Marijampolės cukraus gamyklai nutarta kelti bankroto bylą (0)

rd.com nuotr.

rd.com nuotr.

Kauno apygardos teismas nutraukė bendrovės „Lietuvos cukrus“, kuriai priklauso cukraus  gamykla Marijampolėje, restruktūrizavimo bylą ir, tenkindamas dalies kreditorių prašymą, priėmė nutartį iškelti bendrovei bankroto bylą. Teismas paskelbė, kad „Lietuvos cukrus“ taip ir nepateikė restruktūrizavimo plano, o bendrovės įsipareigojimai, turimais duomenimis, viršija turtą. Nutartis dar gali būti skundžiama.

Šiuo metu gamyklai vadovaujantis laikinasis administratorius „Insolvensa“ įmonėje liks iki tol, kol nutartis galutinai įsiteisins. Pasak laikinojo administratoriaus, besikeičiantis bendrovės statusas netrukdo rengti gamyklą artėjančiam žaliavos supirkimui ir cukraus gamybai.

„Teismo sprendimas logiškas – įmonės būklė toliau prastėja, o buvę jos vadovai, ar tokiais save laikantys asmenys sabotuoja bendrovės dokumentų, antspaudo ir kitų svarbių atributų perdavimą ir blokuoja prieigą prie IT sistemų. Tačiau šios aplinkybės netrukdo vykdyti veiklą ir rengtis sklandžiam gamyklos perdavimui bankroto administratoriui. Galiu tik pajuokauti, kad bankroto administratoriui bent jau nereikės paryčiais iš įmonės išvesdinti darbuotojais prisistatančių spalvingų biografijų asmenų, užsibarikadavusių administracijos pastate“, – sakė „Insolvensos“ atstovas Kęstutis Butkus.

Kauno apygardos teismo sprendimas pritaikyti laikinąsias apsaugos priemones ir paskirti pilną administravimą buvo priimtas rugsėjo 4 dieną.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: