Kaip nemokamai atnaujinti „Windows 10“ (3)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Turite pasirinkti atnaujinimą, kuriame saugote failus ir informaciją. Jei nuspręsite atlikti naują diegimą, prarasite galimybę nemokamai atnaujinti „Windows 10“ ir turėsite nusipirkti „Windows 10“ licenciją.

Norėdami nemokamai atnaujinti, naudokite „Windows Media“ kūrimo įrankį ir pasirinkite atnaujinti iš ten. Įveskite „Windows 7“ (arba „Windows 8“) licencijos raktą ir netrukus turėtumėte paleisti „Windows 10“ – nemokamai.

Pastaba: nesame tikri, kiek ilgai truks šis nemokamas atnaujinimas, paprastai jis gali būti naudojamas 1 mėnesį, o po to gali būti užblokuotas ir negalima jo naudoti, o jūs turite jį suaktyvinti naudodamiesi „Windows 10“ raktu.

Kaip naujinti  „Windows 10“ už 9,95 USD

Apsidraudimo tikslais mes siūlome geriau atnaujinti „Windows 7“ tiesiai į „Windows 10“. Jei nežinote, kaip gauti tikrus raktus arba dabartinė oficiali „Windows 10“ kaina jus sulaiko, norėtume jus supažindinti su internetine pardavimo platforma Keysworlds.com, kuri išsiskiria savo labai konkurencingomis kainomis gerai parduodamose vietose. Žinoma programinė įranga, tokia kaip „Windows 10“, „Office 2016“, „Office 2019“ ir daugiau, iki 1/10 pradinės kainos.

„Windows 7“ naujinti į „Windows 10“.

Jei nežinote, kaip gauti tikruosius raktus, ar „Windows 10“ yra pagrindinė „sula“ arba „ne tik“, internetinė pardavimo platforma, esanti Keysworlds.com, kuri išsiaiškina savo konkurencingumą ir parduoda gerai žinomą programinę įranga, tokią kaip „Windows 10“, „Office 2016“, „Office 2019“ ir daugiau, iki 1/10 pradinės  kainos.

Naujųjų metų laikotarpiu galite pasinaudoti naujausia galimybe gauti didelę nuolaidą ir tuo pačiu įsigyti kitos reikalingos programinės įrangos, pavyzdžiui, biuro komplektą. Pvz., „Keysworlds“ platforma 35% nuolaidą taiko tokioms kompiuterio platformoms kaip „Windows 10“, „Office 2019.“. Reklaminio laikotarpio metu naudodami stebuklingą kuponą KWSP35 galite įsigyti „Windows 10 pro 1“ kompiuterio raktą tik už 9,95 USD, o „Windows“ 10 „Pro“ už 2 vnt. už 16,35 USD kainą.

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Jei jus domina „Windows 10“ („pro“ / „home“) ir „Microsoft Office 2019“ rinkiniai, „Keysworlds.com“ siūlo šias kainas: 49,77 USD už „Windows 10 Pro + Office 2019“ paketą ir 44,08 USD „Windows 10 Home + Office 2019“.

Atskirą raktą „Microsoft Office 2019 Plus“ versijai suaktyvinti galima įsigyti už 41,95 USD. Šias ir kitas specialias „Windows“ ir „Office“ kainas galima įsigyti įvedus visų programinės įrangos raktų KWSP35 reklamos kodą.

4pSusipažinkite su Keysworlds.com!

„Keysworlds“ siūlo puikų aptarnavimą ir specialią automatinę sistemą, kad užtikrintų neprilygstamą efektyvumą ir garantuoja 100% klientų pasitenkinimą! Kodą, kurį norite įsigyti, gausite per kelias minutes el. paštu. Jie taip pat siūlo paprastus mokėjimo būdus, naudodamiesi saugiais ir patikimais mokėjimo būdais, tokiais kaip „PayPal“, banko pervedimu, kreditine kortele ar debeto kortele ir visą parą veikiančia klientų aptarnavimo tarnyba (service@keysworlds.com), kad užtikrintumėte, jog gausite tinkamą pagalbą kada. to reikia.

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Pradėkite savo Naujuosius metus teisingu keliu naudodamiesi „Keysworlds“.
Visi aukščiau pateikti pasiūlymai galioja tol, kol yra atitinkami kodai. Prieš suaktyvinant, rekomenduojama patikrinti, ar įdiegtas norimas programinės įrangos leidimas. Iškilus problemoms, pasinaudoti palaikymo tarnyba (service@keysworlds.com). Aktyvinimo raktai bus išsiųsti el. paštu praėjus kelioms minutėms po apmokėjimo.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

  1. Vilnietis:

    Nepirkite jokiais būdais to windows 10. įsidėkite Linux Ubuntu ir niekada už nieką nereikės mokėti, ir jis niekuo nenusileidžia tam windows 10. tai kad čia siūlo už 9 usd ar už 16 usd kažkokius raktus -tai tik įvylios jus į spąstus ir vėliau jau mokėti po 100+ usd. kasmet ir plius dar už skirtingas programas privalėsit kaskart primokėt.
    Norit dar vieną jachtą geitsui nupirkt už 600 mln usd- nu tai pirkinėkit savo windows- jis už tuos pinigus čia mums dar ir negrų milijoną kitą atvarys į geyropą..

  2. -.-.-:

    na taip, Google Translator jau ženkliai patobulėjo – beveik suprantamu ir rišliu tekstu išverčia.

  3. Manau geriausia yra naudoti legalia programine iranga ir nesukti galvos kaip atsisiuntus naujinimus issaugoti sklandu kompiuterio veikima

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: