„Kia Niro“: naujoviškumas ir patrauklumas (0)

Kia Niro | kia.amotors.lt nuotr.

Kia Niro | kia.amotors.lt nuotr.

Kiekvienas vairuotojas pirmenybes teikia laiko skirtingoms automobilio savybėms, tačiau visi sutinka, kad sklandus ir lengvas vairavimas besąlygiškai yra svarbiausia jo savybė. Važiavimo malonumui užtikrinti „Kia“ skiria ypatingą dėmesį ir kasmet investuoja dideles sumas į naujų technologijų diegimą ir sistemų atnaujinimą, tačiau nepamirštamas ir išorės bei salono dizainas. Pažangus „Kia Niro“ dizainas atsiskleidžia vos pravėrus automobilio dureles – sportiškas priekinis aptakas, vertikalūs oro kanalai, išskirtinės sidabro spalvos detalės, prietaisų skydelis su LED apšvietimu.

Tai, ką užtikrina šio modelio automobiliai, yra ne tik išskirtinis stilius, bet ir maksimalus patogumas. Sumaniai suprojektuotas, hibridiniam automobiliui neįprastai erdvus salonas, šildomos odinės sėdynės su integruota atminties sistema, ventiliuojamos priekinės sėdynės. Sukurtas šiuolaikiniam vairuotojui, tačiau tinka visiems vertinantiems patogumą.

Dėmesys saugumo sistemoms

Automobilių gamintojai atkakliai siekia sumažinti eismo įvykių tikimybę investuodami į naujausias saugumą užtikrinančias technologijas. Adaptyvi greičio palaikymo sistema, eismo juostos palaikymo sistema, aklosios zonos kontrolės ir perspėjimo sistema, avarinio stabdymo sistema, automatinė artimųjų ir tolimųjų šviesų perjungimo funkcija.

Kia Niro modelis nėra itin kompaktiškas, tačiau dizaino išskirtinumas ir savybės, pritaikytos vairavimo malonumui ir saugumui užtikrinti, vilioja visus vairuotojus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: