Prezidentas pasveikino Latviją švenčiant 30-ąsias šalies nepriklausomybės atkūrimo metines (0)

Lietuva-Latvija | K. Vanago nuotr.

Lietuva-Latvija | K. Vanago nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Latvijos Prezidentą Egilą Levitą ir visus Latvijos žmones švenčiant 30-ąsias šalies nepriklausomybės atkūrimo metines.

„Šiemet Lietuva ir Latvija kartu mini prasmingą valstybingumo sukaktį – nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Šiandien galime pasidžiaugti ne tik sunkiai iškovota laisve, bet ir itin glaudžiu bendradarbiavimu tiek dvišaliu lygmeniu, tiek Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje stiprinant ją. Bendra Lietuvos ir Latvijos istorija mus sutelkia ir įpareigoja. Vertiname laisvę, todėl bendromis jėgomis ją giname ir siekiame savo žmonių saugumo ir visapusiškos gerovės užtikrinimo“, – savo sveikinime teigia Prezidentas.

Valstybės vadovas pabrėžė, kad nuoširdi abiejų tautų žmonių bičiulystė ir bendros iniciatyvos dar labiau stiprina abi šalis siejantį ryšį. Pasak Prezidento, pasauliui susiduriant su neeiliniu iššūkiu – pandemija, Baltijos šalių pavyzdinis bendradarbiavimas ir vienybė kovojant su jos pasekmėmis parodė, kad tik bendromis jėgomis galime įveikti šią negandą.

Sveikindamas gražios sukakties proga šalies vadovas Latvijai palinkėjo ilgų klestėjimo metų, o jos piliečiams – sveikatos, santaikos ir visokeriopos sėkmės.

Kategorijos: Baltų žemėse, Istorija, Kultūra, Kultūros politika, Naujienos, Šventės | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: