Z.Vaišvilos spaudos konferencija: Sausio 13-osios byla ir kodėl toleruojama A.Paleckio antivalstybinė veikla? (tiesioginė transliacija) (13)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Sausio 11 d. 10 val.  Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro ir buvusio Lietuvos Laikinosios gynybos vadovybės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Sausio 13-osios byla ir kodėl toleruojama A. Paleckio antivalstybinė veikla?”. Dalyvaus savanorių gynėjų būrio vadas Antanas Kliunka ir TV bokšto bei Parlamento gynėjas Kasparas Genzbigelis.

Z. Vaišvilos, teigimu, artėjant Sausio 13-osios minėjimui paskelbta, kad ruošiamasi Sausio 13-osios bylą dar kartą perduoti teismui. „Ar ši byla yra Lietuvos garbės dalykas, ar tik vietinis pasigyrimas? Kodėl toleruojama Algirdo Paleckio ir jo vadovaujamos partijos antivalstybinė veikla, kuri 2011 m. VSD veiklos ataskaitoje Seimui įvardyta kaip grėsmė valstybei? Kokiais darbais šiuo klausimu gali pasigirti Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, 2008–2012 m. kadencijos Seimas ir Generalinė prokuratūra?” – klausia Zigmas Vaišvila.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

13 komentarų

 1. tikras lietuvis:

  Visiems vaišviloms reikėtų sau užsiduoti klausimą kas kaltas, kad partijoms finansavimo tenka ieškoti (o po to, aišku ir atidirbti) visur?
  Kodėl jie, landsberginiai, pakeitė tvarką (pagal kurią buvo išrinktas Sąjūdis), kurioje nebuvo jokių rinkimų finansavimų, išskyrus Rinkiminės komisijos?

 2. tikras lietuvis:

  Dar į temą – kova su partija, kuri minta iš užsienio rankų:
  http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/nauja-uzduotis-a-paleckiui-kirsinti-lietuvius-ir-zydus.htm

  O kodėl neuždraudus partijų finansavimo IŠ VISO ir tada bet kokia piniginė parama bus vada partiją uždaryti?

 3. pensininkas:

  Manau, kad Z.Vaišvila būtų geras Lietuvos prezidentas. Až balsuočiau už jį.

 4. pensininkas:

  Socialistinis liaudies frontas rytoj, 12 d. 12:00 prie Z. Vaišvilos namų Lizdeikos 29 SLF rengia piketą. Jo metu Vaišvilai bus įteiktas laiškas.
  Siūlyčiau rinktis prie Z.Vaišvilos namų, kaip 1991 metais prie Seimo, kad apginti signatarą nuo rusų koloborantų socialistinio liaudies fronto, vadovaujamo A.Paleckio.

  • organizuokitės:

   Bendraminčiai, Parlamento gynėjai, nukentėjusieji 1991 sausio įvykių metu,
   Visi , kas galit, gyvenat Vilniuj, rinkitės anksčiau nurodyto laiko į nurodytą vietą ir pasiruoškit pasitikt Raudonuosius. Pasikalbėkt patys su tais idijotais, juk Vaišvila kovoja už Jus, dėl Jūsų ir visų bendro likimo bičiulių. Jūsų daug- jūs JĖGA. Ir TIESA. Stiprybės ir sėkmės. Stoiškai TADA atlaikėt dar ne tokius puolimus. Ir būtinai FILMUOKIT !!!!!!!!!! Turi būti įrodyminiai įrašai.

 5. pasigendu:

  beje, o kur konferencijos įrašas?

 6. Amelija:

  Pievų pievos. Prieš Lietuvos nepriklausomybės niekintojus reikia kovoti ne dangstant lemiamu laiku “užmigusį” Vaišvilą, o keliant ieškinius Paleckiukui dėl garbės ir orumo įžeidimo. Dvidešimt, penkiasdešimt, tūkstantis tokių ieškinių jį paliktų ir be kelnių, ir be garbės. O pezalai kam valdžia davė pinigų rinkimams, o kam nedavė – kova su vėjo malūmais.

  • tikras lietuvis:

   Paleckis patvarkė Zigmuką taip, kad tas, nes neturėjo atsakymų į klausimus, pabėgo iš namų.
   Jau vien dėl to Paleckis pabuvo naudingas, o jei dar būtų uždrausta turėti partijas finansuojančius, tai nei Paleckiui, nei kitoms partijoms (ir ULL?) nereikėtų tarnauti rėmėjams ir paistyti nesąmones.
   Tuomet ir ULL turėtų šansus išeiti į seimą.

   • to ” tikram lietuviui ” esi išpera okupantų – ir bandai mus durninti ? Matyt nežiūrėjai spaudos konferencijos įrašo kur gerb.Z.Vaišvila atvirai tavo chebrytę demaskavo padedant
    Tikrojo Ruso parašyta dok. knyga ” Tikra Tiesa apie 1991-jų sausio 13-ją ,,
    tavo— tikras lietuvis:komentarai-grynai visose svetainėse–šlykštynė tu-melagis pasamdy
    tas,arba įžūlus ,dėl nebaudžiamumo lt.,pasijautes ” Šeimininku ” okupanto išpera…
    2013 01 13 18:29

 7. Pagarba Z.Vaišvilai,kad nepakeitei kailio ir likai toks pats.AčiŪ Tau LIETUVOS VAIKUTI .Tik prašau saugotis ” prie telių padėkos ” .Tokio Prezidento labai reikia ” mergelės ” Lietuvos išgelbėjimui …Norėtau susitikti ir papildyti into-ja
  apie t.v, ” patrijotą ” K.U.ir dar kaip ką,bijau “išeiti neatlikes pareigos TIESAI .Tomas Mejeris.buv.KDS Tarybos ir teisės komiteto narys.Kiek ilgai visokio plaukai iškrypėlai ” Dulkins “Lietuvą “mergelę ” jau vos-vos be gyvą ???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: