Rugsėjo 1-ąją Lietuvos zoologijos sodas kviečia į linksmas pamokas su gyvūnais (2)

Dvikupris kupranugaris | zoosodas.lt nuotr.

Dvikupris kupranugaris | zoosodas.lt nuotr.

Lietuvos zoologijos sodas sveikina visus moksleivius bei studentus su Mokslo ir žinių diena ir kviečia mokslo metus pradėti linksmomis pamokomis apie gyvūnus. Rugsėjo 1 d. vyks net keturių gyvūnų pristatymai. Zoologijos sodo lankytojai turės progą susipažinti su dvikupriais kupranugariais, korsakais, baliniais vėžliais bei rausvaisiais pelikanais.

Kuo ypatingi rausvųjų pelikanų jaunikliai? Kodėl zoologijos sodo specialistai rudenį vyksta ne į bulviakasį, o į „vėžliakasį“? Kokių išdaigų prižiūrėtojams iškrečia stepinės lapės – korsakai? Kaip vasaros karščius ir žiemos speigus išgyvena dvikupriai kupranugariai? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus sužinosite atvykę į Lietuvos zoologijos sodą rugsėjo 1 d.

Dėl lankytojų saugumo, visų gyvūnų pristatymų metu, bus privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes bei tarp dalyvių išlaikyti 1 metro atstumą. Taip pat patariama bilietus į zoologijos sodą įsigyti iš anksto internetu – https://www.zoosodas.lt/BilietuPirkimas.

Zoologijos sodas primena, jog šie metai paskutiniai, kai Lietuvos zoologijos sodas yra atviras lankytojams. Nuo 2021 metų pavasario prasidės kelis metus truksiantys atnaujinimo darbai. Po jų Lietuvos zoologijos sodas pasikeis neatpažįstamai, tad tai viena paskutiniųjų galimybių pamatyti tokį Lietuvos zoologijos sodą, koks jis yra dabar.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

2 komentarai

  1. Pajūrietis:

    Kodėl vieni gyvūnai privalo kaukes dėvėti, o kiti – ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: