„airBaltic“ atskleidė mėgstamiausius Lietuvos keleivių patiekalus (0)

Maistas | airbaltic.lv nuotr.

Maistas | airbaltic.lv nuotr.

Oro linijų bendrovės „airBaltic“ pajamos už išankstinius maisto užsakymus išaugo 49,5 procento, o maisto užsakymų kiekis skrydžių metu – 19,8 procento. Lietuviai ore dažniausiai valgė lašišą, kiaulienos kepsnius, azijietiška vištieną.

„Stebime sektoriaus tendencijas ir dabar kartą per metus atnaujiname išankstinio užsakymo meniu. Mums svarbu keleiviams pasiūlyti naujų galimybių ir patenkinti įvairius mitybos poreikius. Naujas požiūris, taip pat išankstinio užsakymo meniu pristatymas Taline padėjo šiai paslaugai išpopuliarėti“, – sako Zane Paberza, „airBaltic“ skrydžio paslaugų vadovė.

Specialistė prideda, kad dėmesys kreipiamas ne tik į maisto kokybę, bet ir įtaką aplinkai: „Šiais metais mes palaipsniui atsisakysime vienkartinio naudojimo indų, pakeisdami juos ekologiškesnėmis pakuotėmis. Mes nuodugniai atsirenkame savo tiekėjus, teikdami pirmenybę tiems, kurie gali atitikti mūsų tvarumo reikalavimus.“

Lietuvos keleivių tarpe populiariausi patiekalai buvo lašiša „teriyaki“, kiaulienos filė ir azijietiško stiliaus vištiena. Didžioji dalis visų „airBaltic“ keleivių dažniausiai rinkosi kruasanus, lašišos sumuštinius ir „panini“ sumuštinius.

„airBaltic“ siūlo plačią išankstinio maisto užsakymo sistemą su daugiau nei 70 šviežių patiekalų, kuriuos galima įsigyti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki išvykimo. Keleiviai gali rinktis dietinius ir specialius valgius, atsižvelgdami į įvairius savo poreikius, įskaitant norą valgyti maistą be glitimo, mažai kalorijų turintį, skirtą diabetikams, veganams, vegetarams.

2020 m. „airBaltic“ tęsia plėtrą Baltijos šalyse ir pristatys 14 naujų maršrutų, įskaitant keturias naujas tiesiogines kelionių vietas iš Talino, Estijos ir penkias naujas kryptis iš Vilniaus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: