Kauno klinikos savo darbuotojus dėl COVID-19 tiria tiesiog automobiliuose (0)

Tyrimai dėl koronaviruso | Kauno klinikų nuotr

Tyrimai dėl koronaviruso | Kauno klinikų nuotr

Kauno klinikose jau keletą savaičių veikia ligoninės darbuotojams skirtas patikros dėl COVID-19 punktas. Darbuotojai į patikros punktą gali atvažiuoti savo automobiliu iš anksto numatytu laiku, siekiant apsaugoti darbuotojus nuo infekcijos plitimo.

Punkte Kauno klinikų sveikatos priežiūros specialistai tiriami pagal rizikos lygį, atsakymas jiems pateikiamas per 24 valandas atlikus tyrimą. Per dieną ištiriama iki 80 darbuotojų. Iš viso iki šios dienos Kauno klinikose ištirta 677 darbuotojų, visų jų atsakymai dėl COVID-19 – neigiami.

Pirmiausiai tiriami Kauno klinikų medikai, kuriems pasireiškia ūmi kvėpavimo takų infekcija – karščiavimas ir bent vienas ūmios kvėpavimo takų infekcijos požymių: kosulys, apsunkintas kvėpavimas. Taip pat tiriami kontaktą su galimu COVID-19 infekuotu pacientu turėję ir iš saviizoliacijos į darbus grįžtantys Kauno klinikų darbuotojai.

Tyrimų atlikimo dažnumas ir apimtis priklauso nuo Kauno klinikų Laboratorinės medicinos klinikoje atliekamų tyrimų skaičiaus ir galimybių.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: