Seimo Pirmininkei ir Krašto apsaugos ministrui nustatytas koronavirusas (0)

Koronavirsusas plinta | Pixabay.com nuotr.

Koronavirsusas plinta | Pixabay.com nuotr.

Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen nustatytas koronavirusas. V. Čmilytė-Nielsen teigia ligos požymių nejaučianti. Ji antradienį ir šiandien dirbo Seime, antradienį buvo susitikusi su Lenkijos prezidentu Andžejumi Duda, ketvirtadienį bendravo su Gitanu Nausėda.

„Žinau, kad bus įvairių nuomonių dėl mano darbo šią savaitę. Elgiausi taip, kaip rekomendavo Seimo kanceliarija – visuose susitikimuose buvau su kauke, laikiausi atstumo, vengiau rankų paspaudimo. Laikiausi maksimalaus saugumo. Dirbau, nes puikiai matome, kokia situacija šiandien parlamente. Neatsakytų klausimų vis dar labai daug“, – Feisbuke rašo Seimo pirmininkė.

Su Viktorija Čmilyte-Nielsen Seime susitikęs Prezidentas Gitanas Nausėda nesiizoliuos, kadangi jo sąlytis su Seimo vadove buvo mažos rizikos. Tokį vertinimą pateikė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) ekspertai.

Tuo metu, kol sulauks tyrimų rezultatų, kandidatė į Ministro Pirmininko pareigas Ingrida Šimonytė žada dirbti nuotoliniu būdu.

Koronavirusas nustatytas ir laikinajam krašto apsaugos ministrui Raimundui Karobliui. Jis laikosi atskirties ir lauks tolimesnių gydytojų nurodymų. Atskirtje ir jo artimiausia aplinka. Ministras jaučiasi gerai, koronaviruso simptomų nejaučia, praneša KAM.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: