Žemės valandą centrinėse Kauno gatvėse užges šviesos (1)

Žemė. NASA nuotr.

Žemė. NASA nuotr.

Šį šeštadienį, kovo 23 d., pasaulį apskries didžiausia žmonijos istorijoje savanoriška geros valios iniciatyva – Žemės valanda. 20.30 val. vietos laiku viso pasaulio žmonės, verslo organizacijos ir vyriausybės jau septintus metus iš eilės bus pakviestos vienai valandai išjungti šviesas ir leisti Žemei atsikvėpti. Prie šios iniciatyvos prisijungs ir Kauno miestas.
Kaune simbolinė šviesos išjungimo ceremonija vyks centrinėje miesto aikštėje – Rotušėje. Apšvietimas Rotušės a. Ir dalyje Vilniaus g. bei Laisvės al. bus išjungtas nuo 20.30 val. iki 21.30 val.
Apšvietimas taip pat bus išjungtas Kauno Kristaus prisikėlimo, Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (įgulos), Kauno Švc. Mergelės Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčiose, Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo Arkikatedroje bazilikoje, Kauno pilies komplekse ir Kauno miesto savivaldybėje.

Rotušėje vykstančiame Žemės valandos minėjime dalyvaus KTKC folkloro ansamblis „Ratilėlis“ ir Kauno Palemono vidurinės mokyklos vaikų folkloro ansamblis „Bitula“.

Pernai valandai šviesas išjungė net 134 valstybės visuose 7 pasaulio žemynuose. Prieš ketverius metus prie šios pilietinės iniciatyvos prisijungusi Lietuva sulaukė didžiulio visuomenės susidomėjimo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
alko-2-proc

1 komentaras

  1. Valdas:

    Ot bus darbo vagim jau geriau kojos is namu nekelt, Laisves alejoj diena moteru rankinukus atimineja, senamiesti pilana baru prilake vyrai gali is anksto taksa usisakyt, nenueis iki pirmo kampo. Vasara per hanzos svente po sviesiai apiplese mano masina, o per nauj u sutikima kai saudo fejerverkus tai visos signalizacijos suveikia ir narkomanai lupa navigatorius,magnetolas o cia durniai tamsos usimane geriau nuvaziuotu i giria ten ir taip tamsu jau mus meras tai lochas visiskas jam tikrai zmogus iki lemputes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *