Prie Seimo mitingas „Už Lietuvą! Už teisingumą!“ (5)

DELFI, Š.Mažeikos nuot.Kovo 17 d. Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo įvyko mitingas „Už Lietuvą! Už teisingumą!“, kuriuo reikalaujama vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio pasitraukimo bei atleistų Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnubos (FNTT) vadovų sugrąžinimo į darbą.

Pranešama, kad buvo susirinkę apie 2,5 tūkst. žmonių. Mitingo dalyviai iškėlę laikė plakatus su užrašais: „Kubiliau – drąsos ir stiprybės“, „Prezidentė – valstybinių nusikaltėlių „stogas“, „Prezidente, ar jūs šitaip kovojate su korupcija ir atstatote teisingumą?“, „Klaipėdos teisėjai stabdykite pedofilijos virusą”…

Pasisakantys mitinge reikalavo R.Palaičio ir liberalcentristų lyderio Algio Čapliko atsistatydinimo, kvietė išsiaiškinti, kas apšmeižė žuvusį saugumo pulkininką Vytautą Pociūną ir kodėl buvo susidorota su FNTT vadovais. Pasisakymuose buvo reiškiama kritika irprezidentei, atsisakiusiai vidaus reikalų ministrą R.Palaitį atleisti iš pareigų.

Mitingo dalyviams dainavo aktorius Gediminas Storpirštis.

Mitingo rengėjų išplatintame pranešime rašoma: „Pareikalaukime: nedelsiant sugrąžinti į pareigas be pagrindo nušalintus FNTT vadovus Vitalijų Gailių ir Vytautą Giržadą, atleisti iš pareigų susikompromitavusį vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį ir visus kitus su šešėliniu verslu ir kriminaliniu pasauliu susijusius valdžios pareigūnus“.

Visuomenės aktyvistai be kita ko ragina atleisti generalinį prokurorą Darių Valį ir jo pavaduotoją Darių Raulušaitį, išviešinti visų šalies partijų, aukštų politikų, teisėtvarkos ir slaptųjų tarnybų pareigūnų ryšius su šešėliniu verslu ir kitomis nusikalstamomis struktūromis, paskelbti duomenis apie jų gaunamus pinigus iš šių struktūrų ir galimai neteisėtą praturtėjimą.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

5 komentarai

 1. Rytas:

  Kubiliau – drąsos ir stiprybės“

  O kas oligarchus išaugino?
  Kas skolinosi ir kieno kišenėse nusėdo tos lėšos?
  Kodėl 2010 m. per krizę atsiradio 273 nauji milijonieriai, kai prie komunistų per ekonomikos augimą jų padaugėdavo po 30 per metus?

  Ar ne Kubiliaus visuomenės modelis 2030:

  2 milijardieriai, 50 tūkst. jiems paklusnių milijonierių- klapčiukų ir 1 milijonas basų lietuvių, šri lankiečių, baltarusių ir kt. ir 2 milijonai – emigravę.

 2. Rytas:

  Ačiū. Bet čia Statistikos departamento duomenys (apie milijonierius). Pyk ant buvusio vado Šemetos.

 3. Kubilinis teisingumas:

  Vyriausybė skolinosi. Tie pinigai nusėdo pas verslininkus ir investuoti į Gudiją.

  Delfi skaitykite straipsnį:

  Verslas įspėja: dėl sankcijų Baltarusijai netektume milijardų.

  Vėl ačiū kom jaunuoliui Kubiliui .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: