Tarptautinėje parodoje – 200 mielų, murkiančių keturkojų (nuotraukos) (0)

Kačių parodos akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kačių parodos akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Sostinės prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“ savaitgalį tapo kačių augintojų ir šių mielų keturkojų mylėtojų traukos centu. Kačių klubo „Alpha Catum“ organizuotoje parodoje „Auksinis ruduo“ galima išvysti daugiau nei 200 kačių iš skirtingų šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Rusijos. Iš viso 30-ies skirtingų veislių atstoves – nuo keliolika kilogramų sveriančių ir ilgu kailiu besipuikuojančių Meino meškėnų iki kelis kilogramus sveriančių beplaukių Sfinksų.

Tarp parodos dalyvių Britų, Abisinijos ir Rytų trumpaplaukės, Tajų, Somalio, Bengalijos katės, Amerikos riestaausės, Kurilų trumpauodegės, Orientalų ir kitų veislių atstovės. Taip pat itin reta Britų raudonoji katė.

Parodos metu vyko kačių ir kačiukų ringai, vėžlinių, britų kačių ir Meino meškėnų šou, gražiausios katės rinkimai.

Auksinio rudens proga buvo surengtas ir šou, kuriame dalyvavo visos auksinės spalvos ar „auksines“ (geltonas, oranžines, rudas, gintarines) akis turinčios katės. O sekmadienį, minint Juodos katės dieną, prieš objektyvą mielai pozavo ir šios spalvos atstovai.

Kačių augintojai mielai bendravo su gausiai į parodą susirinkusiais lankytojais, natūralu, kiekvienas pabrėždamas savo auginamos veislės išskirtinumą. Lankytojai galėjo sužinoti viską apie šių keturkojų charakterį ir priežiūrą ar nuspręsti, kokį augintinį įsigyti.

Parodos dalyvius vertino patyrę teisėjai iš užsienio šalių, o patys geriausi buvo apdovanoti prizais, taurėmis ir medaliais.

Parodos akimirkos – A. Sartanavičiaus nuotraukose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: