Tęsiasi svarstymai dėl Vilniaus Lukiškių aikštės (6)

Wikimedia.org nuotr.

Wikimedia.org nuotr.

Rugsėjo 4 d. posėdžiavo vyriausybinė darbo grupė klausimams, susijusiems su Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymo įgyvendinimu, spręsti.

Posėdyje aptarti klausimai dėl įstatymo nuostatų įgyvendinimo, keičiant panaudos sutartį. Vilniaus miesto savivaldybė žemės panaudos sutartį dėl Lukiškių aikštės su Nacionaline žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos sudarė 2015 metais. Išklausyta Vilniaus miesto savivaldybės ir Nacionalinės žemės tarnybos pozicija.

Numatyta surengti dar vieną darbo grupės posėdį spendžiant, kokiais būdais tinkamiausiai įgyvendinti įstatymo nuostatas dėl Lukiškių aikštės memorialinio statuso.

Darbo grupei vadovauja kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas, darbo grupės vadovo pavaduotojas – teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, joje taip pat dirba Vyriausybės kanceliarijos, Kultūros paveldo departamento, Nacionalinės žemės tarnybos, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro, Lietuvos architektūros meno tarybos atstovai.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

6 komentarai

 1. Derybos + siūlo darbą:

  Vyriausybė su Vilniaus savivaldybe pradėjo derybas dėl Lukiškių aikštės
  – diena.lt/naujienos/vilnius/miesto-pulsas/vyriausybe-su-vilniaus-savivaldybe-pradejo-derybas-del-lukiskiu-aikstes-984122

  Skelbia konkursą: Vilnius ieško vyriausiojo inžinieriaus
  – diena.lt/naujienos/vilnius/miesto-pulsas/skelbia-konkursa-vilnius-iesko-vyriausiojo-inzinieriaus-984097

 2. Vilnietis:

  ir taip iki 21 amžiaus galo tie pridurkai rengs posedžius ir nieko nedarys.

  • Žemyna:

   Na, nesakykite, tamsta – kas mielai sutinka susirinkti į bendrą pasisėdėjimą, už kurį sumokama tokia suma, tikrai ne pridurkas.
   Tik įdomu, kodėl jų sėdimųjų eksploatacija vertinama net tiek brangiau už mudviejų?
   Einu, apžiūrėsiu veidrodyje savuosius, pasidarysiu jų selfiuką, o tada, sutikusį ką nors iš jų mieste, pareikalausiu čia ir dabar jo sėdmenis nuselfinti – palyginsime patys, ar tikrai jo vertingesni? O dar praeivių paklausime ir demokratiškai nubalsuosime…

 3. 21 valandą šiandien:

  LRT TV „„Dienos tema” apie Lukiškių a.
  ?RYTOJ posėdis šia tema.
  Genocido centras irgi norėtų memorialinę aikštės dalį valdyti.

 4. Penktadienį nuspręs?:

  Vyriausybės darbo grupė sprendimą dėl Lukiškių aikštės žada priimti penktadienį
  – 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vyriausybes-darbo-grupe-sprendima-del-lukiskiu-aikstes-zada-priimti-penktadieni-56-1378424?copied

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: