Kviečia „Tie-SOS žygis per Lietuvą“ (11)

Lietuvoje planuojama dar neregėta akcija pavadinimu „Tiesos žygis per Lietuvą“. Žygio pradžia 2012 m liepos 6 d. 11 val. Klaipėdos Atgimimo aikštėje. Žygio dalyviai pėsčiomis eis į Vilnių pakeliui aplankydami Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus ir neš žinią „Tiesa – Vienybė – Darbas“. Nes būtent to nualintoje ir susiskaldžiusioje Lietuvoje dabar labiausiai reikia.

Tiesos žygis per Lietuvą paskatino Lietuvą užvaldęs neteisingumas ir nusikaltimų darymas prisidengiant įstatymo raide, ciniškas valdžios tyčiojimasis iš savo piliečių.

Ypatingai Lietuvą sukrėtė brutalus Garliavos mergaitės atplėšimas nuo tetos Neringos Venckienės ir skubus išvežimas iš gimtųjų namų. Dabar ji turi gyventi su savo biologine motina Laimute Stankūnaite, kuri yra įtariamojo pedofilija Andriaus Ūso draugė bei kaukėtais apsaugos dėdėmis. O apie mergaitę nėra jokių žinių.

Garliavos mergaitė tapo mūsų tėvynėje įsigalėjusių negerovių simboliu. Ji ir jos istorija paskatino visuomenę reikalauti tiesos.

Tai taip pat turėjo esminės įtakos ir „Tiesos žygio per Lietuvą“ idėjai, kurios autorius yra dvejus metus Klonio gatvėje budėjęs Renaldas Ščiglinskas.

Žygio metu bus stengiamasi parodyti, kad susivieniję žmonės gali labai daug, kad vienybė gali išjudinti tai, kas atrodo nepajudinama.

Visos Lietuvos žmonės kviečiami jungtis bet kurioje kelio Klaipėda – Vilnius atkarpoje ir kiekvienas pagal savo jėgas ir galimybes prisidėti prie kelionės ir žinios nešimo į Vilnių, prisijungti prie eisenos dalyvių bent keliems kilometrams, palaikyti juos tiek savo fiziniu buvimu, tiek morališkai šiame nelengvame ir daug ištvermės reikalaujančiame žygyje į tiesą, į šviesą, į vienybę.

Daugiau žinių rasite žygio tinklapyje Feisbuke.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

11 komentarų

 1. Marija:

  Gal dar būtų galima ištaisyti plakate klaidą?

 2. Alkas.lt redakcija:

  Dėkui, pataisėme Alke. Žygio rengėjai, tikėkimės, tai taip pat padarys savo feisbuke.

 3. Leokadija:

  Zombiai atrieda atidunda…. Isdurninta tauta, itikejusi i Venskienes sukurpta “pedofilijos” byla, kad ieiti i Seima. Slykstu ir geda buti lietuviu, kaip kazkokie psichiniai ligoniai dar apie tiesa kalba.

 4. Atsiprasau:

  jei suklydau, kaip kazkieno taiklai pastebeta kadais, kad lietuvus niekas taip gerai negeba pjudyti tarpusavyje, kaip butent lenkai

 5. Xxx:

  Jau išvis visi isprotejo. Nebe žino jau kaip reklama darytis

 6. UZSIENIS:

  SUPER! ZMONES JUS SAUNUOLIAI ! BUKITE VISI VIENINGI…

 7. Zygis:

  Geda kas darosi Lietuvoje, Yra padarytas baisus nusikaltimas ir cia vyksta tokie cirkai. Ar zudyniu garbintojai ves Lietuva i TIESOS kelia. Ar melas, apgaules, smeiztas, zmoniu persekiojimas gali kur nuvesti ??? Liudna.

 8. Modė:

  Šaunuoliai žygeiviai, tikri patriotai, DIDVYRIAI. Pagarba jiems.

 9. TAUTOS BALSAS:

  ŠAUNUOLIAI,ŠAUNUOLIAI,KAS GALIT BŪTINAI PRISIDĖKIT,NEBŪKIT ABEJINGI,JUK REIKIA ,KAD MŪSŲ TAUTA ATSITIESTŲ,REIKIA JĄ IŠJUDINTI

 10. Atsiprasau:

  mano atsakymas buvo skirtas Leokadijai

 11. Atsiprasau:

  mano atsakymas buvo skirtas Leokadijai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: