„Silva Rerum II“ autorė susitiks su skaitytojais (0)

www.alkas.lt

Šiandien, kovo 3 d., 19.00 val. Vilniuje, PPC „Ozas“ esančiame knygyne „Vaga“ įvyks labiausiai lauktos 2011 m. knygos, antrojo Kristinos Sabaliauskaitės romano „Silva Rerum II“, pristatymas. Menotyros mokslų daktarė ir žurnalistė 2008-aisiais debiutavo istoriniu romanu „Silva Rerum”, kuris kritikų buvo pripažintas viena iš dešimties įsimintiniausių dešimtmečio knygų.Po trejų metų autorė į perkamiausių knygų viršūnes grįžo su Norvaišų šeimos istorijos tęsiniu – „Silva Rerum II“.

Leidykla „Baltos lankos“ skelbia, jog „šmaikšti publicistės plunksna, grožiui ir detalėms atidi menotyrininkės akis ir humanitarės dėmesys epochos dvasinei istorijai – tai su niekuo nesupainiojamas autorės stiliaus dėmenys, teikiantis daugiasluoksnio skaitymo malonumą“. Penkių laidų sulaukusio bestselerio „Silva Rerum” tęsinys – kiek kitoks negu pirmoji knyga, tačiau jame nemažiau žavesio, įtraukiančių siužeto gijų, ryškių herojų ir baroko epochos prabangos bei skurdo.

Retu žavesiu išsiskiriančiuose romanuose Kristina Sabaliauskaitė stebina, žavi, jaudina ir intriguoja: ar norite sužinoti kaip susiklostė ankstesnės Norvaišų kartos likimai? Kodėl autorė mus perkėlė į karo, bado ir maro Vilnių? Kas tas bevardis vienuolis, palaidojęs dešimtis tūkstančių maro aukų? Kas yra silva rerum ir kiek istorinės tiesos autorės knygose?

Visa tai galėsite sužinoti atėję į susitikimą su Londone gyvenančia bestselerių autore.

Kategorijos: Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: