Porai mėnesių atšaukti renginiai Seime (2)

Kovo 11-ąją sostinės danguje skris laisvės vėliava | M. Abramavičiaus-Neboisia nuotr.

Kovo 11-ąją sostinės danguje skris laisvės vėliava | M. Abramavičiaus-Neboisia nuotr.

Seimo valdyba, atsižvelgdama į tai, kad Lietuvos Respublikoje paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija, ir į sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo rekomendacijas, nusprendė atšaukti visus iki balandžio 30 d. uždarose patalpose numatytus renginius Seime, taip pat Seimo renginius, skirtus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, ir šiuo laikotarpiu naujų renginių neplanuoti.

Taip pat Seimo valdybos sprendimu atšauktos iki balandžio 30 d. Seime suplanuotos ekskursijos, rekomenduota Seimo nariams ir Seimo kanceliarijos personalui nevykti į komandiruotes. Seimo kanceliarijai rekomenduota pagal galimybes organizuoti Seimo kanceliarijos personalo darbą nuotoliniu būdu.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Julijonas:

    Veryga per panoramą patikino, kad daugelis sirgs tik lengva forma. Tai ko jūs bijot. Mes tai važinėsim nedezinfekuojamu transportu, be kaukių respiratorių, dezinfekavimo skysčio ir jei tik garsiai pakalbėsim būsim panikos kelėjai. Mat kaukių nereikia, nors visas pasaulis kaip kokie idiotai su kaukėm. Ir varžybos su italais – gerai /kiek tūkstančių žiūrovų!/. Valdžios žmonės, esate atsakingi už žmonių gyvybes, nes jūs valdžioje ir nuo jūsų priklauso atsakingai ar ne valdoma situacija. Taip kad prašom su mumis į nedezinfekuojamą viešajį transportą ir į masinius renginius, juk reikia remti biznį! O kaziuko mugėj dalyvausit! Nu kaip savivaldybė išsisuks be įplaukų? Čia jums ne Kovo 11.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: