Pirmadienis, 21 liepos, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Seimo nariai kreipėsi į prokuratūrą dėl A. Ramanausko viešų raginimų žudyti

www.alkas.lt
2024-09-23 16:16:44
6
Algis Ramanauskas | Alkas.lt ekrano nuotr.

Algis Ramanauskas | Alkas.lt ekrano nuotr.

Rugsėjo 23 d. Seimo nariai Beata Pietkievič bei Mindaugas Puidokas kreipėsi į prokuratūrą, prašydami pradėti ikiteisminį tyrimą pramogų verslo veikėjo, Radijo ir televizijos laidų vedėjo  Algio Ramanausko atžvilgiu pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą dėl kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę.

Rugsėjo viduryje Lietuvą sudrebino nauja neapykantos banga: konservatorius Algis Ramanauskas-Greitai pokalbyje su Nacionalinio Susivienijimo atstovu Vytautu Sinica paragino žudyti tėvus, kurie prie vaikų garsiai klauso rusiškos muzikos ar žiūri rusiškai įgarsintus filmus!

Po LR Seimo nario Mindaugo Puidoko viešų pasisakymų apie tai Feisbuke vaizdo įrašas  su raginimu žudyti iš youtube buvo pašalintas. Tačiau, pasak M. Puidoko, tai nepanaikino paties fakto: viešo raginimo žudyti ir neapykantos kurstymo!

Cituojame žodžius, kurie nuo rugsėjo 13 dienos skambėjo viešoje erdvėje:

...aš ko gero, aš suprantu, kad tai, ką aš noriu, kad būtų, tai čia yra tas utopiška, aš suprantu tai. Bet įsivaizduokime namų ūki, kur tėvas garsiai pasileidęs rusišką filmą, o mama klauso rusiškos muzikos, garsiai, tai juos. Čia klausimas tai, pirmą, ką padaryti atimti vaikus ir po to juos sušaudyti, ar prie vaikų, juos, ne aišku atimti vaikus ir po to juos, vaikus, reikia atimti iš tokių...

„Akivaizdu – A. Ramanauskas reikšdamas savo požiūrį į kitus žmonės peržengė ne tik moralės normas, bet ir pažeidė LR Konstituciją. Paneigta piliečių teisę į gyvybę (Konstitucijos 19 str.), žmonių asmeninį gyvenimą (Konstitucijos 22 str. 1 d.), kultūrinį identitetą (Konstitucijos 42 str. 1 d.).A.Ramanauskas imasi spręsti, ką galima ir ko negalima žiūrėti bei klausyti Lietuvos gyventojams. Be to, jis kursto tautinę nesantaiką Lietuvoje. Ir visa tai buvo padaryta viešai – įkeliant laidą į youtubę. Ją galėjo matyti ir nepilnamečiai vaikai!“, – sako Seimo narys M. Puidokas.

M. Puidokas rugsėjo 18 d. apie šį išpuolį jau pranešė policijai ir išsiuntė raštus konservatorių (TS-LKD) partijos, kuriai priklauso A. Ramanauskas, vadovams. bei  LRT tarybai.

„A. Ramanauskas nuolat kviečiamas į Lietuvos Nacionalinio transliuotojo eterį, taigi, žmonėms svarbu žinoti, ar minėto asmens retorika ir pasisakymų turinys tenkina LRT vadovybę. Tikime, kad teisingumas Lietuvoje dar gyvuoja, ir šiuo valstybei sudėtingu laiku panašūs vieši raginimai žudyti ar kitaip susidoroti su kitaminčiais susilauks deramo teisėsaugos įvertinimo“, – sako Seimo narys M. Puidokas..

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Seimo narys M. Puidokas: Vaikas nėra bulvių maišas…
  2. Per 100 000 piliečių pareikalavo stabdyti „Gyvenimo įgūdžių programą“

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 6

  1. Taigi says:
    10 mėnesių ago

    Skaičiau, kad Seimo narys Mindaugas Puidokas kartu su Lenkų rinkimų akcijos ir socialdemokratų bei Laisvės partijų atstovais Seime balsavo už Tautinių mažumų įstatymo variantą, kuriame siūloma leisti rašyti vietovių ir gatvių pavadinimus ir nevalstybinėmis kalbomis, vartoti ir nevalstybines kalbas balstybinėse įstaigose. Kas gali paneigti,kad įvedus faktinę dvikalbystę ar net trikalbystę pietryčių Lietuvoje, galimai susiformuos ir autonomija pietryčių Lietuvoje? w w w.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bals_id=-53010&p_var=1

    Atsakyti
    • jo says:
      10 mėnesių ago

      Taip, balsavimas už tokį įstatymą yra tikras veikimas prieš Lietuvą ir jos teritorijos vientisumą, tokias veikas tikrai turėtų užkardyti teisėsauga. O čia tokie puidakai tik imituoja, kad tariamai gina kažkokius žmones, nors tokių nukentėjusių faktiškai nėra. Puidakas kartu su jedinstvininke tik reklamuojasi prieš rinkimus. Ir tai ką sakė Ramanauskas nebuvo jokie raginimai, o buvo epitetas išreikšti pasibjaurėjimą tam tikru degradavusių žmonių elgesiu. Jeigu puidakas randa žodžių kaip ki-taip išreikšti pasibjaurėjimą ir pasipiktinimą tokiais degradais, tai tegul pasako ir pamoko tuos savo „ginamuosius“, kad jie daugiau taip bjauriai nesielgtų.

      Atsakyti
  2. Klaustukas says:
    10 mėnesių ago

    O kaip reikia pasilegti , Visų tvartelio vatagalvių įsitikinimu( Ramanauskas tik jų ruporas) , su tais kurie skaito Tolstojų, Dostojevskį, žiūri Gulbių ežerą ….? Ko tuo siakiama ? Palengvinti bukagalvių fanatikų šaukimą į karioumenę? Ištroškusiems žudyti – parodyk tik auką ?

    Atsakyti
  3. Klaustukas says:
    10 mėnesių ago

    O jums nekyla klausimas, kaip iš viso, gali kilti tokia mintis: žudyti tėvus vaikų akivaizdoje ? Bet juk stribai labai dažnai taip darė – oboliai nenurieda toli nuo obels ? Kai kurie supūva net ant šakų ?

    Atsakyti
  4. Klaustukas says:
    10 mėnesių ago

    Tai jei teisingai suprantu, Alko skaitytojai visiškai pritaria raginimui , visus besiklausančius Pugačiovos, ar žiūrinčius Šuriko nuotykius – šaudyti vaikų akivaizdoje ?

    Atsakyti
  5. Klaustukas says:
    10 mėnesių ago

    O kaip Tvartelio chmerai nustatys , kas klausosi milijon milijon alich roz….kas žiūri Šuriką …? Čia juk reikia begalę patriotų turėti, ar turi ? Tarkim aš išgirdau, jog kaimynas klausosi Čaikovskio muzikos – kam pranšti ?

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Atnaujinta geležinkelio atšaka
Lietuvoje

Pratybose išbandytas perdislokavimas į Pabradės poligoną

2025 07 21
Ukrainos gynėjų vaikų vasaros stovykla
Lietuvoje

Prezidentas atidarė Ukrainos gynėjų vaikų vasaros stovyklą

2025 07 21
Pasieniečiai padeda Latvijos kolegoms
Lietuvoje

Dar 8 pasieniečiai išvyko saugoti Latvijos sienos su Baltarusija

2025 07 21
Valgyklų atnaujinimas
Lietuvoje

Kariuomenės valgyklų atnaujinimui KAM skiria 8,6 mln.

2025 07 21
Mokinių sveikatos patikra
Gamta ir žmogus

Profilaktinė vaikų patikra vasarą – mažiau steso ir rūpesčių

2025 07 21
Gėlynai
Gamta ir žmogus

Baltijos sostinės varžosi dėl gražiausio gėlyno

2025 07 21
Paspirtukas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.
Lietuvoje

Daugėja gaisrų dėl netinkamo ličio jonų baterijų naudojimo

2025 07 21
Grįžta tradicinė kuprinių svėrimo akcija
Lietuvoje

Dėl paramos mokiniams metas kreiptis jau dabar

2025 07 21

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Kęstutis K.Urba apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Rimvydas apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Kęstutis K.Urba apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Rimvydas apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Pratybose išbandytas perdislokavimas į Pabradės poligoną
  • Struvės geodezinis lankas: neįtikėtina Žemės matavimo istorija jau 20 metų UNESCO Pasaulio paveldo sąraše
  • Prezidentas atidarė Ukrainos gynėjų vaikų vasaros stovyklą
  • Dar 8 pasieniečiai išvyko saugoti Latvijos sienos su Baltarusija

Kiti Straipsniai

Agnė Bilotaitė

Dėl ministro veiksmų A. Bilotaitė kreipėsi į STT ir prokuratūrą

2025 07 21
Unsplash.com, D. Fonteino nuotr.

Nuogas Rusijos caras

2025 07 20
Lenkijoje pagerbtas S.Dariaus ir S.Girėno istorinis skrydis per Atlantą

Lenkijoje pagerbtas S.Dariaus ir S.Girėno istorinis skrydis per Atlantą

2025 07 20
Rimantas Vanagas

R. Vanagas. Sakmė apie raidę W, mojavusią erelio sparnais

2025 07 20
Zigmas Vaišvila

Z. Vaišvila. VRK – robotai ar žmonės?

2025 07 18
Papilės piliakalnis

A. Juodpusis. Šaknys. Medžio ir Žmogaus…

2025 07 18
K. Sabaliauskaitė siūlo apsivalyti

D. Kuolys. Nusiginklavimas (IV)

2025 07 18
„Postcosmos“

Po žvaigždėtu dangumi – penktasis „Postcosmos“ susitikimas

2025 07 18
Alvydas Medalinskas

A. Medalinskas. D. Trampo pažadai: viltys, rūkas ir ir leidimas dar 50 dienų daužyti Ukrainą?

2025 07 17
Trampas, „Patriot“ raketos, Ukraina

D. Trampas: „Patriot“ raketos jau pakeliui į Ukrainą

2025 07 16

Skaitytojų nuomonės:

  • Kęstutis K.Urba apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Rimvydas apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Kęstutis K.Urba apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Rimvydas apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Kęstutis K.Urba apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
ICCS prezidentė prof. dr. Šaši Bala susitiko su Lietuvos Romuvos Krive Inija Trinkūniene | Romuvos nuotr.

Lietuvoje viešinti Indijos Kultūros studijų tarptautinio centro prezidentė susitiko su Romuvos Krive

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

Furnitūra | fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai