Darbo partija patvirtino kandidatų į Seimą sąrašą, V. Uspaskichas rinkimuose nedalyvaus (14)

Viktoras Uspaskichas | Alkas.lt nuotr.

Viktoras Uspaskichas | Alkas.lt nuotr.

Liepos 30 d. Darbo partijos taryba patvirtino kandidatų 2020 m. Seimo rinkimų daugiamandatėje apygardoje sąrašą. Sąrašo pirmuoju numeriu tapo partijos vicepirmininkas, profesorius, biomedicinos mokslų daktaras, buvęs žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna.

Partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas Seimo rinkimuose nedalyvaus.

Pirmajame dešimtuke taip pat yra Seimo narys Valentinas Bukauskas, buvęs Europos Parlamento narys Antanas Guoga, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Vilniaus miesto tarybos narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, centrinio rinkimų štabo vadovas, eksparlamentaras Viktoras Fiodorovas, Seimo nariai Andrius Mazuronis ir Petras Čimbaras, buvę parlamentarai Vytautas Gapšys ir Saulius Bucevičius.

„Mūsų tikslas – efektyvus, kokybiškas valstybės ūkio valdymas. Mūsų tikslai didelis – atvesti Lietuvą į patraukliausių pasaulio šalių penketuką, sukurti ekologišką, teisingą ir tikrą demokratišką Lietuvą. Tam subūrėme stiprią, darbo Parlamente ir savivaldoje patirties turinčią komandą, kurioje yra visų šiandien Lietuvai svarbiausių sričių specialistų“, –  pristatydamas sąrašą sakė Darbo partijos pirmininkas Vikrotas Uspaskichas, tapęs partijos kandidatu į Ministro Pirmininko postą.

Antrajame Darbo partijos sąrašo dešimtuke – buvusi Seimo narė Larisa Dmitrijeva, Vilniaus miesto tarybos narys Aidas Gedvilas, Ukmergės rajono tarybos narys, pedagogas Vidmantas Krikštaponis, Seimo narys Artūras Skardžius, Raseinių rajono tarybos narys Vaidas Kuzmarskis, Marijampolės tarybos narė Vaida Giraitytė, Šalčininkų rajono tarybos narė, teisininkė Alicija Ščerbaitė, verslininkė Vilija Filipovičienė, Raseinių rajono tarybos narys, buvęs parlamentaras Darius Ulickas ir Šiaulių miesto tarybos narė Danguolė Martinkienė.

Prie Darbo partijos komandos prisijungęs krepšininkas, Klaipėdos „Neptūno“ kapitonas Simas Galdikas sąraše bus 21-as.

Iš viso Darbo partijos daugiamandatės Seimo rinkimų apygardos sąraše yra 141 asmuo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

14 komentarų

 1. Burnasėlis:

  Jūsų tikslas-efektyvus, kokybiškas valstybės griovimas…

 2. mykolas:

  yra ten rimtų žmonių, bet mano atmintis dirba iš inercijos, galvoju: o kas gi dabar rūpinsis otkatais, kurių specialistu buvo ponas U? Ypač kai buvo ministriu. Pradžia buvo, kai įkurtos tarptautinės bendrovės nemokęjo Lietuvai mokesčių. Dėmė ilgam. Negaliu patikėti, kad dabar jie jau dirbs rimtai.

 3. Žemyna:

  Atsiprašau, bet tai ne visas sąrašas!
  Pirmajame dešimtuke taip pat yra Seimo narys Valentinas Bukauskas, buvęs Europos Parlamento narys Antanas Guoga, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Vilniaus miesto tarybos narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, centrinio rinkimų štabo vadovas, eksparlamentaras Viktoras Fiodorovas, Seimo nariai Andrius Mazuronis ir Petras Čimbaras, buvę parlamentarai Vytautas Gapšys ir Saulius Bucevičius.
  Nėra Ostapo Benerio pavardės.
  Dar trūksta teisėjų ir kitų teisininkų, nusipelniusių vilkinant bylą ir vis nesėkmingai ieškojusių neteisėtos veikos įrodymų.
  Ar mūsų įstatymai saugo Seimą nuo landų, per kurias į jį įsliuogia tie, kam tikrai ne Seime vieta?

 4. Larieta:

  Viešpatie apsaugok Lietuvą nuo maro, karo, bado nuo darbo partijos ir jos vado. Amen.

  • Pajūrietis:

   „Mūsų tikslai didelis – atvesti Lietuvą į patraukliausių pasaulio šalių penketuką“ – tai kaip nebalsuoti už tokią partiją? Tik UŽ be mažiausių dvejonių! Tiesa, šiek tiek neaišku, apie kokį patrauklumą kalbama: ilsėtis, investicinį patrauklumą, sekso turizmą ar išmanų gebėjimą numarinti baudžiamąsias bylas? Skelbiama: „Mūsų tikslas – efektyvus, kokybiškas valstybės ūkio valdymas“. Susigraudinau iki širdies gelmių. Sunku bus užmigti – juk tai šviesa tunelio gale! P.S. O gal ta šviesa tik ateinantis traukinys?

   • Žemyna:

    Tai gal netikite?
    Juk, kai laimėjo rinkimus, iš karto išpildė pažadą, kad visi gaus, nepamenu, gal 1100 vidutinį ir ar ne 700 MMA? Na, tai ar negavo? Na, nebent tamsta vienas negavote, o visi kiti dar ir daugiau gavo…
    Na, o dabar ruoškitės imigrantų antplūdžiui – pas mus sulėks net ir Vakarų vidutiniokai!

 5. Reikia kalbėti konkrečiais pavyzdžiais. Antai, greitojo “Rail Baltica” maršrutas per Lietuvą nuvestas vietomis, kurios akivaizdžiai nėra valstybei tinkamiausios tiek ekonomine, tiek politine prasme. Jis vestas taip, kad būtent Vilnius kaip sostinė, o Klaipėda kaip uostas, liktų už maršruto borto…
  Padaryta, kaip galima labiau taip, kad Lietuvos pajamos iš jo infrastruktūros tektų santykinai kuo mažesnės už kitas kaimyne, ypač tai ryšku Lenkijos atžvilgiu.
  Kaip konkrečiai Uspaskichas tą skriaudą valstybei rengiasi ištaisyti, pirmiausiai derėtų ją apskaičiuoti ir paviešinti rinkimų kampanijos metu.
  Va tada glima būtų sakyti, kad vyksta rinkimai, kad yra iškelta buvusių valdžių politinė atsakomybė…

  • Pajūrietis:

   Taip vadinamą reil baltiką stato jau 10 metų. Ar užbaigs iki 2050 m. pavasario, labai abejoju. Kiek buvo taip vadinamų studijų, kiek buvo iš jų užsidirbta gal kas žino? Tuo metu, kai Japoniją, Kiniją, Vokietiją, Prancūziją ir kita šalis skrodžia šiuolaikinia greitieji traukiniai, kokiu greičiu mes vilksimės ta reil baltica, kur ir ko?

   • Reikalas tas, kad rinkimams artėjant demokratinėje šalyje yra būtina kelti valdžios partijoms politinės atsakomybės klausimus. Vienas iš svarbiausių yra atsakomybė dėl “Rail Baltica” maršruto, vėžės tiesimo etapiškumo, 365 mln. išleistų lėšų naudingumo.
    Akivaizdu, kad buvo puikiausia proga Baltijos valstybių 100-mečio sukakčiai sujungti 250 km/val greičio “Rail Baltica” šalių sostines.Tačiau neaiškiais interesais Valdžių buvo griebtasi vėžę tiesti nuo Kauno link Lenkijos, o ne tarkim nuo Latvijos į Vilnių. Tam buvo sukišti 365 mln., o apie naudą iš to jau 6 metai nesigirdi nieko.
    Taip, buvo atliktos įvairios studijos, tarp jų ir studija dėl maršruto parinkimo. Jos visos privalėjo būti perkamos pagal viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimus. Tačiau nei jų pirkimo teisėtumas, nei pateiktų išvadų pagrįstumas teisėsaugos kažkodėl nesudomino, tad rinkimai tinkama proga partijoms apie tai priminti.

 6. Žemyna:

  O Kėdainiuose vėl ledais lyja…Norisi? – Balsuokite už DP – kiekvienas balsavęs prie algos gaus ledų porciją.
  Į Kėdainius sugrįžo ledų lietus: yra kas įžvelgia nedorą V.Uspaskicho užmačią
  – 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-kedainius-sugrizo-ledu-lietus-yra-kas-izvelgia-nedora-v-uspaskicho-uzmacia-56-1355634?copied
  Viktoras pasitiki trumpa lietuvių atmintimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: