Rugpjūčio 1 d. Palangoje bus pristatyta knyga „Ypatinga Lietuva“ (0)

Rugpjūčio 1 d. Palangoje bus pristatyta knyga „Ypatinga Lietuva“ | lnb.lt nuotr.

Rugpjūčio 1 d. Palangoje bus pristatyta knyga „Ypatinga Lietuva“ | lnb.lt nuotr.

Rugpjūčio 1 d., 18 val., Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga), vyks knygos „Ypatinga Lietuva“ pristatymas.

Kada, jei ne šią vasarą keliauti po Lietuvą, atidžiau patyrinėti savo kraštą? Pasidomėti išskirtinėmis teritorijomis, draustiniais, parkais, pažintiniais takais, apžvalgos bokštais ir kitomis įdomybėmis. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir leidykla „Terra Publica“ siūlo tai daryti tikslingai ir kviečia į knygos „Ypatinga Lietuva. Keliaujame po Lietuvos saugomas teritorijas“ pristatymą Palangos vasaros skaitykloje.

Čia knygos autorius – leidėjas, kelionių po Lietuvą žinovas, fotografas Vytautas Kandrotas papasakos apie vertingiausias ir gražiausias Lietuvos vietas: nacionalinius, regioninius parkus, rezervatus ir jų lankytinas vietas.

Knygoje pateikiamos penkių nacionalinių parkų, trisdešimties regioninių parkų ir šešių rezervatų lankytinos vietos su maršrutų žymomis, žemėlapiais, GPS koordinatėmis ir trumpais vietų aprašymais.

„Saugomose teritorijose ne tik puoselėjamas išskirtinis kraštovaizdis, laukinė gamta, gamtos ir kultūros paveldo vertybės, bet ir sudaromos sąlygos jas pažinti. Saugomos teritorijos – kiekvienos šalies pasididžiavimas“, – teigia Valstybinė saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškytė. Knyga parengta bendradarbiaujant su šia tarnyba.

Rengėjai prašo į renginį registruotis naudojant šia nuorodą: tiny.lt/b4cg5w arba telefonu 8 646 32266. Atvykusieji turės galimybę registruotis ir vietoje.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: