Į Vilniaus gatves išrieda pirmasis hibridinis taksi (2)

„Smart taxi“

„Smart taxi“

Kelionių agentūra „Smart travel“ vilniečiams bei miesto  svečiams pristato savo naujausią projektą „Smart Taxi“ (liet. sumanusis taksi). Didžiąją dalį pradinio autoparko sudarantys hibridiniai automobiliai į gatves žada išriedėti jau kitą savaitę.

„Pagaliau džiaugiamės vilniečiams bei miesto svečiams galėdami pristatyti pirmą „žalią“ hibridinį taksi Lietuvoje.  Naujasis taksi papildys kelionių agentūros teikiamų paslaugų grupę „smart“ (protingas)  ir turizmo bei keleivių pervežimo sferoje pasiūlys išties išskirtinių paslaugų.  „Smart Taxi“ pirmiausia ketina išsiskirti unikalia užsakymų valdymo ir administravimo IT sistema.  Mūsų klientai galės lengvai internetu vykdyti ir tikrinti visus savo užsakymus, kur bus nurodyta pilna kelionės informacija, sumokėta suma ir kt. Tai užtikrins visišką skaidrumą, glaudų ryšį tarp kliento ir paslaugų tiekėjo. O taip pat galimybę maksimaliai atitikti kiekvieno keleivio poreikius bei išgirsti pageidavimus“, –  direktorius Vytautas Reisas.

Naujojo taksi vairuotojai pasipuoš itin stilingomis, aviacijos pilotus primenančiomis uniformomis. Keleivių užsakymams priimti, automobiliuose bus naudojami planšetiniai kompiuteriai, o radijo ryšys perkeltas į idividualias ausines užtikrins malonią bei ramią aplinką keleiviams. Kiekviename automobilyje įrengti kortelių skaitytuvai, be to pirmieji rinkoje „Smart Taxi“ savo keleiviams pasiūlys nemokamą WI-FI interneto ryšį kiekvienos kelionės metu.

Taksi bus galima išsikviesti telefonu arba internetu. Ateityje kompanija klientams žada pasiūlyti ir taksi iškvietimo paslaugą SMS žinute, bei mobiliaja programėle. „Smart Taxi“ automobiliais vieno nuvažiuoto kilometro kaina sieks 2,20 lito,  o įsėdimo mokestis – 4,00 litai. Pirmaisiais veiklos metais kompanija autoparką žada keliais etapais papildyti 60 modernių visą parą veikiančių automobilių bei sukurti virš 200 darbo vietų.

„Smart Taxi“ automobilių parko didžiąją dalį sudarys hibridiniai automobiliai.  „Hibridinės transporto priemonės Vakarų Europos šalyse jau tampa išsilavinusios ir apie ateitį galvojančios visuomenės simboliu. Smagu, jog ir į mūsų gatves išvažiuos  taksi automobiliai, pasižymintys ne tik nepaprastai žema CO2 emisija, bet ir įspūdinga degalų ekonomija“, – teigė E. Povilauskas.

Atsiradus alternatyvioms paslaugoms džiaugiasi ir Tarptautinis Vilniaus oro uostas. „Vilniaus oro uostas yra ta vieta, kuri kas dieną reprezentuoja Lietuvos sostinę tūkstančiams keleivių, tad mes palaikome kokybiškų paslaugų vystymąsi ir naujas iniciatyvas. Mums tikrai svarbu, kad keleiviai patogiai ir laiku pasiektų savo kelionės tikslą, – teigia VĮ Tarptautinio Vilniaus oro uosto ryšių su visuomene vadovė Sandra Šiaulienė.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

 1. Sudie Konstitucija:

  visiška “kalbažudystė”
  ABELNAI
  – nei konstitucijos
  nei garbės
  nei lietuvių aBėCės
  N E T U R I M
  Žudyk su “X”
  žudyk su…
  SAVE – Savo kalbą!!?

 2. Albinas:

  Kelionių agentūra „Smart travel“ pagal pavadinimą tai užsienio įmonė. „Smart Taxi“ taip pat nelietuviškas pavadinimas. Įdomu kokia kalba šių įmonių darbuotojai aptarnauja klientus.
  Išvada:
  Siūlau įmonių ne lietuviškais pavadinimais visiems darbuotojams įvesti kasmetinę lietuvių kalbos žinių atestaciją. Ji turėtų kainuoti ne mažiau kaip 100 LT. Surinkti pinigai turėtų būti skirti lietuvybę puoselėjančioms visuomeninėms organizacijoms ir lietuvybę puoselėjančioms partijoms.
  Vengrijos sostinėje Budapešte visos iškabos ir reklamos tik vengrų kalba. Yra tik viešbučių iškabos parašytos ne vengrų kalba – Hotel.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: