Kauno Žaliakalnio apygardos rinkėjai raginami balsuoti už A.Patacką, kad į Seimą patektų prof. G.Aleknonis (97)

Algirdas Patackas

Algirdas Patackas

Spalio 25 d. 18 val. Kaune, Karininkų Ramovėje (A.Mickevičiaus 19) vyks renginys-susitikimas su Žaliakalnio ir Centro apygardų rinkėjais ir kandidatais Algirdu Patacku bei Gintaru Dručkumi. Į susitikimą yra pakviesti dalyvauti bei diskutuoti ir šių apygardų kandidatai nuo TS-LKD – Rasą Juknevičienė ir Vincė Vaidevutė-Margevičienė. Susitikime taip pat dalyvaus svečiai iš Vilniaus Darius Kuolys, Andrius Navickas ir kiti. Renginio metu koncertuos jaunimo grupės.

Kaune, Žaliakalnio apygardoje Nr.14 į antrajame Seimo rinkimų ture susigrums buvę bendražygiai TS-LKD kandidatė, Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienėir  „Drąsos kelio“ (DK) partijos atstovas Algirdas Patackas, abu Kovo 11-sios Akto signatarai, Sąjūdžio bendražygiai atsidūrę priešingose stovyklose.

Visuomenininkas Partijos „Lietuvos sąrašas“ pirmininkas Darius Kuolys sako:  „Būsimajame Seime reikalinga stipri ir drąsi opozicija, neinanti į kompromisus su sąžine vardan abejotinų interesų. Abu Žaliakalnio kandidatai – Rasa ir Algirdas – yra teigiami, abu reikalingi Seime, jie jau yra pakliuvę į Seimą pagal sąrašus. Tačiau jei bus išrinktas Algirdas Patackas į Seimą pagal DK sąrašą ateis Gintaras Aleknonis, M.Riomerio universiteto profesorius, politikos katedros vedėjas, humanitarinių mokslų daktaras, žinomas kaip padorus ir sąžiningas žurnalistas. Jei būtų išrinkta Rasą Juknevičienė, į Seimą pagal TS-LKD sąrašą pakliūtų tokie veikėjai, kaip Stasys Šedbaras, kuris konservatorių partijoje buvo atsakingas už teisėsaugą, bet iš tikrųjų atstovavo teisėsaugininkų klanui, stabdydamas reformas šioje itin apleistoje srityje, ir nesigėdijo lupti pinigus iš partijos kolegų – politinių kalinių. Tokių ir panašių veikėjų dėka žlunga iš Sąjūdžio kilusios politinės jėgos, o pačios nuo jų apsivalyti nepajėgia. Žaliakalniečiai, kauniečiai! Jei norite teisingos ir atsparios korupcinėms pagundoms Lietuvos, pagalvokite prieš balsuodami antrajame rinkimų ture, spalio 28 d.!”

Už Algirdą Patacką pasisako kunigai Alfonsas Svarinskas, Robertas Grigas, „Bernardinų“ krikščioniško portalo redaktorius Andrius Navickas, tautininkų lyderiai Gintaras Songaila ir Jonas Vaiškūnas, kovotojai su alkoholizmu ir iškrypimais Aurelijus Veryga ir Gintautas Vaitoška, jaunalietuviai, Kauno savanoriai.

A.Patackas savo apsisprendimą grįžti į politiką grindžia šiais benediktinų vienuolio, aikido meistro Džonatano Diuringo (Jonathan Dǘring) žodžiais: …tikras gyvenimas turi teisę trukdyti, priešintis. Kas iš tikrųjų gyvena, tam neteisybė trukdo. Kas iš tikrųjų gyvena, tas trukdo, priešinasi neteisybei. Būsimos žmonių kartos nusipelno, kad jų ateitis remtųsi kitais pamatais, nei tais, kuriais pagrįsta dabartinė politinė, visuomeninė ir ekonominė tikrovė.

Kovo 11-osios Akto signataras, Laisvės kovų dalyvis Algirdas Patackas gyvena Žaliakalnyje ir Dirba Karininkų Ramovėje. Jis yra baigęs Kauno Politechnikos institutą (dabar KTU), paskui tapo Mokslų Akademijos aspirantu, bet už pogrindžio veiklą buvo įkalintas (pagal LTSR BK 199(1) str. – „Antitarybinė propaganda ir agitacija“). Dešimt metų dirbo fizinį darbą. Dalyvavo Sąjūdžio veikloje, dėstė bei dalyvavo atkuriant VDU (Atkuriamojo senato narys), pasirašė Kovo 11-sios Aktą, Sausio 13-tą asmeniškai saugojo Vytautą Landsbergį. Seimo narys 1990-2000m., dalyvavo specialiose misijose Čečėnijoje ir Gruzijoje, parašė 9 knygas baltų kultūros ir kitomis temomis, apdovanotas G.Petkevičaitės-Bitės medaliu už publicistiką, Vyčio kryžiaus ordino Riterio kryžiumi, kurį atsisakė priimti  motyvuodamas tuo, kad jis pernelyg gerbia Lietuvos valstybę, kad priimtu tą patį ordiną, kurį jau buvo gavęs jį tardęs KGB tardytojas.

Papildyta:

Kandidatas į Seimo narius A.Patackas pranešė, kad jam buvo atsisakyta leisti spalio 25 dieną 18 val. susitikti su rinkėjais Kauno Karininkų Ramovėje.

Leidimo susitikti su rinkėjais A. Patackas, jau daug metų dirbantis  Karininkų Ramovėje, buvo paprašęs prieš savaitę.

Planuoto susitikimo išvakarėse  A.Patackas gavo Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viršininko brigados generolo Vilmanto Tamošaičio atsakymą, kad jam nebus leista naudotis Karininkų ramovės sale, nes, esą Susirinkimų įstatymas draudžia kariuomenei priklausančiuose pastatuose „vykdyti politinę veiklą“.

A.Patacko teigimu, toks sprendimas prieštarauja Seimo rinkimų įstatymui, pagal kurį valstybės įstaigos turi suteikti rinkėjams galimybę susitikti su kandidatais į Seimą.  A.Patackas pažymėjo, kad toje pačioje apygardoje kandidatuojančios TS-LKD partijos atstovės – krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir Vincė Vaidevutė-Margevičienė rinkimų laikotarpiu daug kartų dalyvavo renginiuose Karininkų Ramovėje: V.Vaidevutė-Margevičienė šešis kartus, o R.Juknevičienė – keturis.

Bernardinai.lt rašo, kad Karininkų Ramovės atsisakymas suteikti patalpas A.Patackui buvo „tikras šokas ir dar vienas įrodymas, kad valdžioje esantys politikai užsimiršo ir nusprendė, kad valstybė yra jų verslo įmonė. Beje, pats A.Patackas buvo ilgametis Karininkų Ramovės Kaune darbuotojas. Tiesa, neturime pamiršti ir to, kad Ramovė priklauso Krašto apsaugos ministerijai, kuriai vadovauja A.Patacko konkurentė antrajame rinkimų rate“.

Jei A. Patackui nebus leista susitikti su rinkėjais viduje, jis ir Gintaras Dručkus žada susitikimą rengti prie Ramovės laiptų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

97 komentarai

 1. savanoriai:

  Leidimas bus.
  Už durų, prie durų,
  ant laiptų
  bet ne ant durų.
  Būkime dėmesingi, būsimos dešiniosios bendražygių koalicijos partneriai.
  Fenomenalu, kad Lietuvoje taip taiklūs ir galingi dešinieji (nuo Kauno),
  banga per visą Lietuvą – kai II-ame ture kausis tarpusavy vien dešinieji.
  Visa kita blefas ir po’litika; nes litas prie lito už/į Seimą
  TIKROJI KAIRIUOLIŠKOJI poLITIKa :))
  Tikra po-LITinė negalia, jų – nueinančių užmarštin. skaudžiai, kandžiai – konvulsiškai.
  Ar TS, ar DK surinks MANdatus Kaune, ne tiek svarbu.
  Svarbu kas bus nauju premjer, nauju Švietim., Krašto apsaugos, Susisiekimo ministre
  (kitų keisk-nekeitęs – nepakenksi/nepadėsi; o šiuos REIK!).
  Tad leidimą gausit gerb. Kovo 11-osios signatare.
  Už durų palikt Jūsų neturėtų (dar).

 2. už NERINGĄ ir DRĄSOS KELIĄ:

  Mieli TAUTIECIAI, bukime vieningi vardan Lietuvos, spalio 28 d. visi pabalsuokite (nesvarbu, kuriame pasaulio kraste gyvenate) uz “DRASOS KELIO” PARTIJA , nes ankstesnes partijos per 20 metu atvede Lietuva i aklaviete. Paskutiniai ivykiai parode iki kokio absurdo prieita. GANA TYCIOTIS IS TAUTOS. Sie rinkimai mums visiems suteikia vienintele galimybe pakeisti seimo sudeti kardinaliai. Kitos tokios progos – ATSTATYTI TEISINGUMA VISAI LIETUVAI VISOSE GYVENIMO SRITYSE GALI NEBEBUTI. Atejo laikas kovoti uz TIESA ir TEISINGUMA, keisti NUSIKALSTAMA SISTEMA bei stabdyti TAUTOS GENOCIDA. Reikia rinkti ZMONES, KURIE UZ MUS KOVOTU, O NE STUMTU I BEDUGNE.
  P. S. VISI NEABEJINGI LIETUVOS ATEICIAI PILIECIAI, ATVESKITE I RINKIMUS IR “PASYVIUS” RINKEJUS, KURIE NIEKADA NEBALSUODAVO, – SAVO SUAUGUSIUS VAIKUS, TEVUS, KAIMYNUS, DRAUGUS. KIEKVIENAS BALSAS BUS LABAI SVARBUS. TOKIA ISTORINE PROGA PAKEISTI VISKA I GERA LABAI RETAI PASITAIKO. DK – VIENINTELE VILTIS IR IŠEITIS…
  Pagarbiai

  • tikras lietuvis:

   Niekas nebalsuokite už DK,
   nes jie neturi programos kaip pakelti šalies ekonomiką ir gyventojų gerbūvį, neskaitant jau jų griaudingų asmeninių savybių.
   Prisiminkite, kad kaip tik DK nunešė tautininkų aljanso balsus.

   • Vilda:

    uztatai Darba partija turi gera programa , kaip generuoti ekonomika. Jei ju neisrinks, taip nesuzinosime ir nepatirsime to gerio , kuri jie nesa ir nesa, negausime ir 1509 Lt min. atlygio. Ajajai…Beje, jei Lietuvoje isivyrautu teisingumas, kaip mat suklestetu ekonomika. Pasakysiu viena ideja, kaip kovoti su seseline ekonomika: vienam menesiui atpiginti cigaretes zemiau kontrabandiniu cigareciu kainos. Ziureti, kas bus. Stebeti kai kuriuos politikus ir verslininkus. Panika garantuota.

    • tikras lietuvis:

     O kas jums sakė, kad reikia balsuoti už DP, kuri, galimai, taipogi yra rasiejinių imperialistų projektas?
     Reikėjo balsuoti už tautininkus, o kadangi nebalsavote, tai gaunate per užpakalį ir einate balsuoti už kitas partijas.
     Klausimai? 🙂

 3. Studentas:

  Patackas melagis. Pats dirbdamas Ramovėje puikiai žino, kad ten negalima politinės agitacijos daryti, bet vistiek bando kelti šurmulį, esą jį skriaudžia. Ateis, susirinks ant laiptų, kur to daryti negalima, atvažiuos policija išskirstys demonstrantus, jei jų bus, ir jie vėl šauks, kad skriaudžia. Tikrai nesitikėjau iš Signataro tokio absurdo.
  Pasiskaitymui kariuomenės vado įsakymas: “vadovaujantis Lietuvos kariuomenės vado 2003 m. balandžio 16 d. įsakymu Nr. 304 “Dėl kariuomenės vado 2002-10-18 įsakymo Nr.902 ,,Dėl krašto apsaugos sistemos institucijų vadų (viršininkų) pareigų rinkimų organizavimo metu“ pakeitimo”, 1 punkte KAS institucijų vadams (viršininkams) Lietuvos Respublikos Seimo, Respublikos Prezidento ir vietos savivaldybių tarybų rinkimų, taip pat referendumų organizavimo (rinkimų ir referendumų agitacijos ir balsavimo) metu įsakoma užtikrinti, kad jų vadovaujamų institucijų teritorijose (toliau – karinėse teritorijose) nebūtų organizuojami kandidatų ar jų atstovų rinkimų, taip pat referendumų agitacijai skirti mitingai, susirinkimai, demonstracijos, agitacinių priemonių platinimas ar kiti vieši veiksmai, kuriais agituojama balsuoti už tam tikrą rinkimuose dalyvaujantį kandidatą arba politinę partiją ar organizaciją (jų koaliciją), taip pat būtų laikomasi kitų pagal Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo 36 straipsnio 1 dalį karių tarnybai nustatytų apribojimų.”

  • Algirdas Patackas:

   LR Seimo rinkimų įstatymas (46str. 2 dalis) sako, kad:
   2. Valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų vadovai, taip pat savivaldybių merai ar jų įgalioti tam asmenys turi padėti kandidatams į Seimo narius organizuoti susitikimus su rinkėjais, gauti reikiamą informaciją, išskyrus neskelbtiną pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir Vyriausybės nutarimus.

   Išimčių šiame įstatyme nenumatyta, tai liečia visas valstybės institucijas, taip pat ir KA. Įžiūriu koliziją tarp LR susirinkimų įstatymo (6 str.3 dalis) kur sakoma, kad neleidžiama organizuoti susirinkimų KA patalpose, kariniuose daliniuose ir objektuose. ir LR Seimo rinkimų įstatymo 46 str. 2 dalies. Išties, karinėse įstaigose netinka politiniai renginiai, bet Ramovė nėra “karinė teritorija”, o valstybės įstaiga, kur kariuomenė bendrauja su visuomene. Tai, kas vyksta Žaliakalnio apygardoj, paaiškina terminas “administracinis resursas”, t.y.kai rinkimuose panaudojama turima valstybės valdininko galia ir valstybės ištekliai – biudžeto pinigais leidžiama rinkimų agitacinė medžiaga, įjungiamos pavaldžios struktūros ir kitos jo valdomos administracinės galios. Šitai yra labai populiaru Rusijoje.

   • Ženklas:

    Vieną žymiausių Rusijos priešininkių kaltinti rusiškumu,- neadekvatu ponas Patackai. Kitas tamstos melas- nėra išimčių- mokyklose uždrausta partinė veikla ir rikimų agitacija, kariuomenėje taip pat.

    • Ana:

     Kiek supratau, tai gerb. Patackas iir nežada vesti jokios agitacijos kariuomenėje- jis tik prašo leidimo pasinaudoti KR sale susitikimui su savo rinkėjais. Tad jūsų kaltinimas gerb. Patackui dėl melo, ponas ženkle, yra mažų mažiausia juokingas.

    • Algirdas Patackas:

     Daugiausia mokyklose ir vyksta rinkimų renginiai. Mes, pvz., susitikome su rinkėjais Kauno Jono Jablonskio ir Gen. Jono Žemaičio gimnazijose. Matyt, nelabai domitės rinkimais….

  • Studentui dar kartą pasiskaityti:

   “….krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir Vincė Vaidevutė-Margevičienė rinkimų laikotarpiu daug kartų dalyvavo renginiuose Karininkų Ramovėje: V.Vaidevutė-Margevičienė šešis kartus, o R.Juknevičienė – keturis.”

   • Beje, šiek tiek informacijos apie ponią Margevičenę “Kas yra kas”:

    Baudikė… gerai, netylėkim
    2009-03-20 22:43:18

    Gerai. Netylėkim.

    Gender Loops programa, kaip supratau iš medžiagos internete, yra ankstyva vaikų lytinės identifikacijos sutrikdymo programa, bandant vyrišką ir moterišką lytį suniveliuoti psichologiškai.

    Ji kažkodėl taikoma ne tik Lietuvai, bet ir dviem ES nepriklausančiom šalim – Turkijai ir Norvegijai.

    Šios programos įgyvendinimui vėlgi, neaišku kodėl, naudojamasi Europos Komisijos Leonardo da Vinči fondo pinigais skirtais žmonių socialiniam užimtumui skatinti. Atitinkamos tarnybos turėtų išsiaiškinti kodėl taip daroma.

    Už tai yra atsakingas Socialinių inovacijų fondas, kuris taip pat užsiima “mažumų” integracija, mažumų teisių apsauga… tai lobistinė organizacija įtakojanti įstatymus.

    139. Projekto vystytojai 2009-03-21 10:29:52

    Šaltinis – http://www.vakarozinios.lt/lt/naujienos/lietuva/krasto_zinios/pasaulio_pabaiga_musu_vaikai_verciami_homoseksualais_atnaujinta_0834?comments

    Socialinių inovacijų fondo dalininkai:

    Vincė-Vaidevutė Margevičienė,
    Liudmila Mecajeva,
    Arminas Ragauskas,
    Inga Čisler,
    Sigitas Godelis,
    Henrikas Ivaškevičius,
    Eugenijus Verbavičius,
    Zigmantas Kazakevičius,
    Petras Mikelionis,
    Zina Kubilienė,
    Raimundas Barcevičius,
    Valda Vainauskienė,
    Audronė Kisielienė,
    Oleg Mecajev,

    Stichting Gamma Dienstverlening B.V., atstovaujama Brouwers Antonius Gerardus Maria.

    Prezidentė Vincė-Vaidevutė Margevičienė

    Direktorė Liudmila Mecajeva

    Mūsų rėmėjai:

    Europos Sąjungos PHARE LIEN programa,
    Europos Komisijos Socrates programa,
    Europos Komisijos Leonardo da Vinci programa,
    JAV-Baltijos Fondo Demokratijos tinklo plėtros programa,
    Atviros Lietuvos Fondas,
    Baltijos Amerikos Partnerystės Programa,
    Stichting GAMMA Dienstverlening (Olandija),
    Stichting Rijnstad (Olandija),
    Magdenhouse Fondas (Olandija),
    Karališkoji Olandijos Ambasada (Švedija),
    JAV Ambasada
    Suomijos Ambasada,
    Suomijos Užsienio reikalų ministerija,
    LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija,
    LR Švietimo ir mokslo ministerija
    LR Užsienio reikalų ministerija
    Kauno apskrities viršininko administracija,
    Kauno miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyrius,
    Kauno miesto savivaldybės Švietimo reikalų skyrius,
    UAB “Kauno diena”,
    Kauno technologijos universiteto Administravimo fakultetas,
    dienraštis “Kauno diena”,

    Dalyvavimas kitose organizacijose

    * Lietuvos moterų asociacija,
    * Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija,
    * Kauno Apskrities nevyriausybinių organizacijų, dirbančių socialinėje srityje, skėtinė organizacija (KSNOS),
    * Informacijos technologijos ir socialinių paslaugų tarptautinė organizacija (ENITH).

   • Tėvynės išdavikai

    http://www.vlnds.lt/web/tevynes-isdavikai/

    2009-04-14

    Balandžio 11 d., šeštadienį, ,,Vakaro žinių“ Nr. 83, 6-7 puslapyje, buvo išspausdintas straipsnis ,,Tėvynės išdavikai“. Straipsnyje yra pateiktos visų seimūnų, 2008 metų gegužės 8 dieną palaiminusių Lietuvos valstybingumo panaikinimą – Sutartį dėl Konstitucijos Europai (Lisabonos sutartį), pavardės ir nuotraukos.

    Šiame straipsnyje yra primenama, kad didžioji dauguma seimūnų, net neperskaitę Europos Sąjungos Konstitucijos teksto, lengvu mygtuko paspaudimu palaimino Lietuvos valstybingumą naikinančią sutartį. Straipsnyje yra pateikiama informacija, kaip 141 Seimo narys balsavo dėl Lisabonos sutarties ratifikavimo. Vieningasis Lietuvių Nacionaldarbininkų Sąjūdis Lietuvos piliečiams pateikia papildomą informaciją apie seimūnų priklausymą frakcijoms.

    Už Lisabonos sutartį (išdavė Lietuvą ir sulaužė LR Konstitucijos 1 straipsnį) balsavo šie (83) seimūnai:

    Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija (brazauskininkai-kirkilininkai) –
    Zigmantas Balčytis, Andrius Baranauskas, Vilija Blinkevičiūtė, Violeta Boreikienė, Bronius Bradauskas, Algirdas Butkevičius, Vytautas Čepas, Algirdas Ivanauskas, Jonas Jagminas, Juozas Jaruševičius, Jonas Juozapaitis, Gediminas Kirkilas, Jonas Lionginas, Gintautas Mikolaitis, Viktoras Muntianas, Juozas Olekas, Vladimir Orechov, Juozas Palionis, Bronius Pauža, Milda Petrauskienė, Algis Rimas, Julius Sabatauskas, Algimantas Salamakinas, Vytautas Saulis, Algirdas Sysas, Mindaugas Subačius, Irena Šiaulienė, Viačeslav Škil, Vilija Vertelienė, Birutė Vėsaitė, Roma Žakaitienė, Edvardas Žakaris.

    Tėvynės Sąjungos frakcija (landsbergininkai-kubilininkai) –
    Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Audronius Ažubalis, Danutė Bekintienė, Kęstutis Čilinskas, Rimantas-Jonas Dagys, Julius Dautartas, Irena Degutienė, Arimantas Dumčius, Ramūnas Garbaravičius, Povilas Jakučionis, Donatas Jankauskas, Rasa Juknevičienė, Andrius Kubilius, Vincė-Vaidevutė Margevičienė, Antanas Matulas, Saulius Pečeliūnas, Edmindas Pupinis, Jurgis Razma, Liudvikas Sabutis, Kazys Starkevičius, Antanas-Napoleonas Stasiškis, Emanuelis Zingeris.

    Frakcija ,,Tvarka ir teisingumas“ (paksininkai) –
    Dailis-Alfonsas Barakauskas, Petras Gražulis, Ona Valiukevičiūtė, Julius Veselka.

    Darbo partijos frakcija (uspaskichininkai) –
    Virginija Baltraitienė, Pranas Vilkas, Jadvyga Zinkevičiūtė.

    Liberalų sąjūdžio frakcija (masiulininkai) –
    Petras Auštrevičius, Gintaras Steponavičius, Gintaras Šileikis.

    Liberalų ir centro sąjungos frakcija (zuokininkai) –
    Algis Čaplikas, Saulius Lapėnas, Rimantas Remeika, Raimondas Šukys, Vladimiras Volčiok, Henrikas Žukauskas.

    Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcija (paulauskininkai) –
    Gediminas Jakavonis, Algirdas Monkevičius, Alvydas Ramanauskas, Alvydas Sadeckas, Vaclav Stankevič, Nijolė Steiblienė.

    Valstiečių liaudininkų frakcija (prunskininkai) –
    Virginijus Domarkas, Vytas Navickas, Leokadija Počikovska, Kazimira-Danutė Prunskienė, Aldona Staponkienė.

    Mišri Seimo narių grupė –
    Algimantas Matulevičius, Vidmantas Žiemelis.

    • tikras lietuvis:

     Durną straipsnį skaito tiktai durniai, nes ES ir NATO yra dvi to paties Vakarų bloko pusės.
     Žygeivi,
     nebeskaityk tokių straipsnių, o tai su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi. 🙂

     • Tu tikrai užsispyręs kaip ožys… 🙂 🙂 🙂

      Aš juk tau jau virš 100 kartų rašiau, kad nepainiotum karinį bloką NATO (kuriame lemiamą vaidmenį vaidina – dėl savo pačios geostrateginių interesų – JAV), ir ekonominį bloką – Jievrosojuzą, kur lemiamą vaidmenį vaidina Vokietija (ir kuri dėl savo ekonominių tikslų bei gerų santykių su Rusijos imperija paaukotų ne tik Lietuvą, bet ir visą centrinę Europą).

      • tikras lietuvis:

       Ir vėl senas pasakas pasakoji:
       NATO yra karinė, o ES – ekonominė sąjungos pusė.
       Ir kitokių galimybių Lietuvai nėra.
       Jei kas ES nepatinka, tai reikia savo poziciją atstovėti (Vengrija tam pavyzdys, arba Slovakija, neleidžianti Vengrijos prezidentui važinėti pas Slovakijoje gyvenančius “vengrus” kaip po savo šalį ir t.t. Kas žioplas, tą ir bažnyčioje muša, todėl nesiskųsk – nuo durnumo vaistų nėra. 🙂 ).

 4. Kiek suprantu,:

  konservatorių nuekšiškumas ribų neturi. Tuo labiau išryškėja garbingai kovojantys Drąsos Kelio kandidatai Patackas, Dručkus ir kiti.

 5. nuo Lėvens:

  Ir kranksės juodos varnos virš ŠVENTOS LIETUVOS žemės, ir temdys protus neapykanta ir tamsuma, ir eis brolis prieš sesę,sesė prieš brolį, ir tai jau artėjanti pabaiga.Iškovojom tau TĖVYNE LIETUVĄ LAISVĘ, kad pamatytume tavo mirtį.

 6. leitis:

  Kaip ten bebūtų, A. Patackas jau Seime. Linkiu patekti ir G. Aleknoniui, nors man DK patrauklus darinys. Matysim…O A. Patackui linkiu Seime ne tik gerai dirbti Lietuvos labui, bet ir tvardyti savo nervus…

 7. leitis:

  Klaidos atitaisymas. Kaip ten bebūtų, A. Patackas jau Seime. Linkiu patekti ir G. Aleknoniui, nors man DK NĖRA patrauklus darinys. Matysim…O A. Patackui linkiu Seime ne tik gerai dirbti Lietuvos labui, bet ir tvardyti savo nervus…

  • tikras lietuvis:

   Panašu, kad kreivą tik grabas teištiesina.
   O dar pasižiūrėkim iš kitos pusės: ką gero visuomenės daugumai yra nuveikęs ar žada nuveikti A.Patackas?
   Nieko gero nėra nuveikęs ir neturi jokių rimtų sumanymų (nes jau tai būtų atskleidęs).
   Išgarsėjo ir toliau garsėja tik savo piemenišku elgesiu – tai smūgiuoja Valatkai, tai svaido stiklinę į Bernatonį.
   Ir viskas dėl to, kad nesugeba įveikti oponentų argumentais.
   Tai ką toks asmuo gali gero nuveikti seime, kur kaip tik reikia sumanumo ginčytis ir laimėti oponuojant?

   • G pavardės nesakysiu:

    nu tai kad Valatkai „įkalė“ – čia dar tau geresnio darbo reikia? :-D. Jeigu Algirdas pažadėtų dar kuriam totaliam melagiui ir demagogui užvožt – mano balso tikrai galėtų tikėtis :-D. Deja – aš ne toj apygardoj, pas mane tarp darbiečio ir totalaus sistemininko konservatoriaus tenka rinktis. Arba neisiu, arba abu užbrauksiu.

    • G pavardės nesakysiu:

     Vienam komentare – žodis „totalus“ dukart. Kur žiūri Kemblys? :-).

     • tikras lietuvis:

      Aš balsuosiu už savą generolą – V.Gailių.
      Manau, kad jis yra tikrai šimtąkart geresnis kandidatas už visą DK grupuotę.
      Šiaip tai jį pažįstu nuo to laiko kada jis pradėjo dirbti policijoje, todėl žinau, kad jis iš tokių, kuriems neduok pavalgyti, bet tik leisk kokį žuliką suriktinti, dėl ko DK grupiečiams siūlau nesimaišyti jam po kojomis. 🙂

 8. tikras lietuvis:

  Kuolys svarsto: kas geriau būtų ar, kad Aleknonis (Aleknavičius) patektų į seimą, ar Šedbaras?
  Nėra net ko svarstyti – Stasys Šedbaras yra aukščiausios kategorijos teisininkas, buvęs Konstitucinio teismo teisėjas, o Aleknoniui (Aleknavičiui) tektų dar bent vieną kadenciją mokytis seimo nario darbo, kol sugebėtų nors ką nors naudingo pasiūlyti ar nuveikti.

  • pagal "Niekšai politinės korupcijos sargyboje" (Ekspertai.eu):

   Trumpai ir liaudiškai tariant – S. Šedbaras yra niekšas. Ir būtent dėl tokių niekšų Lietuva pagal daugelį parametrų velkasi Europos Sąjungos uodegoje.

  • Algirdas Patackas:

   Šitas “aukščiausios kategorijos teisininkas” už pusvalandžio konsultaciją iš Algirdo Petrusevičiaus – partinio kolegos, politinio kalinio-invalido – nuplėšė 700 Lt, o visus teisinės reformos siūlymus (dėl ypatingojo prokuroro ir kt.) sėkmingai išlaikė stalčiuje iki kadencijos pabaigos.

   • tikras lietuvis:

    Na, Petrusevičius turėjo sėdėti ir dar daugiau turėjo būti apkaltintas, ir jei Šedbaras jį ištraukė, tai jam jau minusas 🙂 – tiesa rodė Petrusevičiui kalėjimą (betgi tokie jau tie advokatai yra – ne be reikalo kadaise juos vadino velnio advokatais ir kardavo kartu su jų ginamaisiais 🙂 ).
    O apie kokias reformas jūs kalbate?
    Jei apie tarėjus, tai tai yra visiška nesąmonė.
    O ką gali gero atnešti Lietuvai aleknoniai?
    Ogi nieko, nes jokių idėjų mums, rinkėjams, nepateikė.

    • G pavardės nesakysiu:

     O kokas idėjas Šedbaras pateikė? 😀 😀 😀 Teisininkas aukščiausios kategorijos, jptvm…

     • tikras lietuvis:

      Klausk Patacko – jis sako, kad laikė stalčiuje užrakinęs. 🙂

      • Vilda:

       tikram lietuviui: tikrai kartais nera kito budo nieksui nutildyti kaip tik paleisti i ji stikline arba bet kuo, kas paklius po ranka. Nes yra tokia kategorija zmoniu, kuriu jokie argumentai neveikia ir neitikina, net akivaizdi tiesa. Tai stai, nedrisk net uzsiminti apie toki zmogu kaip Petrusevicius-jis yra tikras vyras, geriau pasimokyk is jo. Tai vyras, kuris veikia, ne inkscia, neironizuoja nevykusiai, neniekina savo tautos, pasivadindamas ‘tikru lietuviu’, tai vyras, kuris moteriai, tikrai moteriai kelia pagarba ir saugumo jausma, toks vyras leidzia suvokti, kas yra TIKRAS VYRAS. Svarinskas, Petrusevicius-tautos ir mano asmeniskai pasididziavimas. Yra uz ka myleti ir gerbti. O tu…pasimokyk.

       • tikras lietuvis:

        Višta, še tau žydiškas anekdotas, kad žinotum savo vietą:
        Двое евреев, принадлежащих к разным конгрегациям (Баум – к консервативной, а Коэн – к ортодоксальной), беседуют о Библии.
        «Не замечали ли вы некоторые несообразности в вопросе о сотворении человека?» – обратился к собеседнику Баум.
        «Не выдумывайте, в Библии все логично и последовательно! Что конкретно вы имеете в виду?».
        «Ну вот, посмотрите: если Господь всемогущ, зачем ему понадобилось забирать ребро у Адама, чтобы сотворить женщину? Ему хватило бы простого взмаха руки!».
        « И это вы называете несообразностью! – возмущается Коэн. – Да Господь просто преподал нам предметный урок: он показал, что если украсть или без разрешения забрать у человека что-то, принадлежащее ему, ничего хорошего из этого не получится!»
        http://www.newswe.com/index.php?go=Pages&in=view&id=5272

 9. Kažin:

  Manau, kad “bestuburystė” Lenkijos politinių reikalavimų Lietuvai atžvilgiu yra būdinga abiems konkurentams . Beje, lauktina, kad kieta laikysena šiuo klausimu bus bene svarbiausia politikoje naujos kadencijos Seime. Dėl to balsuočiau už Juknevičienę, kad Aleknonis į Seimą nepatektų. Nors manau, kad apskritai pagal “kokybę” nei vienas iš autoriaus minimų asmenų nebuvo ir nėra vertas vietos Seime.

 10. Antanas:

  Tas “tikras” lietuvis visad niekus pliauškia.Pagarba Patackui,Tačiau per silpnai Valatkai užvožė.

 11. nuomone is uzsienio:

  ZMONES NEBALSUOKITE UZ TA JUKNEVICIENE,KAD TIK TAS SEDBARAS NEPATEKTU….O UZ PATACKA TAI BUTINA BALSUOTI…TOKIE KAIP ALEKNONIS TURI BUTI SEIME…IR DAR NAKAS TURI BUTINAI BUTI SEIME…

 12. Vista:

  alkas.lt isimete kiauliu gripo virusas, pasivadines tikru lietuviu. Kovos priemones: arba ignoruoti, arba nuplikinti zodziais. Badyti tiesa.

 13. jurga:

  Tik uz Patacka nes Sedbaras NIEKSAS>

 14. Studentas:

  Jeigu Patackas į Ramovę būtų prašęsis, norėdamas paskaityti/pristatyti knygą savo rinkėjams ar šiaip miestiečiams, būtų leidimas duotas, kaip ir daugeliu kitų atvejų, bet šiuo atveju buvo pasirinktas politinių debatų formatas – tik toks gali būti esant diskusijai tarp priešingų partijų kandidatų, tiksliai žinant ar prognozuojant, kad leidimo šiam renginiui nebus išduota. Tokiu atveju tikslas būtų pasiektas, sukeltas gailestis skriaudžiamam signatarui ir vėl sukeltos emocijos, kurios galimai paskatintų rinkėjus balsuoti už DK kandidatą/tus. Bet pasirodo tie kauniečiai ne tokie buki (gal prabudo) ir neužkibo (tik maža dalelė) ant šios provokacijos, nors ir kiek tų pakvietimų buvo paskleista po miestą.

 15. Genutė:

  Visi Šakių žemės gyventojai gyvenantys toje apygardoje tikrai balsuos už A. Patacką – ir dėl savo žemiečio G. Aleknonio!

 16. tikras lietuvis:

  Visi balsuojam prieš A.Patacką!

 17. Apžvalgininko nuomonė:

  Manoma, kad A.Patackas pralaimės, ko pasekoje už jį balsavusiųjų balsai prapuola.

 18. Antanas:

  Galn neturi ką veikti tas gaidys,pasivadinęs “tikru lietuviu” Tiek prirašė… Būk sau lietuviu,bet turėk ir proto.

 19. tikras lietuvis:

  Betgi sakiau – nieko nebus.
  Neklausėte.

 20. Atgalinis pranešimas: Mirė Nepriklausomybės Akto signataras, Seimo narys A. V. Patackas (nuotraukos, video) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: