Paskelbtas 100 turtingiausių lietuvių sąrašas (0)

„Facebook“ nuotr.

„Facebook“ nuotr.

Per praėjusius metus „Ekonomika.lt“ skaitytojams pristatyti sėkmingiausi Lietuvos verslininkai trečiadienį apdovanoti Vilniaus rotušėje vykusiuose „Verslo švyturių” apdovanojimuose. Renginio metu atskleistas ir 100 turtingiausių Lietuvos verslininkų sąrašas.

Į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją susirinko daugiau nei 100 verslo ir politikos atstovų. Iš  41 verslininko skirtingose kategorijose ekspertų komisija išrinko po vieną nugalėtoją. Pagrindinis „Verslo švyturių“ apdovanojimas šiais metais įteiktas Aušrai Žemaitienei, „Mars Lietuva“ generalinei direktorei.

Penkios „Verslo švyturių” nominacijos atskleidė svarbiausius 2012 metų verslininkų pasiekimus. Nominacijoje „Įdomiausias verslo sprendimas“ nugalėjo Linas Čereška, „BIOK Labaratorijos“ vadovas, o metų „Metų inovatoriumi“ tapo „Ergolain“ įmonių grupės vadovas Romualdas Bėkšta. Net dviejose kategorijose šiais metais nominuota Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė. Jai teko skaitytojų simpatijos, o ekspertų komisija skyrė „Metų atradimo“ apdovanojimą.

Po „Verslo švyturių“ apdovanojimų paskelbtas ir savaitraščio sudarytas turtingiausių šalies verslininkų šimtukas. Šis sąrašas parodė kur kas stambesnį Lietuvos verslininkų sėkmės istorijų žemėlapį. Trečią kartą publikuojamas turtuolių reitingas gerokai pakito: atsirado nemažai naujų turtuolių, žinoma, sąraše yra ir tokių, kurie ne tik išlaikė savo pozicijas, bet ir gerokai koptelėjo į reitingo viršų.

Turtingiausiu lietuviu savaitraštis antrus metus iš eilės skelbia verslininką Saulių Karosą. Iš naftos verslo susikrovęs didelį kapitalą verslininkas vis daugiau investuoja Lietuvoje. Po jo rikiuojasi „VP grupės“ prezidentas Nerijus Numavičius bei „Vision International People Group“ prezidentas Dmitrijus Buriakas.

Visas šimtukas šioje nuorodoje

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: