Atsižvelgiant į keleivių srautus, Vilniuje dar kartą keičiami viešojo transporto tvarkaraščiai (0)

Troleibusas, dezinfekcija | vilnius.lt nuotr.

Troleibusas, dezinfekcija | vilnius.lt nuotr.

Sostinėje toliau kintant keleivių srautams nuo balandžio 4 d. papildomai keičiami viešojo transporto tvarkaraščiai. Visus pakeitimus SĮ „Susisiekimo paslaugos“ vykdo remdamasi naujausiais keleivių srautų duomenimis ir karantino laikotarpio judėjimo tendencijomis. Piko metu autobusų ir troleibusų kursavimo dažnumas beveik nesikeičia, jog judėjimas mieste, esant būtinybei, vyktų sklandžiai ir saugiai. Dienos metu ir vakare viešasis transportas kursuos pagal naujus tvarkaraščius.

„Mūsų viešojo transporto organizavimo ir eismo valdymo specialistai nuolat stebi srautus – sprendimus dėl autobusų, troleibusų kursavimo, šviesoforų reguliavimo priimame įvertinę naujausius duomenis. Viešajame transporte sumontuota automatinė keleivių skaičiavimo sistema, fiksuojami visi stotelėse įlipantys ir išlipantys keleiviai, taip matome ir transporto priemonių užpildymą. Kursavimo dažnumą ir tvarkaraščius įvedus karantiną vertiname nuolat. Mūsų tikslas, jog esant būtinybei keleiviai galėtų saugiai ir patogiai judėti, ypač piko metu, tačiau natūralu, jog šiuo laikotarpiu viešasis transportas kursuoja rečiau ir trumpiau. Visus darkart kviečiu likti namuose, saugoti save ir aplinkinius“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Skaičiuojama, kad vidutinis keleivių srautas greituosiuose maršrutuose šiuo metu yra sumažėjęs maždaug 81 proc., pagrindiniuose ir privežamuosiuose autobusų maršrutuose – 75 proc., troleibusų maršrutuose – 79 proc.

Bendri viso transporto srautai mieste rytinio ir vakarinio piko metu šiuo laikotarpiu vidutiniškai sumažėję maždaug 50 proc., lyginant su laikotarpiu prieš karantino paskelbimą.

Tvarkaraščių pasikeitimus nuo balandžio 3 d. keleiviai ras www.stops.lt, programėlėse m.Ticket, Trafi, teirautis galima ir telefonu 85 210 7050. Pačiose stotelėse esančių tvarkaraščių laikinai stebėti nereikėtų. Srautams dar labiau mažėjant ar esant naujiems Vyriausybės nutarimams, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ juos atitinkamai keis.

Aktuali papildoma naujiena keleiviams

  • Viešuoju transportu vykite tik į maisto, vaistų prekybos vietas, sveikatos priežiūros centrus (tik būtinoji pagalba), į darbą, jei nėra galimybės dirbti nuotoliniu būdu.
  • Laikykitės atstumo, įlipę užimkite sėdimas vietas, kiek įmanoma – sėskite šachmatine tvarka, nesėdėkite vienas prieš kitą.
  • Įlipti ir išlipti pro priekines duris draudžiama.
  • Viešajame transporte laikinai nevykdoma prekyba bilietais. Kelionės bilietus galima įsigyti m.Ticket, Trafi mobiliosiose programėlėse, pildyti Vilniečio kortelę savitarnoje: https://mano.vilniustransport.lt/, taip pat pirkti ar pildyti Vilniečio kortelę platinimo vietose.
Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: