti. O darbai ten jūsų visų panašūs. Prieš 3 val. Audrius Rytmetys vaikščiojantis inkubatorius, pabarškino vyrelis šnd, greit gimdysi
   12:31

   Jurate Bartuseviciute- Jankauskiene as tai jau pagimdziau…2 kartus…o tau ar iseis?! Prieš 3 val. naudojant „mobilusis“ Audrius Rytmetys aš nenoriu, tu gimdai. O man gal ir išeis, nes tokių vaikščiojančiu inkubatoriu pilna. M.Jackson, Kirkorovas – po kelis pasidarė. Tik matai aš gyvenu sau, o tu gyveni vaikučiams, dėl vaikučių ir už vaikučius

 2. Kažin:

  Tai, kaip čia dabar suprasti, vyko pirmininkavimo ES renginys ir Grybauskaitė nei dalyvavo jame, nei pasveikino atvykusių dalyvauti svečių iš ES …
  Ar čia vaizduojama, kaip koks Lietuvos išprievartavimas, atseit, Prezidentė čia “ne prie ko”… Tai kur tada yra Lietuvos suveneras!… Išeina, kad Lietuvos valdžia nevykdo jai Tautos pagal Konstituciją (4 str.) suteiktų valstybės suverenių galių… Kažkoks absurdo teatras…

 3. S:

  Buvau nuėjęs, tačiau manęs neprileido arčiau renginio, sako “registravosi visi prieš 11 valandą”. Aišku, patikrinau to pareigūno dokumentus, parodė vyresniojo policininko Jono Dobilo pažymėjimą, kaip ir tvarkingas. Apeliavo į uniformuotus pareigūnus netoliese (pats buvo civiliais rūbais, tai galvojau saugumietis). Na, ką ten tampysiesi su juo, pakalbėjom šiek tiek. Įsivaizduokit kuo viskas baigėsi… Ogi pakvietė prie savo mašinos ir išsitraukė … testamentą, kažkokią bibliją. Maža to, ten kažkas Povilionienei buvo parašyta, kažkoks testamentas. Nė velnio nesupratau, sakau tu man smegenų nesuk, sakyk ką pats galvoji. Tai jis man kažkokią kitą bibliją pradėjo siūlyt, jau neprirašytą nieko, “New Testament”. Pasiūliau susikišt tą daiktą atgal. Apibendrinant, kažkoks keistas psichų šou, galvas reiktų ten persišviest tiek gomosiekams, tiek policininkams. 😀

 4. V. -> S.:

  Dėkui už pasidalijimą! Na, tikrai jie VISI kažkokie zombiai – sektantai “išplautom” smegenim!!…. Baisiai liūdžiu, kad mes – ne musulmoniška šalis…..

  • medus:

   kad esame ne musulmoniška šalis, tikrai nereikia gailėtis – kraujo praliejimas yra tai, ko jie labai norėtų, nes tada galėtų iš karto priimti visus barbariškiausius įstatymus, baudžiančius už mažiausią nenusilenkimą homoseksualui. taip, dalyvaujantys šiose groteskiškose eitynėse yra išpalutomis smegenimis, bet tikrai ne kvailiai ir tai daro ne šiaip sau. asmeniškai pažįstu nuostabių žmonių – gėjų ir jokių problemų su jais neturiu – jų šiose eitynėse tikrai nebuvo. jie myli savaip ir gyvena savaip – kaip ir visi kiti, demonstruotis nėra jokio poreikio. o tie, kurie šiandien čia atvežti demonstravosi, buvo tiesiog gerai sustyguoto plano įrankiai:
   1) areštais ir kitokiu psichologiniu spaudimu išgąsdinti natūralius žmones ir iš anksto nuslopinti bet kokį galimą pasipriešinimą;
   2) išisireiklauti sau privilegijų tuoktis ir auginti neteisėtai atimtus iš natūralių šeimų vaikus (pvz. pagal Sambulo konvenciją);
   3) paskui išsireikalauti dar daugiau privilegijų ir ne tik visuotinės tolerancijos, bet ir vergiško paklusnumo “mažumos” poreikiams;
   4) auklėti belyčių nesusipratusių asmenų lengvai pažeidžiamą tautą, kuri puikiai atitiks ES pigios darbo jėgos ir “pamazgų duobės” poreikius.
   laisvų žmonių nesuvaldysi, todėl pirmiausia būtina rasti “teisines” priemones juos nutildyti. laukite reakcjos iš ES ir naujų įstatymų prieš “nemeilę” homoseksulams ir ktokioms “mažumoms”. matykime visą dėlionę, o ne vieną jos gabalėlį. ramybės, tautiečiai, laisvos dvasios supančioti jie neturi jokių galimybių.

   • S:

    Klysti vienoj vietoj. Nėra jokių “gėjų nuostabių žmonių”, jie visi yra nelabai normalūs, įskaitant Roką Žilinską, gydyt juos reikia. Tikiuosi čia nepažeidžiau apsitriedusios ES įstatymų, nes pasiūlyt žmogui gydytis (t.y. sveikatos) juk nereiškia diskriminacijos… 😀 😀 😀

    • medus:

     žmonės yra kokie yra ir jie nešaukia vaikščiodami gatvėmis – tiesiog gyvena ir netrukdo savo buvimu kitiems. aš tokių pažįstu, bet jų šiandieną Vilniuje tikrai nebuvo. nematau reikalo juos “naikinti” ar kaip kitaip pulti – galime vadinti liga ar kaip norime, bet jie tokie ir nereikalauja sau kokio nors išskirtinumo. argi sunku tai suprasti? o tai, kas vyko Vilniuje, buvo spektaklis įstatymų leidybai, ką greitai ir pamatysime.

     • S:

      Gyventi netrukdant neužtenka, reikia savo buvimu dar ir nešti naudą kitiems žmonėms, nes žmogus yra bendruomeninis gyvūnas – argi sunku suprasti? 😉 O ligas reikia gydyti arba naikinti, netgi pirmiausiai tų pačių sergančiųjų labui, išgiję padėkos, patikėk. Tarp kitko, juk tie “tylieji” gomosiekai (Rokas Žilinskas + kiti, “kurių nebuvo”) ir priims tuos tavo minimus įstatymus, skirtus paties pagydymui nuo normalios orientacijos. Jų tokia užduotis. Argi ne taip? Pagalvok, kas Tavo draugai…

   • lietuvis:

    ŽIAURIAI KLYSTI!
    Jokie įstatymai neveiks, jei bus masinis visuomenės pasipriešinimas. Pydarų lobistai neturi jokių šansų Gruzijoje, Serbijoje, Rusijoje ir kitose nesugadintose Europos šalyse ar tuo labiau musulmoniškose šalyse. Tokį menką pasipriešinimą, koks buvo šiandien tiek ES, tiek pydarų lobistų gaujos vadeiva (kuris apie garsiai jau kalba) priims kaip savo pergalę ir toliau spaudimą visuomenei bei mūsų “politikams” tik didins, todėl greitu metu galime sulaukti jiems palankių įstatymų.

 5. kuklukslkanas:

  Ištaisykite klaidas pirmoje str. pastraipoje.

  be to, ne seksualiniai ekstremalai, o seksualiniai ekstremistai, homonaciai, heterofobai.

  Teko matyti labai blogą plakatą greta Murzos, Plakatas: es žvaigždžų apskritimas + pederastų vėliavos skritulys = vyrų dulkinimąsį draudžiantis ženklas! Turėjo būti ne draudžiamąjame ženkle dulkinimas….čia ablomas juodas….

  kukluksklanas

 6. gintaras:

  Visu pirma buvo sulaikyta ne oška, o ožys (jo šeimininkas labai pyko, kad žiniasklaida skelbia netiesa apie jo augintinio lytį). Antra žiūrint iš šalies susidare įspudis, kad dauguma “parado” dalyvių dėvėjo geltonas liemenes.
  Trečia arklinė policija vaikėsi žmones vien dėl to , kad pastarieji ramiai stovėdami skandavo “gėda”.

 7. kuklukslkanas:

  priedo pridursiu, kad tvarkyti pederastus reikia įstatymu, o ne nepasitenkinimo reiškimu. Visų pirmą reikia įstatymiškai pederastus ir kitus agrastus apibrėžti, o tai padaryti turėtu Sveikatos ministerija, kurios sudaryta komisija turėtu visus anomalinius “patvirtinti” ir išduoti tokiems invalidų pažymėjimo atitikmenį, o būtent pederasto pažymėjimą kurio pagrindu tokiems anomaliniams būtu asmens tapatybės dokumente įrašoma jo anomalinė lytinė orientacija, va tada tokie taptu legaliais ir tikrais pederastais, o ne menamais, amsimetėliais, ir tik tada jie galėtu reikalauti “lygybės” ar kažkokių utopinių “teisių” ir tik tada, jei tokių bus daugiau nei “mūsų daug” bus galima pradėti galvoti ką gi visuomenei su tokais daryti. Reikia, kad pederastai panorėtu į asmens dokumentus gauti tokias žymas, ir tai turėtu padaryti SAM ir teisininkai. O dabar, neįdentifikuoti klounai terorizuoja visuomenę ir dar juos gina policija už tos visuomenės pinigus….

  • tikras lietuvis:

   Tikra tiesa – kol jie neturi gydytojų pažymėjimų, kas paliudytų jų paukštiškumą, tol jų kalbos apie jų kažkam priklausymą yra makaronų kabinimas durneliams.

   • Vilmantas Rutkauskas:

    Esa toks posakis rusų kalba:
    Odin raz – nie pederast.

   • kuklukslkanas:

    Matai, lietuvi tikrasai, Gražulis vietoj savo cirkinimosi ir dūros stūmino turėtjo paruošti įstatymo projektą ir jį pateikti seimui svarstyti, Mano žiniomis tokia įdėja ir medžiaga jam ir kitiems patriotams buvo perduota dar metai prieš rinkimus į seimą.
    Tai liečia ir privalomą tautybės įšaro į asmens tapatybės dokumentą atstatymą. Tautų nėra, bet BK yra, pederastų nėra, bet BK jiems ginti yra, o kaip gi juos visus atskirti, jei niekur apie tai nerašoma? Vardas, pavardė, lytis ir pilietybė! ir jokio tautinio ar lytinės orientacijos identiteto…..va čia yra darbo baras, o ne šūkaliojimas su matiugalniku gatvėje “Už Lietuvą”….

    kukluksklanas

    • mintis:

     labai tikslus ir reikalingas pastebėjimas.
     Kalbėjo, dalyvavo du iš jaunimo linijų vadovai Jaunimo savižudybių daug.Kodėl?Tai kaip dirba jaunimo linijų vadovai?Finansavimą tai išsipešė?

    • tikras lietuvis:

     Yra pirmas įstatymo projektas – prieš pederastų propagandą.
     Nenorėk visko iš karto – tegul nors tas pirma praeina.
     O jam galėtume papriekaištauti, kad ėjo į konfrontaciją su policija, kuri jo nepraleido į darbo vietą, betgi pasižiūrėk koks yra puolimas ant jo – kitas jo vietoje tuos pederastus jau seniai už tai būtų pradėjęs su kirvuku vaikytis.
     Todėl palinkėkime geriau P.Gražuliui sveikatos ir stiprybės, nes jam vienam tenka ta kova – niekas jam nepadeda.

     • kuklukslkanas:

      Matai, lietuvi tikrasai, istatymas prieš pederastų propagandą galimas tada, kai yra patys pederastai, o tokių – nėra, yra tik klounai homoteroristai, kurie senokai jau turėjo būti uždaryti cypėn, kaip antivalstybinę antikonstitucinę veiklą vykdanti organizuota nusikalstama grupuotė..
      Tu negali atskirti policininko, jei jis vilki civilio rūbais, tačiau jo privalėsi klausyti, jei jis parodys savo policininko ženklelį ir pažymėjimą, nes tai yra valstybės išduodamas patvirtinimo dokumentas. Teisėjas turi valstybės išduotą pažymėjimą, seimo narys turi valstybės ižduotą pažymėjimą, invalidai turi valstybės išduotą pažymėjimą, pensininkai turi valstybės išduotą pažymėjimą, o pederastai neturi nieko, nebent LGL špargalkę, kurių galima prispausdinti su printeriu milijonus.
      Analogiška situacija su TAUTYBE, yra LLRA, bet lenkų – nėra, yra lenkiškos mokyklos, bet lenkų – nėra, jų nėra, nes jų tautybė neatsispindi valsybės išduotame dokumente, jie LR piliečiai ir niekuo daugiau nesiskiria nuo čigonų (kurių irgi faktiškai nėra, nors teoriškai būti turėtu, kitaip kas gi per sutvėrimai gyvena tabore?) NEEGZISTUOJA, egzistuoja tik PILIEČIŲ MASĖ ir toj masėj apart PILIEČIŲ daugiau nėra nieko, nei tautų, nei pederastų, Dabar kodėl reikia išskirti pederastus iš bendro konteksto, ogi todėl, kad jie reikalauja socialinių dalykų, t,y, vedybų, įsivaikinimų, švietimo, propagandos ir kt. jei jie nereikalautu socialinių dalykų, jų išskirti nereikėįtu, kaip pvz, automobilistu klubų narių, akvariumininkų klubų narių, jaunūjų gamtininkų, ir kt. jie nereikalauja jokių socialinių dalykų, nereikalauja lygybės, tolerancijos ir pan.

      kukluksklanas

      • tikras lietuvis:

       Aš apie tą patį:
       1. visų pirma reikia aiškintis ar tikrai, kaip internete rašoma, Simonko iš Adamkaus gavo pilietybę išimties tvarka?
       Jei taip, tai tuomet būtina reikalauti ją atimti.
       Tautininkai, ko miegat?
       2. pareikalauti tų, kurie skelbiasi homoseksualais ir ieško kažkokių teisių, kad pateiktų gydytojų pažymėjimus, kad tikrai yra jie tikri homoseksualai, o ne tokią priklausomybę turintys, kuriuos tuoj pat dera gydyti, o ne su jais derybas vesti.
       Ir t.t.

       • tikras lietuvis:

        Tam nereikia jokių įstatymų – reikia tik tautininkams nemiegoti.

        • kukluklkanas:

         Įdėja ir informacija, su detaliais išaiškinimais ir pan. buvo pateikta Songailai, Gražuliui, Uokai, Kundrotui, Pankai, Čekučiui, Garuoliui likus 1 metams iki seimo rinkimų, Songaila su Uoka dar buvo seimo nariai, galėjo skubiai parengti įstatymų projektus ir pateikti seimui svarstyti.

         O ko norėti iš tautininkų, jei nėra tokios tautos, kuriai jie “atstovauja”, LR konstitucijoje tokia tauta minima, o realiai, jos nėra. Ir dar, ko tikėtis iš tautininkų, jei jų rinkimų programoje rašoma: AUKŠČIAUSIA VALDŽIA-PILIEČIAI!

         kukluksklanas

  • Kažin:

   Džiugu girdėti problemą suprantančiojo balsą ir netgi siūlančio, kaip ją spręsti.
   Pridursiu, kad iš to, kas dedasi, darosi akivaizdu, kad šią negalią turintys individai negali būti valdžios, apskritai vadovaujančiais asmenimis. Šis apribojimas įstatymu turi būti nustatytas neatidėliojant.
   Taigi, ministrai Andriukaiti ir Bernatoni, jūsų atsakomybės klausimas, kur atitinkamas įstatymų projektas, kiek dar Lietuvą laikysite ES poligonu, kiba iš to kokį asmeninį ar partinį interesą turite!

   • S:

    Andriukaitis gomosiekų vakarėliuose pastoviai dalyvavo, pažįstamos merginos būnančios tos “aukštuomenės” gyvenime gerai tai žino. Kaip medikai sako, gali būti jog jis tuos tris vaikus savo moteriškei padarė tik per ovuliacijų ciklus, “iš pareigos”. Taigi, nelabai aišku kas toje valdžios viršūnėje darosi, juk jie patys asmeniškai gomosiatiną į priekį ir stumia, su ES palaiminimu žinoma.

 8. rimas:

  Homoseksualumas tiesiog yra gyvo organizmo reprodukcinės funkcijos negalia. ( invalidumas ). Mano nuomone, gimę akli,kurti, nevaikštantys verti kur kas didesnės užuojautos, nors demonstracijų ir nerengia. Homai gali gyventi visavertį gyvenimą, bet,turbūt dėl orientacijos, vis ieško nuotykių anam galui. Nesiseka Lietuvai su sąjungomis. Viena mus per prievartą darė HOMO SOVIETIKAIS ,kita HOMO TOLERASTAIS. Mane abu variantai vemt verčia , o Jųs?

  • Vilmantas Rutkauskas:

   O Tau ar neatrodo, kad prie pederastiškumo savaime priveda krikščionybė, kurios pažintojai pažinėjai kasdien gulasi ir keliasi su tokiu kristumi ?

   • S:

    Jei privestų tik prie pederastijos, tai dar būtų pusė velnio. Bet atrodo, kad čia gali būti ir gomosiatina, ir nekrofilija, ir tarprasinis seksas viename (šventoji trejybė), nes tas vyskupas Robinsonas, kuris Kristų paskelbė esant gomosieku, yra dar ir negras… Aš tik vieno dalyko nesuprantu, jei jau krikščionys tokie, tai kodėl dar sado-mazo nepridėjus? Aš būčiau prie monsinjoro Svarinsko buvęs, kai olandas genitalijas jam demonstravo, tai būčiau įsibėgėjęs taip spyręs šiknon tam išsigimėliui, kad nuskristų iki katedros altoriaus. O ten visi spokso ir jokio sadizmo neparodė, nors olandas norėjo… Matyt, šventoji trejybė neleidžia šito. Na, bent jau krikščionišką policiją turim, testamentus visokius skaitančią. Gomosiatiną saugo…

   • mintis:

    Vilmantai,ar galėtum išlįsti iš užburto rato ir konstruktyvaus ką pasiūlyti?Mintys giluminės bet užvožtos rieduliu ir saugomos.Atverk skrynią gal ten kas racionalaus gludi?Nusibodo tie kryžiuočiai.Ne tas metas su jais kavonėm žaisti.
    Ačiū už pastangas.

 9. Nudiegulis:

  Del tu gomiku sitiek pinigu is biudzeto. Geriau butu kokiam zmogui transplantacija uz tuos pinigus padare, ar siaip koki rimtesni reikala prafinansave. O cia tu gaidziu siknas saugojo…
  Ka cia ir beridursi. Uz ES pinigus musu valdzia ir patys sikna parduotu ir i parada varytu.

 10. kad jau:

  Panašu, kad alkas pavirto į visiškai propagandinę svetainėlę būreliui fanatikų ir žmonių su psichiniais sutrikimais 😀 Skelbiama informacija visiškai neatitinka realybės

 11. tikras lietuvis:

  Reikia visus tuos, kurie dalyvavo ir propagavo tą iškrypėlių viešą orgiją pasižymėti ir kaskart, kai tik bus jų koncertai, pristatymai ar rinkimai, ar dar kas jiems visa tai kaišioti panosėn ir viešai – tegul Lietuvos žmonės žino su kuo turi reikalą – kokias “vertybes” jie kiša Lietuvai.
  Kadaise tokius degindavo ant laužo ir, jei grįžtų tokia mada, tai aš pasižadu tam reikalui paaukoti degtukų dėžutę. 🙂

 12. Saulius Kulvičius:

  Sistema pajungta aptarnauti naujai ideologijai. Pareigūnai bandė atimti plakatą (Temidė su vaivorykšte perrištomis akimis).Tik pradėjus gasdinti administraciniu teismu ,ir ėmus visur skambinti -grąžino. Matai mano plakatas, atitinkantis 95procentus gyventojų ,gali provokuoti 5 procentus abejotinos psichinės sveikatos vaivorykštinius. su tautininkų vėliava negalėjau prieiti arčiau nei 20 m ,-matai vėliavos medinį kotą galiu panaudoti kaip ginklą (galima pagalvoti ,kad plastikas būtų minkštesnis už medieną)Visa laimė ,kad pareigūnai tai irgi supranta ,kad kažkas nenormalaus , – Žmogaus teisės pasirinktinai,-5 procentams vaivorykštinių. O 95 procentų teisės pažeidža 5 procentų teises. Dermokratija ? ———Demagogija. O tiksliau Naujoji ideologija.

 13. Audronė:

  Labiausiai šitame agresyvaus demonstravimo parade sujaudino baltos,mažos ir beteisės (vis dar) gražios ožkytės(ožiuko) likimas,kurią tampė svetimi ginkluoti “dėdės”.Ji taip ir nesuprato, kas čia vyksta iš tikrųjų ir kodėl ji turi džiaugtis.Vienintelė išeitis-laukti Kūčių nakties, kada ji prabils žmogišku balsu,reikalaudama savo teisių.O jeigu rimtai, tai iš ryto pabudusi pagalvojau,kaip gerai,kad tas košmariškas sapnas baigėsi.

 14. mintis:

  Pareigūnai taip pat turi šeimas,vaikus yra tėvai,mamos mylintys savo vaikus.Nėra ir jiems taip paprasta.

 15. kestulijo:

  Slubo vokiecio reiktu kad tvarka padarytu,nes mes niekaip neystengiam……

 16. Dalė:

  Smagiai čia šnekučiuojate:)) Tik keista, kad neįsiterpia nė vienas eitynių dalyvis. Įdomiai atrodo: paleido savo smarvę, o jūs čia dabar peškitės tarpusavyje: norite ją uostyti, ar ne:DDD

  • S:

   Dale, mes pauostysim, mums nesunku, o kur mes pagaliau dingsim? 🙂 Arba mes uostysim dabar, arba po to, kai “meilės kvapas” jau bus ne iš 200 metrų, o iš atkišto per metrą gėjo pasturgalio Jums prieš nosį (Svarinskui čia dar gėlytės buvo, patikėkit…). Aš jau pajutau “homoseksualų potraukį”, todėl patarčiau gėjams ir kitiems bybėjams tvirčiau užsibarikaduot namie, kad kartais mano meilė nepasiektų…

  • Vilmantas Rutkauskas:

   Gaila, ožiukas nieko negali pasakyti. Teks palaukti Kūčių nakties.
   CHA

 17. Dalė:

  Gerb. Aurėja – gėjų gynėja, ne visi jie tokie šventi, kaip jums išrodo. Kai kurie ir prievartauja. O mano artimų pažįstamų sūnus homoseksualumu “užsikrėtė”. Būdamas vaikas savo dienoraštyje visas savo svajones siejo su mergaitėmis, o štai sulaukęs 16-os, patapo gėjumi, mat jo gyvenimo kelyje pasimaišė talentingas, apsukrus ir turtingas šios socialinės grupės atstovas.

 18. Gintautė:

  Kas poniai Aurėjai įkalė į galvą, kad gėjiškumas įgimtas, visi medicininiai tyrimai rodo, kad tai yra priklausomybės liga, tokia pati kaip narkomanija ar alkocholizmas įgyta dėl netinkamo socialinio auklėjimo. Laukinėse tautose, kur yra santuokos papročiai tokių individų nepasitaiko 🙂

 19. Arūnas:

  manau, kad Gedimino prospektas nėra išnuomotas vienai grupei žmonių, kad į jį negalėtų užeiti kiti žmonės. Net jeigu tai ir Gražulis. Jeigu ta grupė žmonių, nesvarbu, kas jie būtų- pyderastai ar kiti, nenorinti leisti užeiti į jų okupuotą teritoriją kitų žmonių, tegul ruošia renginius uždarose teritorijose- pvz. stadionuose, kaip tai gražiai daro Jehovos liudytojai, kuriems taip pat daug kas nepritaria, bet tokiais jų renginiais nesipiktina. Nesutinku su tais, kurie leidžia gatves atimti iš tautos

 20. Arūnas:

  Aurėjai:
  2013 07 28 16:05

  Parašęs komentarą, perskaičiau ir kitų samprotavimus. Todėl, Aurėja, tikrai negerbdamas tų vyrų ir moterų, aistrą gesinančių su gyvūnais, noriu Jūsų paklausti, kuo jie blogesni už žmones cirke gyvūnus išnaudojančius, tuos kurie skerdžia mėsai, kailiniams ir avalynei arba naudojasi jų produktais? Ar ginate ir visų jų pasirinkimą, ar tik labiau vertinate kailinukus 🙂
  Ir dar rašote: Jeigu du vyrai ar dvi moterys gyvena kartu savo noru ir jies abiems yra gerai, jie myli vienas kitą, kartu dirba, kartu leidžia laisvalaikį –kame yra nusikaltimas?… O jeigu vienas vyras gyvena su šešiomis jį mylinčiomis (ir jo mylimomis) žmonomis, kaip tai leidžia pranašas, tai kame yra čia nusikaltimas? Ar Jūs jų neginsite nuo persekiojimo ir neteisybės 🙂 ? O jei atvirkščiai, kokia nors Jekaterina turi mylinčius ir mylimus vyrukus (tegul ir futbolo komandos dydžio), tai kaip su jų meile- kur čia nusikaltimas, jeigu tai daroma gera valia ir laisvu sutarimu?
  Ar čia tik pyderastams tokį išskirtinumą suteikiate- kaip ir kai kuriai tautai su pavardžių rašymu. Jiems tai leisti, o Pin de chuje neleisti pavardę gimtąja kalba rašyti? Ar visiems vienodai, kaip mūsuose buvo įprasta?

 21. Dalė:

  Atrodo,artėjame prie išvados, kad problema – tame, kad nebesuprantame, kas yra gėris ir kas – blogis. Ir kas pagaliau yra Tiesa.

 22. Dalė:

  Ir dar: atrodo, kad savo dėmesiu ir diskusijomis mes tik tarnaujame jų tikslams.
  http://www.sarmatas.lt/07/dzonas-venari-heteroseksualios-amerikos-taisymas-detali-strategija-siekianti-homoseksualuma-padaryti-priimtina-visuomenei/

  Ir nesuprantu: ko ten reikėjo eiti žiūrėti tos demonstracijos. Jei mūsų ten nebūtų (anei vieno žmogelio) – prieš ką gi jie tada demonstruotų?

  • tikras lietuvis:

   Pavėlavote su klausimu – apie tai dar prieš tai buvo šnekėta ir prieita išvados, kad geriausia juos palikti be dėmesio.
   Bet.
   Žiopliai vis tiek bus ir tada jau vaizdas, jei niekas anų nenušvilps, būtų toks – Lietuva jau supederastinta (visiems tai tinka – niekas ne prieš).
   Taip, kad nebuvo tinkamos taktikos tikrai pergalei.
   Tikra pergalė būtų buvusi, jei būtų tūkstantinė minia – liaudis užėmusi trasą (buvo pasiūlymas) ir jokiu būdu iš jos nepasitrauktų.
   Ir tai buvo įmanoma padaryti, jei, pvz. Bažnyčios, kurios čia tik knisa durneliams protus ir kišenes jų iškrausto, būtų kaip Gruzijos Bažnyčia išvedusios savo tikinčiuosius ir su vėliavomis, hierarchais ir vyskupais būtų stovėję.
   Betgi jiems pochui Lietuva – jiems svarbu savos kišenės, o kitų tokių, kurie galėtų išvesti mases kažin ar yra iš viso.

  • Kažkas rašė komentare,kad jei nebūtų to nepasitenkinimo,tai vaikai galvotų,kad tai normalu,priimtina,taip spalvingai pateikta nesuprasi kas.Todėl nemanau kad buvo organizatorių buvo pasitenkinimas pasitenkinimas,kai buvo plakatai, kad tai visuomenei nepriimtina,amoralu,netinkamas pavyzdys.
   Oželytė manau neteisi.

 23. Rytas:

  tautininku sajunga FB spausk “Patinka”, jei
  Juvenalinė justicija ir homoparadai – STOP
  Seniūnų rinkimai – TAIP
  Kubilinis VAE projektas – Rusijos interesų Trojos arklys
  Ypatingojo prokuroro institucija TAIP
  Kai kurių privatizuotų objektų reprivatizacija TAIP
  Žemės nepardavimas užsieniečiams TAIP
  Ševronus – LAUK
  Progresiniai mokesčiai TAIP
  Valstybinis komercinis bankas ir visų valstybės institucijų sąskaitos jame TAIP
  Minimali alga jau dabar – 1300 litų ir toliau didinama TAIP
  Visos Lietuvos švietimo įstaigos lietuviškos, visiems vienodos TAIP
  Tautininkai VISADA sausio 13 duoda kraują
  Tautininkai organizuoja ir dalyvauja akcijoje “Darom”
  Tautininkai vaikų namuose veda paskaitas, žaidimus apie patriotizmą
  Tautininkai kasmet pagerbia Plechavičiaus armiją ir vadus, Armijos krajovos aukas ir t.t.
  Tautininkai veda stovyklą “Mūsų šaknys – Baltai” , eiseną “Lietuvos himną giedosiu Punske”, prisideda prie Šaulių stovyklos Turgeliuose ir t.t.
  Tautininkai bendrauja su Latvijos ir kt. šalių tautininkais
  Tautininkai gina Tautą, Kalbą Žemę
  Tautininkai užjaučia prancūzus dėl D. Venero mirties ir duoda atkirtį Lenkijos šovinistams
  Tautininkai – tai kovo 11 eitynės ir šimtai kitų renginių

 24. rimas:

  nesiseka Lietuvai su sąjungom. Viena iš mūsų prievarta darė HOMO SOVIETIKUS , kita prievartauja tapti HOMO TOLERASTAIS

 25. A:

  Sodomijos gynėjai aiškina, kad toks polinkis – įgimtas. Bet kodėl tada visa genderizmo propoganda nuo darželio visiems kala, kad lytis yra socialinis konstruktas ir ją galima pasirinkti ? Tai kaip – lytį pasirenka naują, o lytinis polinkis lieka senas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: