Karantinas gali būti pratęstas, kai kurios sąlygos verslui gali keistis (video) (2)

Aurelijus Vetyga | Alkas.lt nuotr.

Aurelijus Vetyga | Alkas.lt nuotr.

Karantinas gali būti pratęstas ilgesniam laikui nei numatyta iki šiol. Kai kurios sąlygos gali keistis, sako Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Ir dabar esant karantinui, mes kalbame apie tam tikrų sąlygų švelninimą. Bet karantinas kaip priemonė gali likti ir ilgesniam laikui“, – sakė ministras.

Kalbėdamas apie verslo sąlygų lengvinimą, Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis pažymėjo, kad pirmajame etape numatoma leisti dirbti parduotuvėms, išskyrus esančias dideliuose prekybos centruose, taip pat smulkioms remonto ir kitų paslaugų įmonėms, turinčioms atskirą įėjimą iš lauko.

Tuo metu mirusių dėl koronaviruso skaičius balandžio 14 d. pasiekė 29.

Du mirties atvejai buvo patvirtinti Vilniaus universiteto Santaros klinikose. Mirė garbaus amžiaus ukmergiškis, anksčiau gulėjęs Ukmergės ligoninės Slaugos skyriuje, taip pat – pagal amžių rizikos grupei nepriklausęs vilnietis.

Kaune mirė vyresnio amžiaus moteris iš Marijampolės. Dar du mirties atvejai buvo Klaipėdos universitetinėje ligoninėje: mirė Klaipėdos gyventojas bei Tauragės apskrities gyventojas, abu priklausė rizikos grupei.

Iš viso šalyje nustatyta 1070 koronaviruso atvejų, pasveikusiu laikomas 101 asmuo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: