„Iš savo varpinės“: Patyčių mokyklose aukas atims iš tėvų? (video) (0)

Vitalijus Balkus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Vitalijus Balkus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Senai žinomas faktas – visos pagrindinės valdžios kiaulystės daromos arba prieš šventes arba, kuomet daugelis atostogauja. Naujas „Vaiko situacijos vertinimo tvarkos aprašas“ buvo palaimintas gruodžio 30-ą dieną, kuomet daugelis piliečių jau gyveno šventinėmis nuotaikomis.

Lino Kukuraičio Socialinė apsaugos ir darbo ministerija (SADM) koridoriuose nerangiai suklijuotas dokumentas beje jau įsigaliojo ir ne tik įsigaliojo, tačiau oficiozų buvo apibūdintas kone didelis žingsnis gerinant katastrofišką padėtį susiklosčiusia po drastiškų ir neteisėtų vaikų paėmimų iš šeimų bei pirmų realiai pralaimėtų teismų Lietuvoje ir perspektyvos jau artimiausiu metu gauti skausmingus dūrius iš Europos žmogaus teisių teismas (EŽTT). Šioje „iš savo varpinės“ laidoje apie labiausiai abejotinas įsakymo dalis, tarp kurių yra ir neįtikėtina. Jei jūsų vaikas patyria patyčia mokykloje jis gali būti… iš jūsų atimtas.

Taip tai ne Kafkos ar Orvelo plunksnos verta fantazija, o Lietuvos Respublikoje oficialiai išleistas teisės aktas.

Laidą apie tai ką daryti jei policija jau beldžiasi į jūsų duris žiūrėkite ČIA.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: