Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Naujųjų metų proga (video) (6)

Gitanas Nausėda | Alkas.lt ekrano nuotr.

Gitanas Nausėda | Alkas.lt ekrano nuotr.

Mieli Lietuvos žmonės,

sveikinu Jus naujų – 2020-ųjų – metų proga!

Netrukus švęsime atkurtos Nepriklausomybės trisdešimtmetį, tad galime pasidžiaugti ligšioliniais pasiekimais ir viltingai žvelgti į ateitį.

 

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

6 komentarai

 1. Vidinis Balsas:

  ” Netrukus švęsime atkurtos Nepriklausomybės trisdešimtmetį, …” Pagaliau turime savo Nepriklausomą valstybę, su savo pinigais, sienomis, muitais, kariuomene, savo , tik Lietuvos piliečiams priklausančia žeme ir pramone….- nuostabu. Niekas negali mums aiškinti kaip turime gyventi. Ar čia ne sapnas ? Ką čia durniais laiko ?

 2. Artūras:

  Ir turim savo muzika. Buvau nuėjęs į Viniaus katedra (naujieji). Kodėl skamba angliška tranki muzika? Negirdėjau Lietuviškos dainos.

 3. Laimis:

  Abu pašnekovai perlenkia lazdą. Tada ir aš truputėli palenksiu lazdą. Galima rinktis, arba Katedroje skamba rusiška muzika, arba angliška. Kokią renkatės?

  • Vidinis Balsas:

   Prie tokių primestų , arba stoji į kolchozą arba į Sibirą, ką renkiesi ?, lietuviai pratę. Niekada negalėjo rinktis iš gero, geresnio ir geriausio. Visada iš blogo, blogesnio ir blogiausio. Bet čia kalba ne apie tai. Gal būt nepriklausomybė neįmanoma ir jos nereikia. Nes lietuviai nėra pakankamai , nei protiškai, nei morališkai, išsivystę sukurti, ginti ir valdyti valstybę. Čia klausiu: kam reikia taip įžulniai mulkinti ? Pasakytų: Netrukus švęsime atkurtos Nepriklausomybės nuo Rusijos trisdešimtmetį, … – ir viskas būtų teisinga.

 4. Sausas valdiškas tekstas be jokio šiltesnio tautiško žodelio lyg kokio sovietinių laikų komunizmo kūrimo funkcionieriaus būtų…

 5. Išties:

  Pagarbiai vertinčiau J.E.Prezidento Naujametinę kalbą ,jeigu nebūtų pavartojęs kreipinio ,,Lietuvos žmonės”,užuot ,,lietuviai, arba tautiečiai ir piliečiai”. ,,Lietuvos žmonės” neatkūrė Lietuvos valstybės,nestiprina ir nesirūpina ja,-tai tiesiog liaudis,žmonių sambūris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: