Lukašenka pasirodė su automatu (video, nuotraukos) (27)

Lukašenka pasirodė su automatu | Alkas.lt ekrano nuotr.

Lukašenka pasirodė su automatu | Alkas.lt ekrano nuotr.

Baltarusijos prezidentui Aleksandrui Lukašenkai palankus kanalas „Pirmojo pulas“ («Пул первого») paskelbė, kad Lukašenka malūnsparniu atskrido į savo rezidenciją vadinamą Nepriklausomybės rūmais Minske su automatu „Kalašnikov“ rankose. Šalia apsiginklavęs ėjo ir jo jauniausiasis 15-metis sūnus…

A. Lukašenkos atstovė spaudai Natalija Eismont paaiškino, kad A. Lukašenka niekur nepabėgo, kaip teigia jo priešininkai, o visą dieną dirbo savo reziddencijoje. Ji sakė, kad A. Lukašenka „kontraliavo padėtį ir  situaciją, o pavakarę, kai taip vadinamieji mitinguotojai išėjo, nu galima sakyti, į savotišką pastato šturmą, tomis minutėmis valstybės galva taip pat buvo rūmuose, beje na tikriausiai, galime pasakyti, kad drąsos mitinguotojams pakako neilgam, pamatę kas gali nutikti šitie žmonės greitai apsisuko ir  tiesiog pabėgo priešinga kryptimi. Po to prezidentas iškvietė malūnsparnį ir apskrido miestą. Iš aukštumų pažiūrėjo į taip vadinamą mitingą taip pat, žinoma gi, kontroliavo padėtį. Greitai grįžęs į Nepriklausomybės rūmus pirmiausia prezidentas padėkojo vaikinams tiems kurie saugojo rūmus pagal perimetrą taip pat priėjo ir prie vaikinų iš OMON-o, pabendravo su jais ir padėkojo, taip pat ir jiems. Na ir dar norėtųsi pridurti, kad kaip ir žadėjo prezidentas jis niekur nebėgo, kaip besistengė įtikinti pavieniai blogeriai ir telegram-kanalai. Ir vaikai jo taip pat buvo su juo. Kadruose jūs tikriausiai galite pamatyti jo jauniausiąjį sūnų. Na ir pridursiu, kad šiomis minutėmis prezidentas taip pat dirba, iki šiol darbuojasi, Nepriklausomybės rūmuose“, – „Pirmojo pulas“ paskelbtame video įraše dėstė atstovė spaudai:


Priėjo taip pat prie vaikinų iš OMON-o ir padėkojo jiems. O Lukašenka visą tą laiką buvo savo darbo vietoje ir kontroliavo padėtį.

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: