MRU studentai tęsia mokslus nuotoliniu būdu (0)

Mykolo Romerio universitetas | mru.lt nuotr.

Mykolo Romerio universitetas | mru.lt nuotr.

Atsižvelgus į Vyriausybės ir Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro nurodymus dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) nuo kovo 13 dienos iki kovo 27 dienos sustabdyta veikla Mykolo Romerio universitete. Tačiau universitetas tęsia patį studijų procesą – paskaitos, seminarai, atsiskaitymai jau vyksta nuotoliniu būdu.

Pasak MRU rektorės prof. dr. Ingos Žalėnienės, universiteto vadovybė labai rimtai vertina šalyje susidariusią situaciją dėl koronoviruso ir įgyvendina Vyriausybės ir Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro nurodymus dėl koronoviruso prevencijos nurodymus.

„Universitete nuo kovo 13 dienos sustabdėme kontaktinių studijų procesą, taip pat atšaukiame arba perkeliame vėlesniam laikui visus universitete suplanuotus renginius, dėstytojų ir darbuotojų komandiruotes, tačiau universitetas jau dabar gali užtikrinti studijų procesą nuotoliniu būdu, todėl nenumatome studentų atostogų“.

Pasak rektorės, organizuoti visą studijų procesą nuotoliniu būdu – nemažas iššūkis visiems universitetams, tačiau MRU virtualią mokymosi aplinką ir įvairius įrankius studijų procese naudoja ne vienerius metus. MRU nuosekliai vykdo nuotolines studijas, užsiėmimus, todėl gali operatyviai ir sklandžiai prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos: „Kiti universitetai stabdo studijų veiklą, išleidžia studentus porai savaičių atostogų, kad galėtų pasiruošti ir užtikrinti studijas nuotoliniu būdu. MRU technologinės galimybės leidžia vieniems pirmųjų tarp universitetų tai daryti jau dabar, todėl net ir tokioje nestandartinėje situacijoje galime užtikrinti sklandų, kokybišką, nenutrūkstamą ir svarbiausia – saugų sveikatai studijų procesą mūsų studentams“, – pabrėžė MRU rektorė.

Universitete naudojant interaktyvią mokymosi aplinką bus vykdomi suplanuoti užsiėmimai,  studentams vyks atsiskaitymai ir egzaminai. Nors universiteto biblioteka nepriims lankytojų, konsultacijos yra teikiamos nuotoliniu būdu, studentai gali ir toliau naudotis užsienio ir Lietuvos duomenų bazėmis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: