„Iš savo varpinės“: A. Butkevičius: Kas karo naudą gaudo? (video) (0)

„Iš savo varpinės“: A. Butkevičius: Kas karo naudą gaudo? | varpine.org nuotr.

„Iš savo varpinės“: A. Butkevičius: Kas karo naudą gaudo? | varpine.org nuotr.

Galime drąsiai teigti, kad lietuviškame žinių lauke aiškiai kartojasi neseni įvykiai, kai pirmomis dienomis po rinkimų Baltarusijoje nebuvo kam aiškiai ir tinkamai pakomentuoti kas įvyko.

Armėnijos-Azerbaidžano karas, o dabartinę padėtį kitaip nei karu jau vadinti negalime, yra visiškai nesuprantamas daugeliui apžvalgininkų. Ypač juokinga klausytis naujosios generacijos politologų, pripratusių ne įvykius analizuoti, o bandyti nuspėti kokio požiūrio reikia laikytis, kad nelikti už televizijų borto.

Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje apie Armėnijos ir Azerbaidžano konfliktą kalba Audrius Butkevičius – žmogus puikiai žinantis procesus buv. TSRS teritorijoje ir be to net 8 metus gyvenęs Kaukazo regione.

Kalbėsime ne tik apie konflikto priešistorę, tačiau apie tai, kad šiuo konfliktu susidomėjusių pusių toli gražu ne dvi. Maža to, kaip dažnai nutinka, karu naudojasi ne tik kelios išorės jėgos, tačiau ir konfliktuojančių pusių vidaus grupės.

Pripratusiems konfliktus nagrinėti per „geriečio“ ir „blogiečio“ požiūrio tašką, šioji laida gali pasirodyti kiek sudėtinga, nes visi dalyviai elgiasi išimtinai savo siekių vardan.

 

Kategorijos: Alko radijas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: