Pirmyn – etnokultūrininkai! (7)

Radijo stotis „Žinių radijas“paskelbė viešas varžytuves (konkursą) „Idėjos jūsų – eteris mūsų“. Kiekvienas kas mano, kad apie jo atstovaujamos visuomeninės organizacijos ginamas pažiūras žiniasklaidoje kalbama per mažai gali dalyvauti šiose varžytuvėse ir laimėti teisę rengti radijo laidas.

Šiose varžytuvėse gali dalyvauti visos visuomeninės organizacijs, norinčios rengti laidų ciklą, transliuojamą „Žinių radijo“ eteryje. Varžytuves laimėjusios organizacijos turės galimybę neatlygintinai pavasarį parengti ir vesti ne mažiau kaip po 12 laidų, kurių kiekvienos trukmė – iki 10-13 minučių. Tokiu būdu visam pavasariui šios organizacijos taps „Žinių radijo“ kolektyvo dalimi. Laidų vedėjai visuomenininkai galės kartu su profesionaliais žurnalistais aptarti laidų temas, pasirinkti pašnekovus, patyrę „Žinių radijo“ žurnalistai visuomenininkams patars visais laidų rengimo ir vedimo klausimais.

Savo įsivaizduojamų laidų projektus (iki 1 psl.), organizacijos aprašymą, kontaktinius duomenis iki vasario 1 d. reikia siųsti el. paštu programa@ziniuradijas.lt. Projekte reikėtų nurodyti priežastis, kodėl laidų ciklas būtų svarbus ir įdomus „Žinių radijo“ klausytojams, taip pat laidų ciklo tikslą, planuojamą laidų struktūrą,  laidos vedėją, kitas, Jūsų manymu, svarbias žinias.

Atrenkant projektus-laimėtojus, pirmenybė bus teikiama šviečiamosioms, pažintinėms laidoms.

Tad, pirmyn etnokultūrinikai ir vis kas piktinasi, jog žiniasklaidoje per daug „duokim garo“ ir trūksta labai svarbių, dvasingų, ar kitaip visuomenei naudingų laidų!

Anksčiau skelbtas varžytuves jau yra laimėjusios 14 organizacijų – visos jos rengė laidas, kurios buvo ar yra transliuojamos „Žinių radijo“ eteryje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , .

7 komentarai

 1. Ziurovas:

  Laimėjęs galės vergauti žinių radijui be atlyginimo ir kelti jo reitingus 😀

 2. zigmas:

  Neapsigaukit, o pasikalbėkit su LŽS, jie turi patirties tokio bendravimo…

 3. Marta:

  šie metai paskelbti tarmių metais.
  Et, prisiminiau kai ką.
  Londone esu susidūrus su iš Pabaltijo kilusiu žydu, kurio sūnus, Davidas Kestleris berods, dirbo direktoriumi tv muilo operose, neva pelniusiose didelius reitingus. Kurdavo epizodus įvairiems tv serialamas “East Enders’, paskui žd. kilmės savamokslio Epšteino studijos “Granada” serialams “Coronation Street”, “Emeradde”, tuo metu (mano emigracijos metu, kam neaišku:) ištisai rodytiems per tv. Tai filmai apie prasčiokus prasčiokams. Bet mano “sąmokslų teorija” sako, kad nėra geresnio būdo atvykėlėms į šalį “mažumoms” suformuoti didžiumos tautos neigiamą įvaizdį apie save kaip kad tokia “meninė priemonė” kaip filmai. Ir tai daroma ne vien dėl reitingų. Tai politinė tendencija. Tačiau žmonės nuo to nesidaro geresni. Jie kretinėja tiesiog akyse.

  Numanau, kad “Tarybinė Moteris” tokiai mano išvadai vėl nepritars. “Tarybinė moteris” turi kitą nuomonę. Kodėl mūsų nuomonės skiriasi? Štai “Tarybinė moteris” gauna tą patį info kaip ir aš: Maskvoje įvyko didžiulis rusų mitingas “Maršas prieš niekšus”. “Tarybinė moteris” greičiausiai iškart pagalvoja – kokia demokratinė pažanga! rusai kovoja už vaiko teises būti įvaikintais Amerikoje! bus prižiūrėti ir šiltai aprengti! O tačiau Martos “samokslo teorija jai kužda: čia kažkas ne taip – ari amerikiečiai neturi savų pamestinukų, našlaičių? Aha! Vat kame reikalas – Amerikoje kelios valstijos įteisino gėjų santuoką, bet neįteisino vaikų įvaikinimo. O paklausa didelė. Prancūzija štai išėjo į protesto mitingus, žydų rabinui parašius straipsnį, katalikams ir musulmonams paraginus…

  Taigi, po tuom kas viešai sakoma, dažnai slypi visai kiti motyvai. Tas pats ir su mūsų Prezidentės puolimu. Sako, kad įtarumas nėra geras dalykas. O aš sakau, kad mūsų patiklumu naudojasi velnias. Juo pasitikėti negalima. Pasitikėti reikia tik jo didžiausiu priešu. “Būkit gudrūs kap žalčiai”, sakė Mokytojas…
  O šiuo metu vis labiau ir labiau šėtonas stengiasi visus suvaryti į savo tinklą, vadinamą “socialiniais tinklais” iš kurių bus prieinama tik jo pateikta informacija. Taip jis ketina manipuliuoti protais. Dabar portalai pajungiami socialniams tinklams. Greitai gali atsitikti taip, kad kitokio priėjimo ir neliks.

  Tas pats laukia ir finansų, kai nebeliks popierinių pinigų, bet liks tik bankų valdomi elektroniniai pinigai. Užšaldai šėtonui neįtikusiajam kortelę ir nebereikia išlaikyti jokių kalėjimų. Patogu, ekonomiška. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: